Overzicht GGD'en van A tot Z

Hieronder vind je een overzicht van alle GGD’en in Nederland, met daarbij steeds één of meerdere contactpersonen specifiek voor rookvrije omgevingen.

GGD Amsterdam

Rianca Scheffel (Amsterdam)
rscheffel@ggd.amsterdam.nl

 

Marjo de Vet (Amstelland)
mdvet@ggd.amsterdam.nl

GGD Brabant-Zuidoost

Marijke de Kroes
m.de.kroes@ggdbzo.nl
088-0031-358

 

Tineke Meeldijk
t.meeldijk@ggdbzo.nl
088-0031-453

GGD Drenthe

Borger-Odoorn, Coevorden, Emmen
Margriet de Boer
m.deboer@ggddrenthe.nl
06-15488249

 

Assen, Midden-Drenthe, Noordenveld, Tynaarlo, Westerveld
Jenine Bijker
j.bijker@ggddrenthe.nl
06-11056230

 

Aa en Hunze, De Wolden, Hoogeveen
Inge Dijkstra
i.dijkstra@ggddrenthe.nl
06-23053503

GGD Flevoland

Madelein Boers
m.boers@ggdflevoland.nl
06 13746308

GGD Fryslan

Ciska Hiemstra
c.hiemstra@ggdfryslan.nl
088-2299444

 

Akke Hofstee
a.hofstee@ggdfryslan.nl
088-2299444

GGD Gelderland Midden

Jojanneke Diemers
Jojanneke.Diemers@vggm.nl
088-3555802

GGD Gelderland-Zuid

Anja Ton
aton@ggdgelderlandzuid.nl
rookvrijeomgeving@gelderlandzuid.nl
06-15823296
https://rookvrijegeneratie.ggdgelderlandzuid.nl/frontpage/platform-rookvrije-generatie/

GGD Gooi en Vechtstreek

Marlou Hensen
rookvrijegeneratie@regiogv.nl

GGD Groningen

Marieke Wijninga
Marieke.Wijninga@ggd.groningen.nl
06-46992028

GGD Haaglanden

Joline van Lier
06-83636797
rookvrijeomgeving@ggdhaaglanden.nl

https://www.ggdhaaglanden.nl/samen-voor-een-rookvrije-omgeving.htm

GGD Hart voor Brabant

Emmi de Vos
e.de.vos@ggdhvb.nl
088 368 6438

GGD Hollands Midden

Désirée Stolker
DStolker@ggdhm.nl

 

Henriëtte Bertram-Mul
hbertram@rdoghm.nl

 

088 3084815 (ma t/m do)

GGD Hollands Noorden

Laura Tiggelman
ltiggelman@ggdhn.nl
06-24674635

GGD Kennemerland

Lida Samson
lsamson@ggdkennemerland.nl

 

Marjon Straver
mstraver@ggdkennemerland.nl

GGD Limburg Noord

Monique Streng
mstreng@vrln.nl
06-43239425

GGD Noord- en Oost-Gelderland

Gemeente Aalten, Bronckhorst, Berkelland, Doetinchem, Montferland, Oost-Gelre, Oud IJsselstreek, Winterswijk
Lieke van Dijk
l.vandijk@ggdnog.nl
088-4433175

 

Gemeente Apeldoorn, Brummen, Epe, Heerde, Voorst, Zutphen
Christien Pieterse
c.pieterse@ggdnog.nl
088-4433283

 

Gemeente Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten
Ellen van Dongen
e.vandongen@ggdnog.nl
088-4433326

GGD Rotterdam Rijnmond

Annelies Hoogenes
annelies@anneliesbv.nl
06- 52 54  62 86

GGD Utrecht

Rosemarie van Ruiten
Rvanruiten@ggdru.nl
06-28528517

dashboard – Roken – Amersfoort (buurtmonitor.nl)

GGD Twente

Judith Waleczek
j.waleczek@ggdtwente.nl
06-20398768
https://www.ggdtwente.nl/professionals/gezonde-leefstijl/rookvrije-generatie-jong-geleerd-is-oud-gedaan

https://www.ggdtwente.nl/actueel/blogs/roken,-is-dat-nog-wel-normaal

GGD West-Brabant

Babette Spaargaren
b.spaargaren@ggdwestbrabant.nl
06 58084398

GGD IJsselland

Marleen Engelbarts
m.engelbarts@ggdijsselland.nl
06 29494820
https://www.ggdijsselland.nl/gemeenten/de-rookvrije-generatie/

GGD Zaanstreek-Waterland

Dianne van der Lans
dvanderlans@ggdzw.nl
06-57941129

GGD Zuid-Holland Zuid

Marjola Engel
mk.engel@ggdzhz.nl
06 122 75 791

GGD Zuid Limburg

Githe Clermonts
githe.clermonts@ggdzl.nl

 

Judith Aerdts
judith.aerdts@ggdzl.nl

 

Nieuw in onze regio! Rookvrije Start en Rookvrije Omgeving

 

GGD Zeeland

GGD GHOR Nederland
rookvrijeomgeving@ggdghor.nl

Wij maken gebruik van cookies

Wij plaatsen (tracking) cookies om deze website te analyseren, te verbeteren en bezoekers gepersonaliseerde advertenties te tonen.
Lees meer over onze cookies ›

Ik ga akkoord Cookie instellingen