5 Juni 2018

Atletiekvereniging SISU is een volledig rookvrij sportcomplex

De Almelose Atletiekvereniging SISU is een volledig rookvrij sportcomplex. 

De vereniging vindt sporten gezond en roken niet. Roken en sport passen niet bij elkaar. Ze willen daarom kinderen een rookvrije sportomgeving bieden.

Bestuurslid Bert Beerling vertelt: “Als bestuur van SISU worden we er blij van als rokende leden en gasten onze oproep ter harte nemen en besluiten niet te roken op het sportcomplex. We hopen dat we bijdragen aan een beter bewustzijn van wat roken kapot kan maken, en dat vooral onze jeugd niet start met roken. Onze kantine is natuurlijk al jaren rookvrij, maar ook rondom onze accommodatie willen we het graag rookvrij houden. Alle plekken binnen ons sportcomplex, zoals langs de atletiekbaan en het terras zijn rookvrij.

Wij als SISU stimuleren al langer dat er niet mag worden gerookt op en rond het complex. De mensen zijn er vrij snel aan gewend geraakt en we krijgen overwegend positieve reacties. We geven onze sportende jeugdleden graag het goede voorbeeld, ook als het gaat om roken en sporten. Een combinatie waar wij binnen onze vereniging graag een einde aan willen maken.

Naast een rookvrij complex is SISU ook gestart met de ‘gezonde kantine’. SISU gaat de komende periode het assortiment in de kantine nog verder aanpassen en uitbreiden, zodat ook wij straks kunnen spreken van een ‘Gezonde kantine’ “.

Bron tekst en foto: SISU

Wij maken gebruik van cookies

Wij plaatsen (tracking) cookies om deze website te analyseren, te verbeteren en bezoekers gepersonaliseerde advertenties te tonen.
Lees meer over onze cookies ›

Ik ga akkoord Cookie instellingen