Rookvrij op de kaart

Bekijk hieronder of jouw sportvereniging, speelplek, gemeente of organisatie rookvrij is of zich inzet voor een Rookvrije Generatie. Filter op categorie en/of zoek op naam.

 

Filter op:

Partners
Gemeente
Spelen en recreëren
Sport
 ’t Speulparadies
`t Hoefblad
`t Molentje
`t Valleike
’t Klauterwoud
A.A.C. Amsterdam
A.A.V. Sisu
A.C.K.V. Oranje-Nassau
A.R.S.R. Skadi
A.R.S.V. Thor
A.R.V. Ilion
A.S. Watson (Kruidvat en Trekpleister)
A.S.V. Germaan / De Eland
A.T.C. De groene Kamer
A.U.S.R. Orca & U.S.R. Triton
A.V. CIFLA
a.v.spark
A.V.V. Alphen
A.V.V. SDZ
AAA
AAC’61
Abbé Pierre Nieuwveen
ABN AMRO
AC & HC VVV
AC-Tion
Achilles 1894
ACKC Almkerk
ACV
ado
ADO Den Haag
Aduarder Tennis Club
Aesculaap Medische Assistentie
AFAS
AFC AJAX
AFC DWS Amsterdam
AFC IJburg
AFC Quick 1890
AFC Taba
Afc34
AH&BC & TC Amsterdam
AHC Ijburg
AJC’96
AJV Dirk Vink Groep
Akc Regio’ 72
AKC Sporting West
AKV Exakwa
AKV-Vriendenschaar
Albert Schweitzer Ziekenhuis Dordwijk
Alexandergroep
Alfa Sport
Alfa-college
Algemene Leidse Studenten Zeilvereniging De Blauwe Schuit
All Out
Almeerse Hockey Club
Almere City
Alphense Boys
ALTC
ALTC Aemstelburgh
Altetiekvereniging Spirit
Altior Korfbal
ALTV-Zoetermeer
Alzheimer Nederland & AJN
AMC
AMHC Amersfoort
AMHC Pinoke
AMHC Rood Wit
Amhc upward & SML Arnhem
AMHC Westerpark
Amicitia VMC
Amstelveen (gemeente)
Amstelveense Rugby Club
Amsterdam (gemeente)
Amsterdam Crusaders
Amsterdam Pirates
Amsterdamsche Football Club
Anna Blamanplein
AnyTyme Ommen
Aquadrome
Arcades korfbal & VV Livoc Liesel
ARGO Atletiek
Arien Prins van Wijngaardenbad
Arnhem Rhinos
Arnhemsche Hockey Club Velp
Arnhemse Boys
Arnhemse Rugby Club “The Pigs” & AZ 2000
ARV Achilles
ASC
Asc nieuwland
asc S.D.W.
Asopos de Vliet
Asser Roeiclub ARC
Asv Apeldoornse Boys
ASV Bilderdijkpark
ASV Indusd67
ASV Swift
ASV’33
ASVD Korfbal Dronten
ASWH
Atc65
Ateletiekbaan AV Texel
Athena
Athletic Point
Atledo
Atletico ’73
Atletico Club Amsterdam & S.C. Eendracht ’82
Atletiek Maastricht
Atletiek Oirschot
Atletiek vereniging Haarlem
Atletiek Vereniging Wijchen AVW
Atletiek Vereniging Zaanland
Atletiek- en Hardloopvereniging O.S.S.-VOLO ‘s-Hertogenbosch
Atletiek- en trimvereniging Avantri
Atletiekvereniging Astylos
Atletiekvereniging de Gemzen
Atletiekvereniging De Jonge Athleet
Atletiekvereniging De Liemers
Atletiekvereniging DEM
Atletiekvereniging dokev
Atletiekvereniging EAC De Sperwers
Atletiekvereniging Edam
Atletiekvereniging Iphitos & Ijsclub Losser
Atletiekvereniging MPM
Atletiekvereniging Oranje Nassau (AVON)
Atletiekvereniging Rijssen
Atletiekvereniging Scheldesport
Atletiekvereniging Suomi
Atletiekvereniging Swift
Atletiekvereniging Wieringermeer e.o. (AVW)
Atletiekvereniging Zuidwal
ATV Berkenrode
ATV de Hertenkamp
ATV Diemen
ATVScorpio
AV 1923
AV Aalsmeer
AV Altis
Av Aquilo
AV Archeus
AV Castricum
AV Daventria 1906
AV De Spartaan
AV Delta Sport
AV Feniks
AV Flevo Delta
AV Fortuna
AV Generaal Michaëlis
AV Gouda
AV Groene Ster
AV Haaksbergen
AV Haarlemmermeer & MHC de Reigers
AV Hanzesport
AV Heerenveen
AV Hollandia
AV impala
AV Isala ’96
AV Marvel
AV Nea
AV NOP
AV Nova
AV oss’78
Av Phoenix & Hellas Utrecht
Av Phoenix & SVDU & U-track
AV Salland
AV Spado
AV Sparta
av spiridon
AV sprint
AV Startbaan & KVA
AV Trias
AV Unitas
AV’34 Apeldoorn
Av40
Ava 70
Avanti ’55
Avanti Wilskracht
AVC
Avonturenpark Hellendoorn 
AVV Columbia
AVV SDZ
AVV Swift
AVV Zeeburgia
AVW’66
AWD2005
AWV de Zwaluwen
B.I.O. Korfbal
B.M.T. VV
B.N.M.H.C. Zwart-Wit
B.S.V. Boeimeer
Bankaplein
BAS Voetbal
Basisschool ‘t Blokhuus
bc Herons
Be Quick 1887 & v.v. Helpman & Rugbyclub Groningen
Be Quick 28
Be Quick Dokkum
Beachvolleybal Eindhoven
Beachvolleybal Twente ’05
BeAware
Beeklust
Bentsports
Berg en Dal (gemeente)
Beuningse boys
BGC Floreant
BH& BC Breda
BHC Overbos
Bike Zone Indoor en Outdoor Cycling
Blue birds
Blue Socks
BMHV
BMX Apeldoorn
Body&Mind Lifestyling
Boerderij op IJburg
Boerderij Westerpark
Boerderij Wolfslaar
Boerenvreugd
BOinK
Bolstergroep Riel
Bongelaar
Bosbad de Vuursche
Bouwspeelplaats Spijkerdorp
BouwSpeeltuin het Landje
Bovenkerker Speeltuin en badje
Bovenkerker Speeltuin en badje, aan de noorddammerweg
Brandaen
BRC
Breda Beach
Brediusbad
Brijder Verslavingszorg B.V.
Brinkhorst
Broekster Boys
BSC Almere 90
BSC68
BSV De Oosterpoort
BSV Deventerwegkwartier
Bsv Helpman-Oost
BSV IJsselmonde
BSV Insulinde
BSV Ons Genoegen
BSV Oostendam
BSV Paddepoel
BSV Selwerd
BSW Rotterdam
BSW Weena
BTC de Pettelaer
Buitenhout MHC
Buitenspeelstraat Jan toebacklaan
Bullfighters
Bureau LOS
BurgGolf Haverleij
Bussumse Football Club BFC & LTC De Meent
Buurttuin de Zandloper
Buurttuin Kom Erbij
Buurtvereniging Vijverberg-Zuid
Buvelio
BV Ons Nootje
BV Vitesse
BVCG
BVV’31
c s v vios
C.A.V. Energie
C.K.V. Fiks
C.M.H.C. Civicum
Callenbach
Cantecleerhoeve
Cartouche
CBS De Enk
Cbs Elout van Soeterwoude
CC Salland & Koninklijke DC & FC
Charlotte van Bylandthoeve, Feitsmapark
Chr. Scoutinggroep Burmania
christelijke korfbalvereniging DOS
Christelijke Scholengemeenschap Groningen (CSG)
Christiaan de Wet
Christofoor Zeeverkenners Zwolle
CJVV Amersfoort
CKC Kinderdijk
CKV Achilles
Ckv Animo
ckv Avanti
CKV Dalto
CKV DES
ckv excelsior
CKV Koag
ckv MIA
CKV Nieuwerkerk
CKV Rapid
CKV RDZ
CKV Reehorst’45
ckv SEV
CKV Spirit
CKV Unitas/Perspectief 
CKV Valto
CKV Veo & Handbalvereniging EHC
CKV Vlug en Vaardig
ckvSparta Zwolle
ClaudicatioNet, p/a Catharina-ziekenhuis
Clean Air Nederland
Climax atletiekvereniging
Clytoneus
Coöperatie Cohesie UA
Cordaan
COV Desto-Utrecht
CSV Apeldoorn
CSV de Leeuwarder Zwaluwen
Csv handbal
CSV Oranje Blauw
CTV Doelen
Culemborgse Mixed Hockey Club
Curium LUMC
Cvv BlauwWit`34
CVV Oranje Nassau
CVV Rust Roest
CVVO
D.A.V Kronos
D.H.C. Drienerlo
D.S.V.D. Deurningen
De Albatros / bouwSpeeltuin Vleuterweide
De ark
De Ascanen
De Balije
de Bataven
De Beestenboel
de blijde wei
De Bloesem
De Boezemvriend
de bokkesprong
De Dierenhof
De Duizendpoot
De Gele Speeltuin
De Gibraltar
De Goudse Hofsteden
de gouwe smash
De Groene Wig
De Hart&Vaatgroep
De Helderse Vallei
De Hoeve
de Hooizolder
De ijsselcrossers
De Kameleon
De Kerkestee
De kieviten
De kieviten sportclub
De Klaprooshof
De Kleine Dom
De Kleine Duiker
De knaagstal
de kooi
De Korenmaat
De Korfrakkers
de kraal
De Leemkuil
De Naturij
De Oedenstee
De oude Zustertuin
de Pluimgraaf
De skate
De Speelboom
De Speelderij
De Speelhaven
De Speelschans
De Speelvogel
De Sterspelers
de Swanenburg
De Torteltuin
De Trappers HS
De Twirre te Noarburgum
De Veilige Haven
de Viking
de voltreffers
De vosseburch
De Waalrakkers
De Watergeus
De Watertoren
De Wesseler
De Wherevogels
de wilgenhof
De Wisselslag
De Woid
De Zeeslag
De Zweef
Den Haag (gemeente)
DES’72
DEV Arcen
Deventer Hockey Vereniging
DHC Hudito
Diabetesfonds
Die Leythe
Dierenhoek ’t Sparretje
Dierenhoeve
Dierenpark Amersfoort
Dierense Speeltuinvereniging
Dijkmans
Dillenburg
Dio 30
Dirk Duyvel
DKV Celeritas & Loopgroep Wijbosch
DKV Victoria
DLTC
DMHC Shinty
Doetinchemse Hockey Club
Doniastate
Doornscheijsclub
Doornse Hockeyclub
Dorus Rijkersgroep Oss
DOS’46
Dr Albert schweitzer
Dr. A. E. Hermansgroep
Drentse koe
Driel RKSV
drijvers tc
Drostengroep Scouting
Drouwenerzand Attractiepark
Dsov
dsov1
DSV Concordia
DSVP
DTC Tennis
DTS ’35 Ede
Duikschool divearound
Duinrand S
Dutmella
DVC Appingendam
DVC’26
DVO/Accountor
DVOV
DVS’69 & Voetbalvereniging IFC
DVSA
DVVC
Dynamica & HC Walcheren
DZOH
E.K.C. Nääs
edese
Educatieboerderij Zorgvrij
EFC ’58
EHV Enschede
Eijer Producties
Eindhoven Cricket Club (ECC)
Eindhovense Handbal Vereniging (EHV)
EKC 2000
EKCA CIBOD
EKV Beatrix
Elaa & LHV huisartsenkring Amsterdam/Almere
EMK Nuenen
Emmeloord
Emmen (gemeente)
Eredivisie
ESDO
ESVV Puspharia
ETC Handbal & Korfbalvereniging Nikantes
etv DE helster
ETV-Volley
F.C. Delta Sports ’95
F.C. Den Helder
Facet
FC Abcoude
FC Almere
FC Assen
FC Bergh
FC Blankenburg
FC Dalfsen
FC Dauwendaele
FC Dinxperlo
FC Driebergen
FC Eindhoven AV
FC Ijsselmonde & HC FEIJENOORD & RV & AV Overmaas
FC Kraggenburg
FC Lewenborg
FC Lisse
FC Meppel
FC Oegstgeest
FC Purmerend
FC Tilburg
FC Trias
FC Twente
FC Uden
FC Uitgeest
FC Utrecht (trainingscomplex Zoudenbalch)
FC Velsenoord
FC Weesp
Fc zoetermeer
FC Zutphen
FCC de Bissinghcrossers
Fcc de Heideclub
FCC de Kombocht
FCC de spartanen
Fcc de Volharding
FCC Fivelcrossers
FCC Oss
FCC Wijkeroog
FCCL
FCV De Lochsprinters
FCV Flying Birds
Flevo Boys
Flevo Phantoms
Flevoparkbad
flying bikes
Focus 07
Fort Luna
Fortuna Delta Logistiek
Franeker Tennis Club
frans naerebout
Freriks
Fridtjof Nansen
Furore
FVC – Friesche Voetbal Club
GAVC
GC&FC Olympia
GCHC
GDKV de Parabool
Geel-zwart 30
Gelre Groep
Gemeente ‘s-Hertogenbosch
Gemeente Aalsmeer
Gemeente Aalten
Gemeente Achtkarspelen
Gemeente Almelo
Gemeente Almere
Gemeente Alphen aan den Rijn
Gemeente Altena
Gemeente Amersfoort
Gemeente Amstelveen
Gemeente Amsterdam
Gemeente Apeldoorn
Gemeente Appingedam
Gemeente Arnhem
Gemeente Assen
Gemeente Asten
Gemeente Baarn
Gemeente Barendrecht
Gemeente Barneveld
Gemeente Beek
Gemeente Beesel
Gemeente Berg en Dal
Gemeente Bergeijk
Gemeente Bergen NH
Gemeente Bergen op Zoom
Gemeente Beverwijk
Gemeente Bladel
Gemeente Blaricum
Gemeente Bloemendaal
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Gemeente Borger-Odoorn
Gemeente Borne
Gemeente Borsele
Gemeente Boxtel
Gemeente Breda
Gemeente Brielle
Gemeente Brummen
Gemeente Bunschoten
Gemeente Buren
Gemeente Capelle aan den Ijsel
Gemeente Capelle aan den IJssel
Gemeente Coevorden
Gemeente Cranendonck
Gemeente Cuijk
Gemeente Dalfsen
Gemeente De Ronde Venen
Gemeente Delft
Gemeente Den Haag
Gemeente Den Helder
Gemeente Deurne
Gemeente Deventer
Gemeente Diemen
Gemeente Doesburg
Gemeente Doetinchem
Gemeente Dongen
Gemeente Dordrecht
Gemeente Drechterland
Gemeente Drimmelen
Gemeente Dronten
Gemeente Druten
Gemeente Duiven
Gemeente Echt-Susteren
Gemeente Edam-Volendam
Gemeente Ede
Gemeente Eemnes
Gemeente Eersel
Gemeente Eijsden-Margraten
Gemeente Eindhoven
Gemeente Elburg
Gemeente Emmen
Gemeente Enkhuizen
Gemeente Enschede
Gemeente Geertruidenberg
Gemeente Geldrop-Mierlo
Gemeente Gilze en Rijen
Gemeente Goeree-Overflakkee
Gemeente Goes
Gemeente Goirle
Gemeente Gooise Meren
Gemeente Gorinchem
Gemeente Gouda
Gemeente Grave
Gemeente Groningen
Gemeente Gulpen-Wittem
Gemeente Haaksbergen
Gemeente Haaren
Gemeente Haarlem
Gemeente Haarlemmermeer
Gemeente Halderberge
Gemeente Hardenberg
Gemeente Harderwijk
Gemeente Hardinxveld-Giessendam
Gemeente Harlingen
Gemeente Hattem
Gemeente Heemskerk
Gemeente Heemstede
Gemeente Heerde
Gemeente Heerlen
Gemeente Heeze-Leende
Gemeente Heiloo
Gemeente Hellendoorn
Gemeente Hellevoetsluis
Gemeente Helmond
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Gemeente Hengelo
Gemeente Het Hogeland
Gemeente Heumen
Gemeente Heusden
Gemeente Hillegom
Gemeente Hilvarenbeek
Gemeente Hilversum
Gemeente Hoeksche Waard
Gemeente Hof van Twente
Gemeente Hoogeveen
Gemeente Hoorn
Gemeente Horst a/d Maas
Gemeente Horst aan de Maas
Gemeente Houten
Gemeente Huizen
Gemeente Hulst
Gemeente Ijmuiden & gemeente Velsen
Gemeente IJsselstein
Gemeente Kaag en Braassem
Gemeente Kampen
Gemeente Kapelle
Gemeente Kerkrade
Gemeente Koggenland
Gemeente Krimpen aan den IJssel
Gemeente Krimpenerwaard
Gemeente Laarbeek
Gemeente Landgraaf
Gemeente Landsmeer
Gemeente Langedijk
Gemeente Lansingerland
Gemeente Laren
Gemeente Leeuwarden
Gemeente Leiden
Gemeente Leiderdorp
Gemeente Leidschendam-Voorburg
Gemeente Lelystad
Gemeente Leudal
Gemeente Leusden
Gemeente Lingewaard
Gemeente Lisse
Gemeente Loon op Zand
Gemeente Lopik
Gemeente Loppersum
Gemeente Losser
Gemeente Maasdriel
Gemeente Maasgouw
Gemeente Maassluis
Gemeente Maastricht
Gemeente Medemblik
Gemeente Meerssen
Gemeente Meierijstad
Gemeente Meppel
Gemeente Middelburg
Gemeente Midden-Delfland
Gemeente Midden-Drenthe
Gemeente Midden-Groningen
Gemeente Mill en St. Hubert
Gemeente Moerdijk
Gemeente Molenlanden
Gemeente Montferland
Gemeente Montfoort
Gemeente Mook en Middelaar
Gemeente Neder-Betuwe
Gemeente Nederweert
Gemeente Nieuwegein
Gemeente Nieuwkoop
Gemeente Nijkerk
Gemeente Nijmegen
Gemeente Nissewaard
Gemeente Noardeast-Fryslân
Gemeente Noord-Beveland
Gemeente Noordenveld
Gemeente Noordoostpolder
Gemeente Noordwijk
Gemeente Nuenen c.a.
Gemeente Nunspeet
Gemeente Oegstgeest
Gemeente Oirschot
Gemeente Oisterwijk
Gemeente Oldambt
Gemeente Oldebroek
Gemeente Oldenzaal
Gemeente Olst-Wijhe
Gemeente Ommen
Gemeente Oost Gelre
Gemeente Oosterhout
Gemeente Oostzaan
Gemeente Opmeer
Gemeente Oss
Gemeente Ouder-Amstel
Gemeente Peel en Maas
Gemeente Pekela
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
Gemeente Purmerend
Gemeente Putten
Gemeente Raalte
Gemeente Reimerswaal
Gemeente Renkum
Gemeente Reusel-De Mierden
Gemeente Rhenen
Gemeente Rijswijk
Gemeente Roerdalen
Gemeente Roermond
Gemeente Ronde Venen
Gemeente Roosendaal
Gemeente Rotterdam
Gemeente Rozendaal
Gemeente Schagen
Gemeente Schiedam
Gemeente Schiermonnikoog
Gemeente Sint Anthonis
Gemeente Sint-Michielsgestel
Gemeente Sliedrecht
Gemeente Sluis
Gemeente Smallingerland
Gemeente Soest
Gemeente Son en Breugel
Gemeente Stadskanaal
Gemeente Staphorst
Gemeente Steenwijkerland
Gemeente Súdwest-Fryslân
Gemeente Terschelling
Gemeente Texel
Gemeente Teylingen
Gemeente Tholen
Gemeente Tiel
Gemeente Tilburg
Gemeente Twenterand
Gemeente Tytsjerksteradiel
Gemeente Uden
Gemeente Uitgeest
Gemeente Uithoorn
Gemeente Urk
Gemeente Utrecht
Gemeente Valkenburg aan de Geul
Gemeente Valkenswaard
Gemeente Veendam
Gemeente Veenendaal
Gemeente Veere
Gemeente Velsen
Gemeente Venlo
Gemeente Vlieland
Gemeente Vlissingen
Gemeente Voerendaal
Gemeente Voorschoten
Gemeente Voorst
Gemeente Waadhoeke
Gemeente Waalre
Gemeente Waalwijk
Gemeente Waddinxveen
Gemeente Wassenaar
Gemeente Weert
Gemeente Weesp
Gemeente West Betuwe
Gemeente Westerkwartier
Gemeente Westerveld
Gemeente Westervoort
Gemeente Westland
Gemeente Weststellingwerf
Gemeente Wijchen
Gemeente Wijdemeren
Gemeente Woerden
Gemeente Wormerland
Gemeente Woudenberg
Gemeente Zaanstad
Gemeente Zandvoort
Gemeente Zoetermeer
Gemeente Zundert
Gemeente Zwijndrecht
Gemeente Zwolle
Genneper parken tennis
GeuzenMiddenmeer
GFC
GGD Drenthe
GGD Fryslân 
GGD Fryslân, regio Zuidwest
GGD Gelderland-Zuid 
GGD GHOR Nederland & Stichting Publiek Privaat Partnership Stop met Roken
GGD Gooi en Vechtstreek
GGD Groningen 
GGD Haaglanden
GGD Hollands Midden & RDOG Hollands Midden
GGD Kennemerland
GGD Limburg-Noord
GGD Zaanstreek-Waterland
GGz Breburg
GGZ Nederland & Stichting Resultaten Scoren & Netwerk Verslavingszorg GGZ Nederland
GHC Rapid
Ghhc Groningen
GHV Achilles
GKV Enomics
Gloria Atletiek
Gltc Ad Astra
GLTC Het Spieghel
GLTV Cream Crackers gltb
GLTV de mast
GMHC Goes
Goes (gemeente)
Golfclub de Dorpswaard
Golfclub Gaasterland
Golfclub Holthuizen
Gooische Atletiek Club
Gooische Hockeyclub
GoorseMHC
Goudse Mixed Hockey Club (GMHC)
Goverwelle
Graaf Ottogroep Lochem
Graspiepers
GRC Groningen & MHC GHBS
Griftsteede
Groene Woud
Groenendijkruiters
Groningen (gemeente)
Groningen Atletiek
Groninger Apotheken Vereniging
Groninger Korfbal Vereniging
Groote Lindt
GSAV Vitalis
GSBW
GSC Esdo
GSC ODS
GSVV the Knickerbockers
GTV van Starkenborgh
Gymnasiasten Korfbalvereniging (GKV)
H.H.C Haackey
H.S.V. Adegeest
H.S.V. High Tech Hitters
H.T.V. Assumburg
Haag Atletiek
Haagsche Rugby Club
HAC ’63
Handbal Vereniging Olympia Spijkenisse ( H.V.O.S.)
Handbal Vereniging Wanroij
Handbalvereniging CVO
Handbalvereniging EOC
Handbalvereniging Groene Ster
Handbalvereniging JHC
Handbalvereniging Nieuwegein
Handbalvereniging Tornado
Handbalvereniging Vido
Handbalvereniging Zaanstreek
Handboogvereniging Staddijk
Handval VVW
Hanzehogeschool Groningen
Harlinger MHC
Hartstichting & Harteraad
HBC Voetbal
HBS Craeyenhout
HBSV
HC ‘s-Hertogenbosch
HC & FC Victoria 1893
HC Alphen
HC AMVJ
HC Barendrecht
HC Bedum
HC Catwijck
HC Cranendonck
HC de Hondsrug
HC de IJssel
HC De Meeuwen
HC Derby
HC Eemvallei
HC Eersel
HC eindhoven
HC Hisalis
HC Huizer
HC Kromme Rijn
HC Leerdam
HC Mierlo
Hc nieuwkoop
HC Nova
HC Nuenen
HC Oranje-Rood
HC Prinsenbeek
HC Rijnvliet
hc rotterdam
HC Schiedam (HCS)
HC Scoop
HC Souburgh
HC Spaarndam
HC Voorne
HC Waddinxveen
HC Zeewolde
HC Zevenbergen
HCC
HCDO Holding Huisartsenzorg Deventer en Omstreken
HCHN
HCKZ
HCM Arnhem & AZ 2000
HCRB
HCV 90
HCZ
HDM
Healthy Aging Network Northern Netherlands (HANNN)
Heartbeat Ventures
heerenveense boys
Hellendoorn (gemeente)
Helmondse Atletiek club
Hengelosche Korfbalclub
Hermes DVS
Hersenstichting
Herweijerhoeve
Het bosje
Het Diereneiland
Het Hertenkamp
het Schaapsherdertje
Het Schateiland
HFC EDO
HGC
HHC Hardenberg
HIC Hockey & RKAVIC
Hilalsport Eindhoven (HSE)
Hippisch Centrum Groesbeek
Hippisch Centrum Venlo
HKC ALO
HKC Aurora & VV schoten
HKC Haarlem
hkc oosterkwartier1
HKC Utrecht
HKN Huisartsen
Hkv Achilles
HKV Ados
HKV/Ons Eibernest
HLTC Hoogerheide
HLTC Leimonias
HLTC Thor de Bataaf
HMHC
HMHC Saxenburg
Hockey Assen
Hockey club HCQZ
Hockey club Horst
Hockey club Losser
hockey club nuth
Hockey Club Wateringseveld
Hockey Club Ypenburg
hockey geldrop
Hockey Heeze
Hockey Vereniging Westland
Hockeyclub Alecto
Hockeyclub Berlicum
Hockeyclub de Haaskamp
Hockeyclub Delta Venlo
Hockeyclub Druten
Hockeyclub Eelde
Hockeyclub Eemsmond
Hockeyclub Fletiomare
Hockeyclub Gilze-Rijen
Hockeyclub HDS
Hockeyclub Hoeksche Waard
Hockeyclub Holten Rijsen
Hockeyclub Houten
Hockeyclub IJsseloever
Hockeyclub Montfoort
Hockeyclub Naarden & Rugby club ’t Gooi & TV Naarden
Hockeyclub nijkerk
Hockeyclub Overbetuwe
Hockeyclub Push
Hockeyclub Twente
Hockeyclub Winsum
Hockeyvereniging Abcoude
Hockeyvereniging Berkel en Rodenrijs
Hockeyvereniging Bleiswijk
Hockeyvereniging H.O.D.
Hockeyvereniging Mijdrecht (HVM)
Hockeyvereniging Spijkenisse
Hockeyvereniging Zevenaar
Hogeschool Leiden
Hollandse Hoeve
Honk- en Softbalvereniging De Hazenkamp
Honk- en Softbalvereniging Kinheim
Honk- en Softbalvereniging Urbanus
Hoofddorp Pioniers
Hoogeveense Hockeyclub
HOV/DJSCR
HRV De Compagnie
HSC
HSC Blue Lions
Hsc Hermes
HSV Braves
HSV Cheetahs
HSV De Zuidvogels
HSV Waterlandschutter
HTC Hockey Son
htv de hulstenaar
HTV Ten Woude
Huis ten Bosch
Huis voor de Sport Groningen
Huisdierencentrum
HV & CV Quick
HV de Terriers
HV DSS
HV Havas
HV Hockeer
hv huissen
HV Myra
HV-Lacom ’91
HVLR (HV Leidsche Rijn)
HVM
HVV DSK
HVV Hengelo
HVV Ras
Hvv’70
Hvz
I&O Research
IFMSA-NL
IJ.V.V. de zwervers
IJs- en skeelerclub Lisserbroek
Ijsclub den helder
Ijsclub Dronten
ijsclub sneek 1871
Ijsselstee
IJsvereniging Zoetermeer
Ijtc groenvliet
IKC Kosmos
Impuls Bouwspeelplaats Het Landje
Instructiebad ’t Kuipke
Isis Kraamzorg B.V.
It kraaiennest Schepenbuurt
Ivoren Kruis
J.A.V. Athloi
Jacob van campenplein
Jacobahof
Jacobusgroep
Jan Bautoen Groep
JCLE (Jeugd Combinatie Sc Lutten en VV EMMS)
JCO
Jellinek
Jeugdkampen Don Bosco
Jeugdland Hoofddorp
Jeugdspeelpark
JHC-Stix
Jong FC Eindhoven
Julianadorper Voetbal Club J.V.C.
juventa
JVC Dedemsvaart
jvoz
Kagiwepi
Kampong Hockey en Kampong Voetbal
Kampong Tennis
kanovereniging hardenberg vecht
Kans voor de Veenkoloniën
KB Schagen
KB Terneuzen
KBO-PCOB
KC de Pein
KC Terda
KC Woldwijck
keizer karel groep
Kerstcircus Haarlem
KF De Walden
KFC1910
KHC Strawberries
Kiboe
Kiboehoeve
Kids First COP groep
Kindcentrum De Brink en PCBS Kastanjelaan
Kindcentrum De Duikboot & PCBS De Regenboog
kinderboerderij ’t Beestenboetje
Kinderboerderij ’t Boerke
Kinderboerderij ’t Brinkie
Kinderboerderij ’t Woelige Nest
Kinderboerderij ‘t Heike & Stichting t Heike – Nuland
Kinderboerderij & Speeltuin Eilandsteede
Kinderboerderij Beestenbende
Kinderboerderij Bergeijk
Kinderboerderij Bijlmerweide
Kinderboerderij de Ahof
Kinderboerderij de Baak
Kinderboerderij De Dierenploeg
Kinderboerderij de Elzenhoek
Kinderboerderij de Goffert
Kinderboerderij De Houtkamp Leiderdorp
Kinderboerderij De Knuffelweide
Kinderboerderij de Maten
Kinderboerderij De Olievaar
Kinderboerderij de Oude Hofstede
Kinderboerderij de schaapskooi
Kinderboerderij De Schouw
Kinderboerderij de Veldmuis
Kinderboerderij de Werf
Kinderboerderij Den Uylpark
Kinderboerderij Dierendal
Kinderboerderij en Speeltuin Jeugdland
Kinderboerderij Gennep
Kinderboerderij Hagerhof 
Kinderboerderij Klaverweide
Kinderboerderij Klein Boveneind
Kinderboerderij Kobus
Kinderboerderij Merenwijk
Kinderboerderij Minnebeek
Kinderboerderij Nieuw Rotsoord
Kinderboerderij Oortjespad
Kinderboerderij Rusthout
Kinderboerderij Saksenhoeve
Kinderboerderij Tanthof
Kinderboerderij Wijhe
Kindercentrum De Willem en PCBS Willem de Zwijger
Kindercentrum Het Buitenhof
Kinderdagverblijf Villa Picasso
Kinderparadijs Malkenschoten
Kindervreugd
Kios Ruinerworld
KIOS’45 & Voetbalvereniging SVV’56
Klimbim
kloosterkamp
KMHC Waalwijk
KNCV Tuberculosefonds
KNHB
KNKV
KNKV & KNVB
KNLTB
KNMT
KNMT Fonds Mondgezondheid
Koninklijke Groninger Roeivereniging de Hunze
Koninklijke HCVV
Koppelsteede
Korfbal Club Doorn
Korfbal vereniging westergo
Korfbal- & Voetbalvereniging Woudenberg
Korfbalclub Pernix
Korfbalvereniging Amicitia
Korfbalvereniging AVO
Korfbalvereniging B.E.P.
Korfbalvereniging ckc maassluis
Korfbalvereniging de Corvers
Korfbalvereniging de Stormvogels & Tennisvereniging De Westkaap & V.V. De Noormannen
Korfbalvereniging de Zwaluwen
Korfbalvereniging DeetosSnel
Korfbalvereniging DKB & Wilhelmina Boys
Korfbalvereniging DKOD & TV Bakkershaag
Korfbalvereniging Drachten / van der Wiel
Korfbalvereniging DSC
Korfbalvereniging Flamingo’s & VV Mariahout
Korfbalvereniging Fortis
Korfbalvereniging FSC
Korfbalvereniging Hoogkerk
Korfbalvereniging Keizer Karel
korfbalvereniging klimop
Korfbalvereniging Korbis
Korfbalvereniging Leeuwarden
Korfbalvereniging Mid-FryslÂn (sportpark Meinga) & TV Grouw
Korfbalvereniging Mid-FryslÂn Akkrum
Korfbalvereniging Mikado
Korfbalvereniging ODO
korfbalvereniging Ondo
Korfbalvereniging Oost-Arnhem
Korfbalvereniging Reflex & Woerdense Runners Club & Ultimate Frisbee Vereniging
Korfbalvereniging Ritola
Korfbalvereniging Rood-Wit
Korfbalvereniging RWA
Korfbalvereniging S.C. Olympia
Korfbalvereniging SIOS
Korfbalvereniging sparta nijkerk
Korfbalvereniging SV RWA
Korfbalvereniging tiel 72 & Rugbyvereniging Scrumboks
Korfbalvereniging Victum
Korfbalvereniging Vlug en Vaardig
Korfbalvereniging Weidevogels
korfbalvereniging Wez Handich
Koru
Korvesta
Kostverlorenkwartier (Van Ostade Stichting)
Koveni
KR&ZV Het spaarne
Kraamzorg Het Groene Kruis B.V.
KSRV Njord
KSV heerhugowaard
ktv van polanen
KV Apeldoorn
KV Bladella
KV blauw-wit
Kv CSL
KV D.O.S. KAMPEN
KV de Granaet
KV de Meeuwen
KV de Stormvogels & TV De Westkaap & V.V. De Noormannen
KV Diderna/Visser Sloopwerken
KV Die Haghe
KV dts
KV Fiducia
KV Flamingo’s
KV Futura
KV Good Luck
KV Heerenveen
KV Helios
KV Huizen
KV Kios
KV Klimop
KV KoogZaandijk
KV Leonidas
kv lintjo
KV Luctor
KV Madjoe
kv melynas
KV Midlandia
KV Noordenveld
KV Noveas
KV Oerterp
KV Olympia 22
KV Rigtersbleek/Cottus
KV Roreko
KV Seolto
kv sparta
KV Springfield
kv Tjoba
KV TOP / Solar Compleet
KV Vitesse
KV wesstar
KV Wolderwijd
KVK
KVS
KVTilburg
KVZ
KWF Kankerbestrijding
Kwiek 78
KZ Danaïden
KZTV
L.T.C. D.E.M.
L.T.C. de Klinkaert
Laag Buurlo
Lac Frisia1883
Landelijk Platform Rookvrije Speelplaatsen (LPRS)
Landzigt
Lange Afstand Atletiek Club Twente (Laac) & Sc Barbaros
Lawntennisvereniging Irminloo
LDODK/Rinsma Fashion & v.v.Gorredijk
Leiden Atletiek
Leonidas
Leovardia
Leython Beach
LHC Roomburg
LHMC
LHV Leusden & Antilopen
Lidl
LKV Het bosch
LKV Sporting Trigon
LLTV
Lochemse Hockey Club (LHC)
Lodewijkgroep
LOHC
Long Alliantie Nederland (LAN)
Longfonds
Longkanker Nederland
Look Wide
Loopgroep Kloosterveen
LSC
LSV
LTC Bedum
LTC de Munnik
LTC de Startbaan
LTC De Stoof
LTC Dem
Ltc Eindenhout
LTC Festina
LTC Flehite
LTC Lochem
LTC Loenen
LTC Naaldwijk
LTC Noordwolde
Ltc Odivia
LTC Ouddorp
LTC Plaswijck ’62
LTC Strandvliet
LTC Triomf
LTV Bleiswijk
LTV Breukelen
LTV de Bijvanck
LTV Elsloo
LTV Randenbroek
LTV Triaq
Luchtsignaal
Luctor Heinkenszand
ludenti
LUMC
Lynx Korfbal
M.H.C. Almelo
M.H.C. Oosterbeek
M.V.V. ’69
M.V.V. Alcides
M.Z.V.C.
M&Gezond
Maanenbad
Maarssense Hockey Vereniging
Maastricht University
Maastrichtse Hockey Club
Madese Hockey Vereniging
Madese Tenninsvereniging
Manage gooi & Eemland
Manage Paardenhof
Manege Castellum
Manege De Eenhoorn
Manege Hoogbroek
Manege Horsetellerie
Manege Liethorp
Manege Rijnstijn
Manger Cats
Maranatha
Marco polo
Margriet’ Kinder Opvang
Martini Ziekenhuis
MBO Raad
Medipro
Medisch Centrum Leeuwarden (MCL)
MEK Oosterhout
Meppeler Hockey Vereniging
MFC De Weijert
Mgr. Feron
MHC Alliance
MHC Amstelveen
MHC Barneveld
MHC Bemmel 800 & SC Bemmel
MHC Bennebroek
mhc beuningen
MHC Bommelerwaard
Mhc Dalfsen
MHC dash
MHC de Dommel
mhc de holestick
MHC de Mezen
MHC De Westerduiven
MHC DES
MHC Deurne
MHC Dieren
MHC Ede
MHC Flevoland
MHC Forescate
MHC Goirle
Mhc Heerhugowaard
MHC Heesch
MHC Hoevelaken
MHC Lelystad
MHC Lemmer
MHC Leusden
MHC MEP
MHC Muiderberg
MHC Rapide
MHC Roden
mhc rosmalen
MHC Soest
MHC Teteringen
MHC Udenghout
MHC Udenhout
MHC Uitgeest
MHC Weesp
MHC Wijchen
MHC WOerden
MHC Zutphen
MHCC
MHCE
MHCL & Nothernstars
MHCO
MHCV – Mixed Hockeyclub Venray
MHCZ
MHV DVS
MHV Evergreen
MHV Forcial
Milda’s Horse Center
Mirandabad
Mixed Hockey Club Boxmeer
Mixed Hockey Club HBS
Mixed Hockey Club Nieuwegein
Mixed Hockey Club Ommen
Mixed Hockeyclub Voorhout
MLTC
MMHC Voordaan
Mok
molenwei
Momentum Training & Coaching
MostWare
Mountainbikeclub Bard End
mr. Bakkergroep
MSC
MSV ’19
N.I.V.O.-Sparta
Natuurcentrum Gorinchem
Natuurlijke Speeltuin Munnekeburen
Natuurspeeltuin Leiderdorp
Natuurspeeltuin samen delen
Natuurspeeltuin Voorschoten
NCC Nijkerk
NCJ, V&VN PKV/POH, AJN, AtletiekUnie, NSPOH & V&VN longverpleegkundigen
NEC Delfzijl
Nederlandse Diabetes Federatie (NDF)
Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB)
Nederlandse Vereniging van Praktijkondersteuners (NVvPO)
Nederlandse vereniging voor cardiologie (NVVC)
Nederlandse Vereniging voor Hart en Vaat Verpleegkundigen (NVHVV)
Never Out Houtrust
Next Volley Dordrecht
NHC
NHG, KNMG, NIV, NVK en NVOG
Nico Steenbeekgroep
Nieuwendam
Nijkerkse tennis en padelvereniging
Nijmeegse Rugby Club The Wasps
Nijmegen atletiek
NKC’51
NMHC Nijmegen
NOC*NSF
NOMI Sneek
Noorderparkbad
Noorderpoort
Noordse Park
Norger Tennis Vereniging
Novadic-Kentron & Roderconsult
NTC Nootdorp
NUSO
NV Sportfondsen Nijmegen: Goffert openluchtbad
NVHVV
NVLTB
NVvPO
OBS De Hasselbraam
OBS de Hobbit
OBS Elckerlyc international school/Montessori school
OBS Koningin Julianaschool
Odiz Frogs
OEC Korfbal
Oegstgeester Lawn Tennis Club
Oeverzwaluwen
OJC Rosmalen
ojc98
Olde veste 54
Oleander
Oliveo Handbal
Olivier van Noort
OLVG
Olympia ’18
Olympia Haarlem Honk- & Softbal & Voetbal
Olympus ’58
Olympus ’70
OMHC
Omnivereniging SDZZ
Ons plekske
Ontmoetings tuin Rietmeen
ONVZ
Op den Dijk
Openluchtbad De Goffert
Openluchtbad De Tobbe
Openluchtbad Nat Nat Nat
Openluchtzwembad Klarenbeek
Optisport
Oranjetuin
osbornegroep
OTC
OTC De Warande
Oude Gracht Groep
Ouders van Waarde
OVC’21
OZC
Paardoes
PAC Rotterdam
Padelclub Victoria & HV Victoria & TV Victoria
Palemboom
Pannekoekenrestaurant Rijsterbosch
Pannenkoekenhuis Het Betoverde Bos
Parelplein
Park Rusthoff / Saksenhoeve
Paulus & Petrus Dondersgroep
Pcp breda
Perspectief Uitgevers
Petanque Vereniging Jeu de Bouckles
Pfizer
Pharos
Pieter Maritz
PinK-FOX
Pioniers Oude Mijnstreek
Plaatselijk Belang Westergeest
Plaswijckpark
PO-Raad & VO-raad
Polsstokvereniging Stichtse Vecht
Ponyclub en Rijvereniging Zelhem
Ponyclub stal Meyvliet
PPCBO ’t Bolwerk
Pr. Margrietgroep Bruinisse
Presikhaaf
Primates Outdoor en Survivalrun
Primates Outdoor en Survivalrun (Gennep)
Prins Willem van oranje groep
PSV
PSV / lifovragen.nl
PSV de Barrage
PSV Handbal
PSV POORTUGAAL
PSV-HSC
Psymind
PTC
PVC Voetbal & Tennis
PVCV
PVCV Vleuten
Quick 1888
Quick 21
Quick Amsterdam
Quick Boys
Quick Stick
R.K.H.V. Union
r.k.s.v. BSC Roosendaal
r.k.s.v. Dios
R.K.V.V. Best Vooruit (Protalents)
R.K.V.V. jeka
R.K.V.V. Saenden
Radboud Universiteit
Rapid wheels
RBC
RC Diok
RCDH
RCL
RCSV Zestienhoven
Red Lions
Refleks
Reggegroep
Reiger Boys
Reigershof
Renatum 57
RFC 2017
RFC Haarlem
RFC Oisterwijk Oysters
RGHC Tempo ‘34
Rij Vereniging Wolfslaar
Rijksuniversiteit Groningen
Rijn IJssel Schaatsen- en Skeelervereniging
Rijnsburgse ijsclub
Rijswijkse Hockeyclub
Rijvereniging de Hazelaar
Ring Pass Delftse Hockeyclub & Tennisclub
RKAVV
RKDES
RKHVV
rksv boxtel
rksv Brakkenstein
RKSV D.O.S.R.
RKSV de Tukkers
RKSV Docos
RKSV Eendracht’30
RKSV Graaf Willem II VAC
RKSV Liessel
RKSV Pancratius
RKSV Schijndel
RKSV Spartaan ’20
RKSV Sterksel
RKSV Vitesse’22
RKSV VOGIDO
RKVV DIA
RKVV DSS
RKVV ELI
RKVV Gesta
RKVV Maliskamp
RKVV Meerburg
RKVV MKV’29
RKVV Montagnards
RKVV ODC
RKVV Tongelre
RKVV VDZ
RKVV Velsen
RKVV Wilhelmina
Roche Nederland B.V.
Roda ’71
Roda 46
Roda’23
Roeivereenigng Willem III
Roeivereniging Barendrecht
Roeivereniging Cornelis Tromp
Roeivereniging RIC
Roeivereniging Willem III
Roeivereniging ZZV
Roermond (gemeente)
RoodWIt Voetbal
Ropes and running
Rosorum
Rotterdam (gemeente)
Rotterdam United
Rotterdamse Rugby Club
rov Eureka
Rozemarijntuin (buurtvereniging Kruidentuin)
RPC Eindhoven
RSC Alliance
RSC Cadans
Rudyard Kipling
Rugby Club Bulldogs Almere
Rugby Club Delft
Rugby Club the Pink Panthers
Rugbyclub Dronten
Rugbyclub Eindhoven
Rugbyclub Greate Pier
Rugbyclub The Big Stones
Rugbyclub Tovaal
Rugbyclub Zwolle
Ruiterclub Pijnacker
Rurik
Rust Roest
RV Breda
Rv de Waal
RWC Ahoy
S. C. Buitenboys
S.C. N.E.C.
S.C. Stiens
S.C.E
S.D.O. Westerhaar
S.H.B.V. Sagittarius
S.K.V. Vakgericht
S.L.T.C. De Vliegende Bal
S.S.S. ’68
S.V. Aarlanderveen
s.v. AWC
s.v. Concordia Wehl
S.V. De Koog
S.V. De Treffers
s.v. DFS
S.V. ENC’ 09
S.V. Hoofddorp
S.v. Lotus
S.V. Nieuw-West United
S.V. Oosterend
s.v. PH Almelo
s.v. R.W.F.
s.v. Siveo ’60
S.V. Socii
s.v. Swift Helmond
s.v. Tivoli
S.V. Unitas 59
s.v. walcheren
S.v. Wilhelminaschool
S.V.V.N.
Saenden
Salwegagroep
SamenSpeeltuin De Papegaai
Savosa
SBHC Xenios
SBV Kindervreugd
SC ’t Gooi
Sc Angelslo
SC Badhoevedorp
SC Berlikum
sc bolsward
SC Buitenveldert
SC Daarle
SC Doesburg
SC Dynamo
SC Joure
SC Lemele
Sc markelo
SC Muiderberg
SC Remo
SC Rheden
SC Stadskanaal
sc stadspark
SC Terschelling
SC Twist
SC Veenwouden
SC-Elistha Elst
SCD ’33
SCD’83
schaats- en skeelervereniging DNIJ Apeldoorn
Schaerweijde
Schagen United
Schager mixed hockeyclub magnus
SCHC Bilthoven
Schoolplein De Mijlpaal
Schooltuinen Leiderdorp
Schoterhoeve
scopias atletiek
Scouting A15
Scouting bvH
Scouting de biezenhutters
Scouting De Hoeve
Scouting de Linde
Scouting de Veste
Scouting Doornakkers
Scouting Duiven
Scouting Elfregi Zaanstreek
Scouting Gaanderen
Scouting Graaf Bernadotte
Scouting Hameland
Scouting Hanckema
Scouting Hannie Schaftgroep
Scouting Heesch
Scouting Hillegersberg
scouting holendrecht
Scouting Hoogvliet
Scouting Hubovra
Scouting Indaba Zwolle
Scouting Johan van den Kornput
Scouting Jorisgroep Oudewater
Scouting Livingstone-Miriam Voorburg
Scouting Lucas
Scouting Maasland
Scouting marsua
Scouting Merhula
Scouting Mgr. Bekkersgroep
Scouting Naaldwijk
Scouting Nanne Zwiep
Scouting Nederland
Scouting Nederweert
Scouting Niftarlake
Scouting Nijkerk
Scouting Nootdorp
Scouting Olav Naarden
Scouting Oosterhof-Niej Begin (Rijssen)
scouting paulus helmond
Scouting Paulusgroep Maassluis
Scouting Phoenix Tiel
Scouting Polanen
Scouting Ridder Fulco Maarn
Scouting Scherpenzeel
Scouting Schijndel
Scouting Sint ansfridus
Scouting Sint Jan Roosendaal
Scouting Sint Lidwina
Scouting Sint Maarten Hildegard
Scouting Sint Martinus Breda-west
Scouting St. Job leuken weert
Scouting Tjarda Sassenheim
Scouting Van Brederode
scouting Vlierden
Scouting Wartburg
Scouting Zona
scouting Zwalaho
Scoutinggroep de Heerlijkheid
Scoutingvereniging Willem de Zwijger
SDOB
SF Deinum kaatsen
SF Deinum korfbal
SF Deinum voetbal
SF Deinum volleybal
SGO
Shawano’s Oegstgeest
Shawano’s lisse
SineFuma B.V.
sint stanislaus
Sios 61
Sittard Condors
SKB De Warande Huizen
SKC Merwede
SKF Korfbal
Skiclub Il Primo
SKIK
SKIP
Skipiste Nieuwegein
SKSG
SKV Wageningen
Sloepweesje
Sloterparkbad
Smallingerland (gemeente)
SMHC
smhc de Hopbel
Smoke Free
Snackpoint De Ring
SO Soest
Sophiebella
Sparta 18
Sparta 25
Sparta av
Speel- en Zonnew. De Duinrand
Speelboerderij & Pannenkoekrestaurant Molen de Jonge Johannes
Speelboerderij Elsenhove
Speelboerderij Het Buitenbeest
speelboerderij Odilia
Speelpark de Splinter
Speelplaats E. Frensel Wegenerpad/D. Appeldoornpad
Speelplek Luykendreef (buurtvereniging Op Dreef)
Speeltuin & Zwembad De Blije Dries
Speeltuin ’t Brakkefort
Speeltuin ’t Heike
Speeltuin ’t Kraaienest
Speeltuin ’t Kwekkeltje
Speeltuin ’t Olifantje
Speeltuin ’t Sjravelheukske Merkelbeek
Speeltuin ’t Zand
Speeltuin / Speelpark Neuweg
Speeltuin bij Hockeyvereniging HIC
Speeltuin Confetti
Speeltuin de Blekkerhoek
Speeltuin de Doorbraak
Speeltuin de driehoek
Speeltuin De Hofstad
Speeltuin de Kabouter
Speeltuin de Kievit
Speeltuin de Paddestoel
speeltuin de pan
Speeltuin de Ringvaart Dock
Speeltuin de Sluis
Speeltuin De Speelpoort
Speeltuin de Speuldries
Speeltuin de Viking
Speeltuin Elba
Speeltuin en Zwembad Kidszoo
Speeltuin Gagelsteede
Speeltuin Haydnlaan
Speeltuin het Zonnestraaltje
Speeltuin Hobrede
Speeltuin Hoge Neer 
Speeltuin Hollandscheveld
Speeltuin It Wetterkamp
Speeltuin Jeugdland Haarlem
Speeltuin Kitskensberg
Speeltuin Klein Pampus
Speeltuin Klein Zwitserland
Speeltuin Kooykerplein
Speeltuin Kruiskamp
Speeltuin Lammerenburg
Speeltuin Levendaal-Sonsbeek
Speeltuin meeuwenplaat
Speeltuin Ons Eiland
Speeltuin Peltplantsoen / Anansi
Speeltuin Reyeroord
Speeltuin Rollebollebos
Speeltuin Rondom de Maredijk
Speeltuin Slikkerveer
Speeltuin Stevenshof 
speeltuin t’Polboske
Speeltuin Tuindorp
Speeltuin Vijfhoven
Speeltuin Vogelenwijk
Speeltuin Voorn
Speeltuin Vossetuin
Speeltuin Weerestein
Speeltuin- en Belangenvereniging Kindervreugd           
Speeltuinvereniging Boartersnocht
Speeltuinvereniging De Belhamels
Speeltuinvereniging De Bleek
Speeltuinvereniging de Koppel
Speeltuinvereniging De Zoemer
Speeltuinvereniging DVV
Speeltuinvereniging Emst
Speeltuinvereniging Hillesluis
Speeltuinvereniging IJsselkids
Speeltuinvereniging Kindervreugd
Speeltuinvereniging Middelweg
Speeltuinvereniging Monnickendam
Speeltuinvereniging Nieuwpoort- Langerak “Pippeloentje”
Speeltuinvereniging Philipsdorp
Speeltuinvereniging Sperkhem-Tuindorp
Speeltuinvereniging Vreewijk de Vaan
Speeltuinvereniging Zaanenoord
Spero
Sport- en Recreatiecentrum de Brake
Sport- en recreatiecentrum De Does
Sport- en recreatiecomplex Wasbeek
Sportaccommodatie Het Ravijn
Sportcentrum de Hangmat
Sportclub Creil
sportclub deventer
Sportclub Groessen voetbalafdeling
Sportclub Irene
Sportclub Jekerdal
Sportclub Teuge
Sportief Besteed
Sporting ’70
Sporting Martinus
Sportlust 46
Sportpark Brandevoort & Atletiek Helmond (AtH)
Sportpark Reduzum: Korfbal & Kaatsen & Tennis
Sportpunt Gouda
Sportspeeltuin Abstede
Sportvereniging Conventus & Albatros
Sportvereniging Een
Sportvereniging S.D.O.
Sportvereniging Velden
Spraypark Batenstein Buiten
Sprookjeswonderland Enkhuizen
SSV’65
St Willibrord Bladel
St. Bernulphus
St. George voetbal & handbal & tennis
St. Jozef emerentianagroep
St.Theobaldusgroep
Stadhouder Willem III / Lady Baden-Powell
stadsboerderij `t Waaygat
Stadsboerderij De Balijhoeve
Stadsboerderij De Weidemolen
Stadsboerderij Gagelhoeve
Stadsboerderij Gagelsteede
Stadsboerderij Holywood
Stadsboerderij Kakelhof
Stadsboerderij Molenweide
Stadsboerderij Schildershoeve
Stadsboerderij Woelige Stal
Stal Rosanne Klaver
Stal Veneberg
Stal-k
STC De Rijnstreek
Stchting Certe
Steede Hoge Woerd
Stg. ’t Boartersplak
Stg. “Lyts Tomke”
Stg. De Dierencapel
Stg. De Naturij
Stg. Jeugdwerk Terschelling
Stg. Speeltuin De Bucht
Stg. Speeltuin Helmond West
Stg. Speeltuin Oss / Elckerlyc
Stg. Speeltuin Santpoort
Stg. Spltwerk De Kabouter
Stg. Wijkc. Hengelo Midden / Wijkcentrum Hengelose
Stg. Wijkcentrum de Zoutkeet
Stg. Wipke
Stg.Beheer Expl.KB Klaverweide
Stg.Wijkcentr.Hengelo Noord / De Sterrentuin
Stichting Altrecht
Stichting Aquacentrum Den Helder
Stichting Be Aware
Stichting Jeugdland
Stichting K.R.O.S./Speeltuin Steense Gemeente
Stichting Kennisnetwerk CVA NL
Stichting Kinderboerderij de Warande
Stichting Kinderboerderij Lindenholt
Stichting Kinderboerderij Papenhoeve
Stichting Kinderopvang Stad Groningen (SKSG)
Stichting Klimtuin Fliegerhorst
Stichting Mensch
Stichting Publiek Privaat Partnership Stop met Roken
Stichting Rookvrij en Fitter
Stichting Saltro
Stichting Scouting Bunde
Stichting Speeltuin de Kievit
Stichting speeltuin het span
Stichting Speeltuin Kloosterplantsoen
Stichting Speeltuin Nieuw Meerten
Stichting SPIN
Stichting Union Breed
Stichting Vitaal op Weg
Stichting Vrij Spel / Speelfabriek
Stichting Waveren
Stichting Ziekenhuis Nij Smellinghe
Stichting zwembad de Fuut
Stivoro
Stompwijk 92
Stoptober
Strandvogels
stutters
Survivalrun Vereniging Dronten
SV ’t Spijkertje
SV ’t Zandkasteel
SV ’t Zonnehoekje
SV Afrikaanderplein
SV Alliance “22
SV Anvanti ’31
sv ARC
SV Argon
SV Batavia 90
SV Bedum
SV Beemster
SV Bijdorp
SV Blauw-Wit
SV Blerick
SV Boartersnocht
SV Borger
SV broekland
sv Budel
SV Burcht ter Cleeff
SV Colmschate’33
SV Corpus den Hoorn
SV DCS Zevenaar
SV De Berg
SV De Bleek
SV De Blijde Weide
SV De Doornenburg
SV De Draaikolk
SV De Drie Essen
SV De Eenhoorn
SV De Jeugd
SV De Kreukelhof
SV De Miertjes
SV De Regenboog – Holtenbroek
SV De Schommel
SV De Toekomst-Vosseparkwijk
SV de Vecht
SV De Vluchtheuvel
SV De Vrees
SV De Wip-Wap
SV Dedemsvaart
SV Den Geetelingshook
SV Diomedon
SV Donkerbroek
SV Donkerbroek – afdeling voetbal en afdeling korfbal
sv DRC
sv drc 2012
SV Driehoek
SV DZC’68
SV Eerbeekseboys
SV Ens
SV Epe
SV Epse & HC Epse
Sv Excelsior
sv FajaLobiKDS
SV Floragaarde
sv geinburgia
SV Glanerbrug
SV Graftdijk
SV Gramsbergen
SV Grol
SV H.T.C.
sv Haarle
SV Harfen
SV Hatert
sv Hatto-Heim
SV Hector
SV Heiligerlee
SV Het Bruggert
SV Het Speeleiland Schiedam
SV Heumen
SV Huizen
SV Ilpendam
SV Jacob Maris
SV Jonge Kracht
SV Juliana ’31
sv Kadoelen
sv KDO & KDO Handbal & KDO Survival
SV Kinderdijk
SV Kindervreugd
SV Kindervreugd is Oudervreugd
SV KMD
SV Koningsvaren
SV Kreekhuizen
SV Lammerenburg
SV Laren’99
SV Leidschenveen
SV Lelystad
SV Loldorp
SV Lopik
SV Marknesse
SV Merendroom
SV Merselo
SV Neeltje Jans
SV Nieuw Utrecht
SV Noorderkwartier
SV Nootdorp
Sv OBW
SV Ons Belang
SV Ons Eiland
SV Oost-Souburg/De Souburgt
SV Oosterkwartier
SV Oosterpark
SV Orderbos
sv Orion
sv Ouderkerk
SV Phoenix
SV Pinkeltje
SV Prins Willem Alexander – Speeltuin De Pol
SV Reaal
SV Rivierenwijk
SV Robbedoes
SV Roef
SV Rozenstraat
SV Schiewijk
SV Schoneveld
SV Sint Vitusholt
SV Sloten
SV Someren
SV St. Leonardus
SV St. Theresia
SV Terheijden
SV Terrasvogels
SV Thien Bunder
SV V en L
SV Valkenswaard
SV Varsseveld
SV Vechtzoom
SV Velocitas
SV Vogelenzang
SV Voor Hoogkerks Jeugd
SV Voorwaarts Twello-handbal en Voetbal
SV Vreugdeoord
SV Vrij en Blij
sv VVZ’49
SV Warmunda
SV Wippolder
SV Wodanseck
SV Yde de Punt
SV Zuiderkwartier
sv. Geel-Wit ’20
SVA Papendorp (Vv Magreb 90)
svDSO
SVF Cothen
SVHA
SVL Voetbal
SVM Maartensdijk
SVN ’69
SVOC korfbal
SVW’27
SWZ Boso Sneek
Synergo
t Akkertje
t Bundertje
t Lobje
t p c unicum
t Spandersbosch
t Speulhoukje
T.C. de Weide
T.C. Ludica
T.V. De Balletuin
T.V. De Hoge Wick
t.v. de kegel
T.V. Mildam
T.V. Rolde
T.V. Smashing89
T.V.Joure
T’ plein
Tapawingo Eerbeek
TAVV
TC ’t Swaecke
TC Aarlanderveen
TC Alkmaar
TC Amsterdam
TC Bakkum
TC Boemerang
TC de Leidse Hut
TC De Schaeck
TC Delden
TC Engelsbergen
TC Groot Driene
TC Hellendoorn
TC IJburg
TC Marum
TC Nienoord
TC Nijmegen-Quick
tc ruiver
TC Runa
TC Uitgeest
TC Venlo
TC West end
TC Woc
TC Zandvoort
TC Zuid
TC Zwaanshoek
Team Buiten
Tennis + Padel Doesburg
Tennis club Lonneker
Tennis Club Ursem
Tennis Tennisvereniging Eernum
Tennisclub bosheim
tennisclub H.L.T.C. Gooiland
Tennisclub Leerdam
Tennisclub Qui Vive
Tennisclub Roomburg
Tennisclub Veendam
Tennisclub Winsum
Tennisclub Woerden
Tennishal Molenbeke
Tennisvereniging Amelte
Tennisvereniging amstelpark
Tennisvereniging Barendrecht
Tennisvereniging Buytenwegh
Tennisvereniging Cromwijck
Tennisvereniging de Berk
Tennisvereniging De Delftse Hout
Tennisvereniging de Hinneleup
Tennisvereniging de Kaag
Tennisvereniging de Wiekslag
Tennisvereniging Deuce
Tennisvereniging DTB
tennisvereniging heb durf1
Tennisvereniging Huizen
Tennisvereniging ITL
Tennisvereniging Leimuiden
Tennisvereniging Lindenholt
Tennisvereniging Malden
Tennisvereniging Marssum
Tennisvereniging overhout
Tennisvereniging Presikhaaf
Tennisvereniging Rapiditas
Tennisvereniging Rijnhuyse
Tennisvereniging St. jabik
Tennisvereniging Suthwalda
tennisvereniging tc park braband
Tennisvereniging Wez Handich
Terra Meppel VO
Tex Town Tigers
TEZ
THC Hurley & TV Boerenslag
The Harriers
The Wheely’s
Titus Brandsma
Titus brandsmagroep oss
TIW Survivors Diemen
Tjerk Hiddes
Toervereniging Zoetermeer
TOP / Solar Compleet
tpcheiloo
TPV Dukenburg
Triton scouting Culemborg
Trombosestichting
Tsv Theole
TTV Dedemsvaart
Tuindorp Oostzaan
Tulip Tennis
TV ’t Braamveld
TV ’t Stort
TV Ammerzoden
TV Bokt
TV Bosch en Duin
TV Carolus
TV De Doornakkers
TV De Hoogkamp
TV de Kienehoef
TV de Mookerheide
TV De Mossendam
TV De Raam
TV De Westkaap & V.V. De Noormannen
tv de woldmeppers
TV Dekker Rokkeveen
TV Elden
TV Forescate
TV Heeze
TV Ilpendam
TV Malburgen
TV Meerhoven
TV Nederhorst
TV peize
TV Pijnacker
TV Prinsenjagt
TV Schaarsbergen
TV Schatzenburg
TV Schuytgraaf
TV Shaile
TV Smash
TV Tegenbosch
TV Waddinxveen
Tv Westzaan
TV-Oerterp
TVC BReda
TVC’28
TVDZ
Twentebad
Typhoon
U.R.V. Viking
Udi’19
Ugchelse Woudlopers
ULTC Iduna
Unitas ’30
Universitair Medisch Centrum Groningen
Universiteit Twente & S.K.V. Vakgericht
Urbanus
USV Hercules
Utrecht (gemeente)
Utrecht Dominators
Utrecht Natuurlijk
Utrechtse Rugby
UVS Leiden
UVV Albatross
v v blauw geel 55
v v makkum
v v nieuweschoot
v v seolto
v v victoria 28
V.O.C.
v.p.v. Purmersteijn
v.v. Acht
v.v. Akkrum
v.v. AS’80
v.v. Berghem Sport
V.V. Bunnik ’73
v.v. de Groede
V.v. Den Ham
v.v. DES
v.v. Dieren
V.v. Doetinchem
V.V. Drienerlo
v.v. Hoogland
v.v. Hulzense Boys
v.v. Kapelle
V.V. Kloetinge
V.V. Kolping-Dynamo
v.v. Krayenhof
V.v. Omlandia
v.v. OSC
V.V. S.C.O. ’63
v.v. Spoordonkse boys
v.v. Sprinkhanen
V.V. Texel ’94
v.v. Trekvogels
V.V. Voorwaarts V.
V.v. Wilhelmus
V.V. ZDH
v.v. zevenhuizen (VVZ) & FCC de Spartanen
v.v.Ona’53
V&VN Verpleegkundig Specialisten
Van Ostade Stichting
van Starkenroode groep
VC Peelpush
vc vlissingen
VDL Maassluis
Veiligheidsregio Limburg-Noord
Veldhoeve
Velocitas 1897
Venlosche Boys
Vereniging Rugby Nederland
Vereniging Stads- en Kinderboerderijen Nederland
Vereniging van Sportgeneeskunde (VSG)
Vereniging voor Verslavingsgeneeskunde Nederland (VVGN)
Verslavingskunde Nederland
Verslavingszorg Noord Nederland (VNN)
vev 67
VFC Vlaardingen
VGZ
VHC Twello
ViaTrain
victoria 25
Victoria Boys
Victorie
VieCuri
VIJL
Vincent van Gogh voor Geestelijke Gezondheidszorg
Vinkhuizen Zuid
Vlijmense Mixed Hockey Club
VLT Bladel
VLTV
VMH&CC MOP
VMHC geel-zwart
VMHC Spitsbergen
VNG
Voedingscentrum
Voetbal Academie Roda JC
Voetbal Combinatie Koudekerke
Voetbal Vereniging Schalkwijk
Voetbal Vereniging SV Jong Ambon
Voetbal Zwaluwen & Zwaluwen Hockey
Voetbalclub NVC
Voetbalvereniging ABS
Voetbalvereniging Alteveer-Kerkenveld (V.V.A.K.)
Voetbalvereniging AZC
Voetbalvereniging Bargeres
Voetbalvereniging Bavel
voetbalvereniging Berkum
Voetbalvereniging Brabantia
Voetbalvereniging Chaam
Voetbalvereniging de Meern
Voetbalvereniging Dokkum
Voetbalvereniging dosl
Voetbalvereniging Dronrijp & Voetbalvereniging Foarut
Voetbalvereniging Emmen
Voetbalvereniging GJS
voetbalvereniging heerde
Voetbalvereniging Ijmuiden
Voetbalvereniging Nieuw Woensel
Voetbalvereniging Oeken
Voetbalvereniging Olympia’28
Voetbalvereniging Oostkapelle
Voetbalvereniging Oranje Wit
Voetbalvereniging Oranje Wit (VOW)
voetbalvereniging rk edo
Voetbalvereniging S.E.H.
Voetbalvereniging TOV
Voetbalvereniging Veere
Voetbalvereniging VVW
Voetbalvereniging WWNA
voetbalvereniging zundert
Volewijck
volmolense kano club
voltigevereniging prinsepaard
Voorburgse rugby club
Voorne Atletiek
Voorschoten’97
Vossenburcht
VRE Scouting Delden
Vroomshoopse Boys
VSC Utrecht & SV Rivierwijkers
VSO PC ’t Hooftcollege (Prof. Dr. Leo Kannerschool)
VSV Vreeswijk
VV Achates
VV Actief
vv Activia
vv aengwirden
Vv agovv
VV Balk
VV Buitenpost
VV Bunde
vv Daarlerveen
vv Dalen
VV DBS
vv de Blokkers
VV de Dreef
vv de Meeuwen
VV De Swaech
vv de Walde
vv de Wälden
VV Den Dam
vv DEO
Vv diepenheim
vv Diepenveen
VV Domburg
VV DOVO
vv Drachten
VV Drachtster Boys
vv drechtstreek
VV DVOL
VV Essche boys
VV Ezinge
vv GOMOS
VV Gorecht
VV Grijpskerk
VV Harambee
Vv Hardegarijp
VV Hardenberg
VV Harderwijk
VV Hattem
VV HDS
VV Heerenveen
vv Hellendoorn
vv HMC
VV HOC
vv hoogezand
Vv hsv
VV Irene
VV Jirnsum
VV Jonathan
VV Katwijk
vv kollum
vv kolping boys
VV Koudekerk
VV Krabbendijke
VV loenermark
VV LRC Leerdam
vv Maasbracht
VV Nieuw Buinen
VV Nieuw Roden
VV Nieuw-Roden
VV Nieuwenhoorn
VV Nijland
VV Oerterp
VV Oliveo
vv ONR
VV ONT
VV oosthuizen
Vv oude maas
vv Oudehaske
VV Ouwe Syl
VV OZC
VV Papendrecht
VV Peursum
vv QVC
VV Raptim
vv RCS
vv Reunie
VV Rijperkerk
vv roden
VV Rottevalle
VV Ruurlo
VV Schagen
vv SCO
vv Serooskerke
VV SHO
VV SJC
VV sjs
VV Sleeuwijk
VV Slekkerboys
Vv Sportclub Brummen
vv st annaparochie
VV Steenwijk
vv SVI
vv t vliegdorp
Vv tijnje
VV Twenthe
VV Union
vv UNO & VCH Beach
VV Vep
vv VIOD
VV Virtus
VV VRC
vv WHC
VV Wijtthmen
VV WIK
VV Winsum
vv Wodan
VV WWS
vv Zeelandia Middelburg
VV Zeewolde
VVA Achterberg
VVC’68
VVG’25
VVGN
VVGZ
Vvij
Vvkogelvangers
vvLEO
VVO Velp
VVV Siol
VVVeelerveen
VZOD
Waddenruiters
Waterlandse Hockeyclub
Watersport vereniging Braassemermeer
Watersportvereniging Ouderkerkerplas
WDS’19
Weizigt
WeQuit
Were Di Hockey & Tennis
Westerhonk
WFHC Hoorn
Wielersportvereniging ETP Zutphen
Wielervereniging RETO
Wijhe ’92
Wijk- en Speeltuinvereniging “Rivierenwijk”
Wijkboerderij Alkmaar
Wijkkoepel Bilgaard (er is geen officiele naam)
Wijkspeeltuin de Boog
Wijkver. Het Oosterpark
wik
William Millergroep
Wion
Wit-Blauw / Green Organics
WKV Roda
WMC
WMHC
Woenselse Boys
WSV BOTU
WSV De Paddestoel
WSV Wipstrikkwartier
WSVA
WV ’t Noorderkwartier
WV-HEDW
WVV’67
wwsv
Yulius voor geestelijke gezondheid: De Wilgen
ZAC
Zandvoortsche Hockeyclub
ZCFC & ZHC Kraaien
Zeewolde Atletiek
Zeilschool Aalsmeer
Zimmerhoeve
ZKC19
ZKV de Meervogels
Zoetermeer (gemeente)
Zorg Innovatie Forum
Zorg- en Kinderboerderij Wassenaar
Zorggroep Regio Oosterhout en Omstreken BV
Zorgverzekeraars Nederland (ZN)
ZPV Hieronymus | Zwembad De Stok
ZRC De Duuvels
Zuyderland Medisch Centrum
ZVV Pelikaan
zvv zaandijk voetbalclub
ZWC DTS
Zwembad Amstelbad
Zwembad De Bongerd
Zwembad De Grote Koppel
Zwembad de Houtvaart
Zwembad De Lansingh
Zwembad de Melanen
Zwembad De Wispel
Zwembad Hemrik
Zwembad Het Baafje
Zwembad Het Sportpark
Zwembad Hoge Vier
Zwembad Kerkpolder
Zwembad Rekken
Zwembad Sijsjesberg
Zwembad Valkenhuizen
Zwembad Veenhuizen