Rookvrij op de kaart

Bekijk hieronder of jouw sportvereniging, speelplek, gemeente of organisatie rookvrij is of zich inzet voor een Rookvrije Generatie. Filter op categorie en/of zoek op naam.

 

Filter op:

Partners
Gemeente
Spelen en recreëren
Sport
 ’t Speulparadies
 ’t Speulparadies
`t Hoefblad
`t Hoefblad
`t Molentje
`t Molentje
`t Valleike
`t Valleike
’t Klauterwoud
’t Klauterwoud
A.A.C. Amsterdam
A.A.C. Amsterdam
A.A.V. Sisu
A.A.V. Sisu
A.C.K.V. Oranje-Nassau
A.C.K.V. Oranje-Nassau
A.R.S.R. Skadi
A.R.S.R. Skadi
A.R.S.V. Thor
A.R.S.V. Thor
A.R.V. Ilion
A.R.V. Ilion
A.S. Watson (Kruidvat en Trekpleister)
A.S. Watson (Kruidvat en Trekpleister)
A.S.V. Germaan / De Eland
A.S.V. Germaan / De Eland
A.T.C. De groene Kamer
A.T.C. De groene Kamer
A.U.S.R. Orca & U.S.R. Triton
A.U.S.R. Orca & U.S.R. Triton
A.V. CIFLA
A.V. CIFLA
a.v.spark
a.v.spark
A.V.V. Alphen
A.V.V. Alphen
A.V.V. SDZ
A.V.V. SDZ
AAA
AAA
AAC’61
AAC’61
Abbé Pierre Nieuwveen
Abbé Pierre Nieuwveen
ABN AMRO
ABN AMRO
AC & HC VVV
AC & HC VVV
AC-Tion
AC-Tion
Achilles 1894
Achilles 1894
ACKC Almkerk
ACKC Almkerk
ACV
ACV
ado
ado
ADO Den Haag
ADO Den Haag
Aduarder Tennis Club
Aduarder Tennis Club
Aesculaap Medische Assistentie
Aesculaap Medische Assistentie
AFAS
AFAS
AFC AJAX
AFC AJAX
AFC DWS Amsterdam
AFC DWS Amsterdam
AFC IJburg
AFC IJburg
AFC Quick 1890
AFC Quick 1890
AFC Taba
AFC Taba
Afc34
Afc34
AH&BC & TC Amsterdam
AH&BC & TC Amsterdam
AHC Ijburg
AHC Ijburg
AJC’96
AJC’96
AJV Dirk Vink Groep
AJV Dirk Vink Groep
Akc Regio’ 72
Akc Regio’ 72
AKC Sporting West
AKC Sporting West
AKV Exakwa
AKV Exakwa
AKV-Vriendenschaar
AKV-Vriendenschaar
Albert Schweitzer Ziekenhuis Dordwijk
Albert Schweitzer Ziekenhuis Dordwijk
Alexandergroep
Alexandergroep
Alfa Sport
Alfa Sport
Alfa-college
Alfa-college
Algemene Leidse Studenten Zeilvereniging De Blauwe Schuit
Algemene Leidse Studenten Zeilvereniging De Blauwe Schuit
All Out
All Out
Almeerse Hockey Club
Almeerse Hockey Club
Almere City
Almere City
Alphense Boys
Alphense Boys
ALTC
ALTC
ALTC Aemstelburgh
ALTC Aemstelburgh
Altetiekvereniging Spirit
Altetiekvereniging Spirit
Altior Korfbal
Altior Korfbal
Altius
Altius
ALTV-Zoetermeer
ALTV-Zoetermeer
Alzheimer Nederland & AJN
Alzheimer Nederland & AJN
AMC
AMC
AMHC Amersfoort
AMHC Amersfoort
AMHC Pinoke
AMHC Pinoke
AMHC Rood Wit
AMHC Rood Wit
Amhc upward & SML Arnhem
Amhc upward & SML Arnhem
AMHC Westerpark
AMHC Westerpark
Amicitia VMC
Amicitia VMC
Amstelveen (gemeente)
Amstelveen (gemeente)
Amstelveense Rugby Club
Amstelveense Rugby Club
Amsterdam (gemeente)
Amsterdam (gemeente)
Amsterdam Crusaders
Amsterdam Crusaders
Amsterdam Pirates
Amsterdam Pirates
Amsterdamsche Football Club
Amsterdamsche Football Club
Anna Blamanplein
Anna Blamanplein
AnyTyme Ommen
AnyTyme Ommen
Aquadrome
Aquadrome
Arcades korfbal & VV Livoc Liesel
Arcades korfbal & VV Livoc Liesel
ARGO Atletiek
ARGO Atletiek
Arien Prins van Wijngaardenbad
Arien Prins van Wijngaardenbad
Arnhem Rhinos
Arnhem Rhinos
Arnhemsche Hockey Club Velp
Arnhemsche Hockey Club Velp
Arnhemse Boys
Arnhemse Boys
Arnhemse Rugby Club “The Pigs” & AZ 2000
Arnhemse Rugby Club “The Pigs” & AZ 2000
ARV Achilles
ARV Achilles
ASC
ASC
Asc nieuwland
Asc nieuwland
asc S.D.W.
asc S.D.W.
Asopos de Vliet
Asopos de Vliet
Asser Roeiclub ARC
Asser Roeiclub ARC
Asv Apeldoornse Boys
Asv Apeldoornse Boys
ASV Bilderdijkpark
ASV Bilderdijkpark
ASV Indusd67
ASV Indusd67
ASV Swift
ASV Swift
ASV’33
ASV’33
ASVD Korfbal Dronten
ASVD Korfbal Dronten
ASWH
ASWH
Atc65
Atc65
Ateletiekbaan AV Texel
Ateletiekbaan AV Texel
Athena
Athena
Athletic Point
Athletic Point
Atledo
Atledo
Atletico ’73
Atletico ’73
Atletico Club Amsterdam & S.C. Eendracht ’82
Atletico Club Amsterdam & S.C. Eendracht ’82
Atletiek Maastricht
Atletiek Maastricht
Atletiek Oirschot
Atletiek Oirschot
Atletiek vereniging Haarlem
Atletiek vereniging Haarlem
Atletiek Vereniging Wijchen AVW
Atletiek Vereniging Wijchen AVW
Atletiek Vereniging Zaanland
Atletiek Vereniging Zaanland
Atletiek- en Hardloopvereniging O.S.S.-VOLO ‘s-Hertogenbosch
Atletiek- en Hardloopvereniging O.S.S.-VOLO ‘s-Hertogenbosch
Atletiek- en trimvereniging Avantri
Atletiek- en trimvereniging Avantri
Atletiekvereniging Astylos
Atletiekvereniging Astylos
Atletiekvereniging de Gemzen
Atletiekvereniging de Gemzen
Atletiekvereniging De Jonge Athleet
Atletiekvereniging De Jonge Athleet
Atletiekvereniging De Liemers
Atletiekvereniging De Liemers
Atletiekvereniging DEM
Atletiekvereniging DEM
Atletiekvereniging dokev
Atletiekvereniging dokev
Atletiekvereniging EAC De Sperwers
Atletiekvereniging EAC De Sperwers
Atletiekvereniging Edam
Atletiekvereniging Edam
Atletiekvereniging Iphitos & Ijsclub Losser
Atletiekvereniging Iphitos & Ijsclub Losser
Atletiekvereniging MPM
Atletiekvereniging MPM
Atletiekvereniging Oranje Nassau (AVON)
Atletiekvereniging Oranje Nassau (AVON)
Atletiekvereniging Rijssen
Atletiekvereniging Rijssen
Atletiekvereniging Scheldesport
Atletiekvereniging Scheldesport
Atletiekvereniging Suomi
Atletiekvereniging Suomi
Atletiekvereniging Swift
Atletiekvereniging Swift
Atletiekvereniging Wieringermeer e.o. (AVW)
Atletiekvereniging Wieringermeer e.o. (AVW)
Atletiekvereniging Zuidwal
Atletiekvereniging Zuidwal
ATV Berkenrode
ATV Berkenrode
ATV de Hertenkamp
ATV de Hertenkamp
ATV Diemen
ATV Diemen
ATVScorpio
ATVScorpio
AV 1923
AV 1923
AV Aalsmeer
AV Aalsmeer
AV Altis
AV Altis
Av Aquilo
Av Aquilo
AV Archeus
AV Archeus
AV Castricum
AV Castricum
AV Daventria 1906
AV Daventria 1906
AV De Spartaan
AV De Spartaan
AV Delta Sport
AV Delta Sport
AV Feniks
AV Feniks
AV Flevo Delta
AV Flevo Delta
AV Fortuna
AV Fortuna
AV Generaal Michaëlis
AV Generaal Michaëlis
AV Gouda
AV Gouda
AV Groene Ster
AV Groene Ster
AV Haaksbergen
AV Haaksbergen
AV Haarlemmermeer & MHC de Reigers
AV Haarlemmermeer & MHC de Reigers
AV Hanzesport
AV Hanzesport
AV Heerenveen
AV Heerenveen
AV Hollandia
AV Hollandia
AV impala
AV impala
AV Isala ’96
AV Isala ’96
AV Marvel
AV Marvel
AV Nea
AV Nea
AV NOP
AV NOP
AV Nova
AV Nova
AV oss’78
AV oss’78
Av Phoenix & Hellas Utrecht
Av Phoenix & Hellas Utrecht
Av Phoenix & SVDU & U-track
Av Phoenix & SVDU & U-track
AV Salland
AV Salland
AV Spado
AV Spado
AV Sparta
AV Sparta
av spiridon
av spiridon
AV sprint
AV sprint
AV Startbaan & KVA
AV Startbaan & KVA
AV Trias
AV Trias
AV Unitas
AV Unitas
AV’34 Apeldoorn
AV’34 Apeldoorn
Av40
Av40
Ava 70
Ava 70
Avanti ’55
Avanti ’55
Avanti Wilskracht
Avanti Wilskracht
AVC
AVC
Avonturenpark Hellendoorn 
Avonturenpark Hellendoorn 
AVV Columbia
AVV Columbia
AVV SDZ
AVV SDZ
AVV Swift
AVV Swift
AVV Zeeburgia
AVV Zeeburgia
AVW’66
AVW’66
AWD2005
AWD2005
AWV de Zwaluwen
AWV de Zwaluwen
B.I.O. Korfbal
B.I.O. Korfbal
B.M.T. VV
B.M.T. VV
B.N.M.H.C. Zwart-Wit
B.N.M.H.C. Zwart-Wit
B.S.V. Boeimeer
B.S.V. Boeimeer
Bankaplein
Bankaplein
BAS Voetbal
BAS Voetbal
Basisschool ‘t Blokhuus
Basisschool ‘t Blokhuus
Batavia
Batavia
bc Herons
bc Herons
Be Quick 1887 & v.v. Helpman & Rugbyclub Groningen
Be Quick 1887 & v.v. Helpman & Rugbyclub Groningen
Be Quick 28
Be Quick 28
Be Quick Dokkum
Be Quick Dokkum
Beachvolleybal Eindhoven
Beachvolleybal Eindhoven
Beachvolleybal Twente ’05
Beachvolleybal Twente ’05
BeAware
BeAware
Beeklust
Beeklust
Belangenvereniging Villapark Lingemeer
Belangenvereniging Villapark Lingemeer
Bentsports
Bentsports
Berg en Dal (gemeente)
Berg en Dal (gemeente)
Beuningse boys
Beuningse boys
BGC Floreant
BGC Floreant
BH& BC Breda
BH& BC Breda
BHC Overbos
BHC Overbos
Bike Zone Indoor en Outdoor Cycling
Bike Zone Indoor en Outdoor Cycling
Blue birds
Blue birds
Blue Socks
Blue Socks
BMHV
BMHV
BMX Apeldoorn
BMX Apeldoorn
Body&Mind Lifestyling
Body&Mind Lifestyling
Boerderij op IJburg
Boerderij op IJburg
Boerderij Westerpark
Boerderij Westerpark
Boerderij Wolfslaar
Boerderij Wolfslaar
Boerenvreugd
Boerenvreugd
BOinK
BOinK
Bolstergroep Riel
Bolstergroep Riel
Bongelaar
Bongelaar
Bosbad de Vuursche
Bosbad de Vuursche
Bouwspeelplaats Spijkerdorp
Bouwspeelplaats Spijkerdorp
BouwSpeeltuin het Landje
BouwSpeeltuin het Landje
Bovenkerker Speeltuin en badje
Bovenkerker Speeltuin en badje
Bovenkerker Speeltuin en badje, aan de noorddammerweg
Brandaen
Brandaen
BRC
BRC
Breda Beach
Breda Beach
Brediusbad
Brediusbad
Brijder Verslavingszorg B.V.
Brijder Verslavingszorg B.V.
Brinkhorst
Brinkhorst
Broekster Boys
Broekster Boys
BSC Almere 90
BSC Almere 90
BSC68
BSC68
BSV De Oosterpoort
BSV De Oosterpoort
BSV Deventerwegkwartier
BSV Deventerwegkwartier
Bsv Helpman-Oost
Bsv Helpman-Oost
BSV IJsselmonde
BSV IJsselmonde
BSV Insulinde
BSV Insulinde
BSV Ons Genoegen
BSV Ons Genoegen
BSV Oostendam
BSV Oostendam
BSV Paddepoel
BSV Paddepoel
BSV Selwerd
BSV Selwerd
BSVV
BSVV
BSW Rotterdam
BSW Rotterdam
BSW Weena
BSW Weena
BTC de Pettelaer
BTC de Pettelaer
Buitenhout MHC
Buitenhout MHC
Buitenspeelstraat Jan toebacklaan
Buitenspeelstraat Jan toebacklaan
Bullfighters
Bullfighters
Bureau LOS
Bureau LOS
BurgGolf Haverleij
BurgGolf Haverleij
Bussumse Football Club BFC & LTC De Meent
Bussumse Football Club BFC & LTC De Meent
Buurt en speeltuinvereniging de Kapertjes1
Buurt en speeltuinvereniging de Kapertjes1
Buurt en speeltuinvereniging Wijk 16
Buurt en speeltuinvereniging Wijk 16
Buurttuin de Zandloper
Buurttuin de Zandloper
Buurttuin Kom Erbij
Buurttuin Kom Erbij
Buurtvereniging ’t Binnen
Buurtvereniging ’t Binnen
Buurtvereniging Vijverberg-Zuid
Buurtvereniging Vijverberg-Zuid
Buvelio
Buvelio
BV Ons Nootje
BV Ons Nootje
BV Vitesse
BV Vitesse
BVCG
BVCG
BVV’31
BVV’31
c s v vios
c s v vios
C.A.V. Energie
C.A.V. Energie
C.K.V. Fiks
C.K.V. Fiks
C.M.H.C. Civicum
C.M.H.C. Civicum
Callenbach
Callenbach
Cantecleerhoeve
Cantecleerhoeve
Cartouche
Cartouche
CBS De Enk
CBS De Enk
Cbs Elout van Soeterwoude
Cbs Elout van Soeterwoude
CC Salland & Koninklijke DC & FC
CC Salland & Koninklijke DC & FC
Charlotte van Bylandthoeve, Feitsmapark
Charlotte van Bylandthoeve, Feitsmapark
Chr. Scoutinggroep Burmania
Chr. Scoutinggroep Burmania
christelijke korfbalvereniging DOS
christelijke korfbalvereniging DOS
Christelijke Scholengemeenschap Groningen (CSG)
Christelijke Scholengemeenschap Groningen (CSG)
Christiaan de Wet
Christiaan de Wet
Christofoor Zeeverkenners Zwolle
Christofoor Zeeverkenners Zwolle
CJVV Amersfoort
CJVV Amersfoort
CKC Kinderdijk
CKC Kinderdijk
CKV Achilles
CKV Achilles
Ckv Animo
Ckv Animo
ckv Avanti
ckv Avanti
CKV Dalto
CKV Dalto
CKV DES
CKV DES
ckv excelsior
ckv excelsior
CKV Koag
CKV Koag
ckv MIA
ckv MIA
CKV Nieuwerkerk
CKV Nieuwerkerk
CKV Rapid
CKV Rapid
CKV RDZ
CKV RDZ
CKV Reehorst’45
CKV Reehorst’45
CKV Reeuwijk
CKV Reeuwijk
ckv SEV
ckv SEV
CKV Spirit
CKV Spirit
CKV Unitas/Perspectief 
CKV Unitas/Perspectief 
CKV Valto
CKV Valto
CKV Veo & Handbalvereniging EHC
CKV Veo & Handbalvereniging EHC
CKV Vlug en Vaardig
CKV Vlug en Vaardig
ckvSparta Zwolle
ckvSparta Zwolle
ClaudicatioNet, p/a Catharina-ziekenhuis
ClaudicatioNet, p/a Catharina-ziekenhuis
Clean Air Nederland
Clean Air Nederland
Climax atletiekvereniging
Climax atletiekvereniging
Clytoneus
Clytoneus
Coöperatie Cohesie UA
Coöperatie Cohesie UA
Cordaan
Cordaan
COV Desto-Utrecht
COV Desto-Utrecht
CSV Apeldoorn
CSV Apeldoorn
CSV de Leeuwarder Zwaluwen
CSV de Leeuwarder Zwaluwen
Csv handbal
Csv handbal
CSV Oranje Blauw
CSV Oranje Blauw
CTV Doelen
CTV Doelen
Culemborgse Mixed Hockey Club
Culemborgse Mixed Hockey Club
Curium LUMC
Curium LUMC
Cvv BlauwWit`34
Cvv BlauwWit`34
CVV Oranje Nassau
CVV Oranje Nassau
CVV Rust Roest
CVV Rust Roest
CVVO
CVVO
D.A.V Kronos
D.A.V Kronos
D.H.C. Drienerlo
D.H.C. Drienerlo
D.S.V.D. Deurningen
D.S.V.D. Deurningen
De Albatros / bouwSpeeltuin Vleuterweide
De Albatros / bouwSpeeltuin Vleuterweide
De ark
De ark
De Ascanen
De Ascanen
De Balije
De Balije
de Bataven
de Bataven
De Beestenboel
De Beestenboel
de blijde wei
de blijde wei
De Bloesem
De Bloesem
De Boezemvriend
De Boezemvriend
de bokkesprong
de bokkesprong
De Dierenhof
De Dierenhof
De Duizendpoot
De Duizendpoot
De Gele Speeltuin
De Gibraltar
De Gibraltar
De Goudse Hofsteden
De Goudse Hofsteden
de gouwe smash
de gouwe smash
De Groene Wig
De Groene Wig
De Hart&Vaatgroep
De Hart&Vaatgroep
De Helderse Vallei
De Helderse Vallei
De Hoeve
De Hoeve
de Hooizolder
de Hooizolder
De ijsselcrossers
De ijsselcrossers
De Kameleon
De Kameleon
De Kerkestee
De Kerkestee
De kieviten
De kieviten
De kieviten sportclub
De Klaprooshof
De Klaprooshof
De Kleine Dom
De Kleine Dom
De Kleine Duiker
De Kleine Duiker
De knaagstal
De knaagstal
de kooi
de kooi
De Korenmaat
De Korenmaat
De Korfrakkers
De Korfrakkers
de kraal
de kraal
De Leemkuil
De Leemkuil
De Naturij
De Naturij
De Oedenstee
De Oedenstee
De oude Zustertuin
De oude Zustertuin
de Pluimgraaf
de Pluimgraaf
De skate
De skate
De Speelboom
De Speelboom
De Speelderij
De Speelderij
De Speelhaven
De Speelhaven
De Speelschans
De Speelschans
De Speelvogel
De Speelvogel
De Sterspelers
De Sterspelers
de Swanenburg
de Swanenburg
De Torteltuin
De Torteltuin
De Trappers HS
De Trappers HS
De Twirre te Noarburgum
De Twirre te Noarburgum
De Veilige Haven
De Veilige Haven
de Viking
de Viking
de voltreffers
de voltreffers
De vosseburch
De vosseburch
De Waalrakkers
De Waalrakkers
De Watergeus
De Watergeus
De Watertoren
De Watertoren
De Wesseler
De Wesseler
De Wherevogels
De Wherevogels
de wilgenhof
de wilgenhof
De Wisselslag
De Wisselslag
De Woid
De Woid
De Zeeslag
De Zeeslag
De Zweef
De Zweef
Den Haag (gemeente)
Den Haag (gemeente)
DES’72
DES’72
DEV Arcen
DEV Arcen
Deventer Hockey Vereniging
Deventer Hockey Vereniging
DHC Hudito
DHC Hudito
Diabetesfonds
Diabetesfonds
Die Leythe
Die Leythe
Dierenhoek ’t Sparretje
Dierenhoek ’t Sparretje
Dierenhoeve
Dierenhoeve
Dierenpark Amersfoort
Dierenpark Amersfoort
Dierense Speeltuinvereniging
Dierense Speeltuinvereniging
Dijkmans
Dijkmans
Dillenburg
Dillenburg
Dio 30
Dio 30
Dirk Duyvel
Dirk Duyvel
DKV Celeritas & Loopgroep Wijbosch
DKV Celeritas & Loopgroep Wijbosch
DKV Victoria
DKV Victoria
DLTC
DLTC
DMHC Shinty
DMHC Shinty
Doetinchemse Hockey Club
Doetinchemse Hockey Club
Doniastate
Doniastate
Doornscheijsclub
Doornscheijsclub
Doornse Hockeyclub
Doornse Hockeyclub
Dorus Rijkersgroep Oss
Dorus Rijkersgroep Oss
DOS’46
DOS’46
Dr Albert schweitzer
Dr Albert schweitzer
Dr. A. E. Hermansgroep
Dr. A. E. Hermansgroep
Drentse koe
Drentse koe
Driel RKSV
Driel RKSV
drijvers tc
drijvers tc
Drostengroep Scouting
Drostengroep Scouting
Drouwenerzand Attractiepark
Drouwenerzand Attractiepark
DSOV
DSOV
DSOV1
DSOV1
DSV Concordia
DSV Concordia
DSVP
DSVP
DTC Tennis
DTC Tennis
DTS ’35 Ede
DTS ’35 Ede
Duikschool divearound
Duikschool divearound
Duinrand S
Duinrand S
Dutmella
Dutmella
DVC Appingendam
DVC Appingendam
DVC’26
DVC’26
DVO/Accountor
DVO/Accountor
DVOV
DVOV
DVS’69 & Voetbalvereniging IFC
DVS’69 & Voetbalvereniging IFC
DVSA
DVSA
DVVC
DVVC
Dynamica & HC Walcheren
Dynamica & HC Walcheren
DZOH
DZOH
E.K.C. Nääs
E.K.C. Nääs
edese
edese
Educatieboerderij Zorgvrij
Educatieboerderij Zorgvrij
EFC ’58
EFC ’58
EHV Enschede
EHV Enschede
Eijer Producties
Eijer Producties
Eindhoven Cricket Club (ECC)
Eindhoven Cricket Club (ECC)
Eindhovense Handbal Vereniging (EHV)
Eindhovense Handbal Vereniging (EHV)
EKC 2000
EKC 2000
EKCA CIBOD
EKCA CIBOD
EKV Beatrix
EKV Beatrix
Elaa & LHV huisartsenkring Amsterdam/Almere
Elaa & LHV huisartsenkring Amsterdam/Almere
EMK Nuenen
EMK Nuenen
Emmeloord
Emmeloord
Emmen (gemeente)
Emmen (gemeente)
Eredivisie
Eredivisie
ESDO
ESDO
ESVV Puspharia
ESVV Puspharia
ETC Handbal & Korfbalvereniging Nikantes
ETC Handbal & Korfbalvereniging Nikantes
etv DE helster
etv DE helster
ETV-Volley
ETV-Volley
F.C. Delta Sports ’95
F.C. Delta Sports ’95
F.C. Den Helder
F.C. Den Helder
Facet
Facet
FC Abcoude
FC Abcoude
FC Almere
FC Almere
FC Assen
FC Assen
FC Bergh
FC Bergh
FC Blankenburg
FC Blankenburg
FC Dalfsen
FC Dalfsen
FC Dauwendaele
FC Dauwendaele
FC Dinxperlo
FC Dinxperlo
FC Driebergen
FC Driebergen
FC Eindhoven AV
FC Eindhoven AV
FC Ijsselmonde & HC FEIJENOORD & RV & AV Overmaas
FC Ijsselmonde & HC FEIJENOORD & RV & AV Overmaas
FC Kraggenburg
FC Kraggenburg
FC Lewenborg
FC Lewenborg
FC Lisse
FC Lisse
FC Meppel
FC Meppel
FC Oegstgeest
FC Oegstgeest
FC Purmerend
FC Purmerend
FC Tilburg
FC Tilburg
FC Trias
FC Trias
FC Twente
FC Twente
FC Uden
FC Uden
FC Uitgeest
FC Uitgeest
FC Utrecht (trainingscomplex Zoudenbalch)
FC Utrecht (trainingscomplex Zoudenbalch)
FC Velsenoord
FC Velsenoord
FC Weesp
FC Weesp
Fc zoetermeer
Fc zoetermeer
FC Zutphen
FC Zutphen
FCC de Bissinghcrossers
FCC de Bissinghcrossers
Fcc de Heideclub
Fcc de Heideclub
FCC de Kombocht
FCC de Kombocht
FCC de spartanen
FCC de spartanen
Fcc de Volharding
Fcc de Volharding
FCC Fivelcrossers
FCC Fivelcrossers
FCC Oss
FCC Oss
FCC Wijkeroog
FCC Wijkeroog
FCCL
FCCL
FCV De Lochsprinters
FCV De Lochsprinters
FCV Flying Birds
FCV Flying Birds
Flevo Boys
Flevo Boys
Flevo Phantoms
Flevo Phantoms
Flevoparkbad
Flevoparkbad
flying bikes
flying bikes
Focus 07
Focus 07
Fort Luna
Fort Luna
Fortuna Delta Logistiek
Fortuna Delta Logistiek
Franeker Tennis Club
Franeker Tennis Club
frans naerebout
frans naerebout
Freriks
Freriks
Fridtjof Nansen
Fridtjof Nansen
Furore
Furore
FVC – Friesche Voetbal Club
FVC – Friesche Voetbal Club
GAVC
GAVC
GC&FC Olympia
GC&FC Olympia
GCHC
GCHC
GDKV de Parabool
GDKV de Parabool
Geel-zwart 30
Geel-zwart 30
Gelre Groep
Gelre Groep
Gemeente ‘s-Gravenhage
Gemeente ‘s-Hertogenbosch
Gemeente ‘s-Hertogenbosch
Gemeente Aalsmeer
Gemeente Aalsmeer
Gemeente Aalten
Gemeente Aalten
Gemeente Achtkarspelen
Gemeente Achtkarspelen
Gemeente Almelo
Gemeente Almelo
Gemeente Almere
Gemeente Almere
Gemeente Alphen aan den Rijn
Gemeente Alphen aan den Rijn
Gemeente Altena
Gemeente Altena
Gemeente Amersfoort
Gemeente Amersfoort
Gemeente Amstelveen
Gemeente Amstelveen
Gemeente Amsterdam
Gemeente Amsterdam
Gemeente Apeldoorn
Gemeente Apeldoorn
Gemeente Appingedam
Gemeente Appingedam
Gemeente Arnhem
Gemeente Arnhem
Gemeente Assen
Gemeente Assen
Gemeente Asten
Gemeente Asten
Gemeente Baarn
Gemeente Baarn
Gemeente Barendrecht
Gemeente Barendrecht
Gemeente Barneveld
Gemeente Barneveld
Gemeente Beek
Gemeente Beek
Gemeente Beesel
Gemeente Beesel
Gemeente Berg en Dal
Gemeente Berg en Dal
Gemeente Bergeijk
Gemeente Bergeijk
Gemeente Bergen NH
Gemeente Bergen NH
Gemeente Bergen op Zoom
Gemeente Bergen op Zoom
Gemeente Beverwijk
Gemeente Beverwijk
Gemeente Bladel
Gemeente Bladel
Gemeente Blaricum
Gemeente Blaricum
Gemeente Bloemendaal
Gemeente Bloemendaal
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Gemeente Borger-Odoorn
Gemeente Borger-Odoorn
Gemeente Borne
Gemeente Borne
Gemeente Borsele
Gemeente Borsele
Gemeente Boxtel
Gemeente Boxtel
Gemeente Breda
Gemeente Breda
Gemeente Brielle
Gemeente Brielle
Gemeente Bronckhorst
Gemeente Brummen
Gemeente Brummen
Gemeente Bunschoten
Gemeente Bunschoten
Gemeente Buren
Gemeente Buren
Gemeente Capelle aan den Ijsel
Gemeente Capelle aan den IJssel
Gemeente Capelle aan den IJssel
Gemeente Coevorden
Gemeente Coevorden
Gemeente Cranendonck
Gemeente Cranendonck
Gemeente Cuijk
Gemeente Cuijk
Gemeente Dalfsen
Gemeente Dalfsen
Gemeente De Ronde Venen
Gemeente De Ronde Venen
Gemeente Delft
Gemeente Delft
Gemeente Den Haag
Gemeente Den Haag
Gemeente Den Helder
Gemeente Den Helder
Gemeente Deurne
Gemeente Deventer
Gemeente Deventer
Gemeente Diemen
Gemeente Diemen
Gemeente Doesburg
Gemeente Doetinchem
Gemeente Doetinchem
Gemeente Dongen
Gemeente Dongen
Gemeente Dordrecht
Gemeente Dordrecht
Gemeente Drechterland
Gemeente Drechterland
Gemeente Drimmelen
Gemeente Drimmelen
Gemeente Dronten
Gemeente Dronten
Gemeente Druten
Gemeente Duiven
Gemeente Duiven
Gemeente Echt-Susteren
Gemeente Echt-Susteren
Gemeente Edam-Volendam
Gemeente Ede
Gemeente Ede
Gemeente Eemnes
Gemeente Eemnes
Gemeente Eersel
Gemeente Eersel
Gemeente Eijsden-Margraten
Gemeente Eijsden-Margraten
Gemeente Eindhoven
Gemeente Elburg
Gemeente Elburg
Gemeente Emmen
Gemeente Emmen
Gemeente Enkhuizen
Gemeente Enkhuizen
Gemeente Enschede
Gemeente Enschede
Gemeente Epe
Gemeente Geertruidenberg
Gemeente Geldrop-Mierlo
Gemeente Geldrop-Mierlo
Gemeente Gilze en Rijen
Gemeente Goeree-Overflakkee
Gemeente Goeree-Overflakkee
Gemeente Goes
Gemeente Goes
Gemeente Goirle
Gemeente Goirle
Gemeente Gooise Meren
Gemeente Gooise Meren
Gemeente Gorinchem
Gemeente Gorinchem
Gemeente Gouda
Gemeente Grave
Gemeente Grave
Gemeente Groningen
Gemeente Groningen
Gemeente Gulpen-Wittem
Gemeente Haaksbergen
Gemeente Haaksbergen
Gemeente Haaren
Gemeente Haaren
Gemeente Haarlem
Gemeente Haarlem
Gemeente Haarlemmermeer
Gemeente Haarlemmermeer
Gemeente Halderberge
Gemeente Halderberge
Gemeente Hardenberg
Gemeente Hardenberg
Gemeente Harderwijk
Gemeente Harderwijk
Gemeente Hardinxveld-Giessendam
Gemeente Harlingen
Gemeente Harlingen
Gemeente Hattem
Gemeente Hattem
Gemeente Heemskerk
Gemeente Heemskerk
Gemeente Heemstede
Gemeente Heemstede
Gemeente Heerde
Gemeente Heerde
Gemeente Heerlen
Gemeente Heerlen
Gemeente Heeze-Leende
Gemeente Heeze-Leende
Gemeente Heiloo
Gemeente Hellendoorn
Gemeente Hellendoorn
Gemeente Hellevoetsluis
Gemeente Hellevoetsluis
Gemeente Helmond
Gemeente Helmond
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Gemeente Hengelo
Gemeente Hengelo
Gemeente Het Hogeland
Gemeente Het Hogeland
Gemeente Heumen
Gemeente Heumen
Gemeente Heusden
Gemeente Heusden
Gemeente Hillegom
Gemeente Hillegom
Gemeente Hilvarenbeek
Gemeente Hilvarenbeek
Gemeente Hilversum
Gemeente Hilversum
Gemeente Hoeksche Waard
Gemeente Hoeksche Waard
Gemeente Hof van Twente
Gemeente Hoogeveen
Gemeente Hoogeveen
Gemeente Hoorn
Gemeente Horst a/d Maas
Gemeente Horst aan de Maas
Gemeente Horst aan de Maas
Gemeente Houten
Gemeente Houten
Gemeente Huizen
Gemeente Huizen
Gemeente Hulst
Gemeente Ijmuiden & gemeente Velsen
Gemeente IJsselstein
Gemeente IJsselstein
Gemeente Kaag en Braassem
Gemeente Kaag en Braassem
Gemeente Kampen
Gemeente Kampen
Gemeente Kapelle
Gemeente Kapelle
Gemeente Kerkrade
Gemeente Koggenland
Gemeente Koggenland
Gemeente Krimpen aan den IJssel
Gemeente Krimpen aan den IJssel
Gemeente Krimpenerwaard
Gemeente Krimpenerwaard
Gemeente Laarbeek
Gemeente Laarbeek
Gemeente Landgraaf
Gemeente Landgraaf
Gemeente Landsmeer
Gemeente Landsmeer
Gemeente Langedijk
Gemeente Langedijk
Gemeente Lansingerland
Gemeente Lansingerland
Gemeente Laren
Gemeente Laren
Gemeente Leeuwarden
Gemeente Leeuwarden
Gemeente Leiden
Gemeente Leiden
Gemeente Leiderdorp
Gemeente Leiderdorp
Gemeente Leidschendam-Voorburg
Gemeente Leidschendam-Voorburg
Gemeente Lelystad
Gemeente Lelystad
Gemeente Leudal
Gemeente Leusden
Gemeente Leusden
Gemeente Lingewaard
Gemeente Lingewaard
Gemeente Lisse
Gemeente Lochem
Gemeente Loon op Zand
Gemeente Loon op Zand
Gemeente Lopik
Gemeente Loppersum
Gemeente Loppersum
Gemeente Losser
Gemeente Losser
Gemeente Maasdriel
Gemeente Maasdriel
Gemeente Maasgouw
Gemeente Maassluis
Gemeente Maassluis
Gemeente Maastricht
Gemeente Maastricht
Gemeente Medemblik
Gemeente Medemblik
Gemeente Meerssen
Gemeente Meerssen
Gemeente Meierijstad
Gemeente Meppel
Gemeente Middelburg
Gemeente Middelburg
Gemeente Midden-Delfland
Gemeente Midden-Delfland
Gemeente Midden-Drenthe
Gemeente Midden-Groningen
Gemeente Midden-Groningen
Gemeente Mill en St. Hubert
Gemeente Mill en St. Hubert
Gemeente Moerdijk
Gemeente Moerdijk
Gemeente Molenlanden
Gemeente Molenlanden
Gemeente Montferland
Gemeente Montferland
Gemeente Montfoort
Gemeente Montfoort
Gemeente Mook en Middelaar
Gemeente Mook en Middelaar
Gemeente Neder-Betuwe
Gemeente Neder-Betuwe
Gemeente Nederweert
Gemeente Nederweert
Gemeente Nieuwegein
Gemeente Nieuwegein
Gemeente Nieuwkoop
Gemeente Nieuwkoop
Gemeente Nijkerk
Gemeente Nijmegen
Gemeente Nijmegen
Gemeente Nissewaard
Gemeente Nissewaard
Gemeente Noardeast-Fryslân
Gemeente Noord-Beveland
Gemeente Noordenveld
Gemeente Noordenveld
Gemeente Noordoostpolder
Gemeente Noordoostpolder
Gemeente Noordwijk
Gemeente Noordwijk
Gemeente Nuenen c.a.
Gemeente Nuenen c.a.
Gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten
Gemeente Nunspeet
Gemeente Nunspeet
Gemeente Oegstgeest
Gemeente Oegstgeest
Gemeente Oirschot
Gemeente Oisterwijk
Gemeente Oldambt
Gemeente Oldambt
Gemeente Oldebroek
Gemeente Oldebroek
Gemeente Oldenzaal
Gemeente Oldenzaal
Gemeente Olst-Wijhe
Gemeente Ommen
Gemeente Ommen
Gemeente Oost Gelre
Gemeente Oost Gelre
Gemeente Oosterhout
Gemeente Oosterhout
Gemeente Ooststellingwerf
Gemeente Oostzaan
Gemeente Oostzaan
Gemeente Opmeer
Gemeente Opmeer
Gemeente Oss
Gemeente Oss
Gemeente Ouder-Amstel
Gemeente Ouder-Amstel
Gemeente Peel en Maas
Gemeente Pekela
Gemeente Pekela
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
Gemeente Purmerend
Gemeente Purmerend
Gemeente Putten
Gemeente Putten
Gemeente Raalte
Gemeente Raalte
Gemeente Reimerswaal
Gemeente Reimerswaal
Gemeente Renkum
Gemeente Renkum
Gemeente Renswoude
Gemeente Reusel-De Mierden
Gemeente Reusel-De Mierden
Gemeente Rheden
Gemeente Rhenen
Gemeente Rhenen
Gemeente Rijswijk
Gemeente Rijswijk
Gemeente Roerdalen
Gemeente Roerdalen
Gemeente Roermond
Gemeente Roermond
Gemeente Ronde Venen
Gemeente Roosendaal
Gemeente Roosendaal
Gemeente Rotterdam
Gemeente Rotterdam
Gemeente Rozendaal
Gemeente Schagen
Gemeente Schagen
Gemeente Schiedam
Gemeente Schiedam
Gemeente Schiermonnikoog
Gemeente Schouwen-Duiveland
Gemeente Sint Anthonis
Gemeente Sint Anthonis
Gemeente Sint-Michielsgestel
Gemeente Sint-Michielsgestel
Gemeente Sittard-Geleen
Gemeente Sliedrecht
Gemeente Sliedrecht
Gemeente Sluis
Gemeente Sluis
Gemeente Smallingerland
Gemeente Smallingerland
Gemeente Soest
Gemeente Soest
Gemeente Someren
Gemeente Son en Breugel
Gemeente Son en Breugel
Gemeente Stadskanaal
Gemeente Stadskanaal
Gemeente Staphorst
Gemeente Staphorst
Gemeente Steenbergen
Gemeente Steenwijkerland
Gemeente Steenwijkerland
Gemeente Súdwest-Fryslân
Gemeente Súdwest-Fryslân
Gemeente Terschelling
Gemeente Terschelling
Gemeente Texel
Gemeente Texel
Gemeente Teylingen
Gemeente Teylingen
Gemeente Tholen
Gemeente Tholen
Gemeente Tiel
Gemeente Tiel
Gemeente Tilburg
Gemeente Tilburg
Gemeente Tubbergen
Gemeente Twenterand
Gemeente Twenterand
Gemeente Tytsjerksteradiel
Gemeente Tytsjerksteradiel
Gemeente Uden
Gemeente Uden
Gemeente Uitgeest
Gemeente Uitgeest
Gemeente Uithoorn
Gemeente Uithoorn
Gemeente Urk
Gemeente Urk
Gemeente Utrecht
Gemeente Utrecht
Gemeente Valkenburg aan de Geul
Gemeente Valkenburg aan de Geul
Gemeente Valkenswaard
Gemeente Valkenswaard
Gemeente Veendam
Gemeente Veendam
Gemeente Veenendaal
Gemeente Veenendaal
Gemeente Veere
Gemeente Veere
Gemeente Velsen
Gemeente Velsen
Gemeente Venlo
Gemeente Venlo
Gemeente Vlieland
Gemeente Vlieland
Gemeente Vlissingen
Gemeente Vlissingen
Gemeente Voerendaal
Gemeente Voerendaal
Gemeente Voorschoten
Gemeente Voorschoten
Gemeente Voorst
Gemeente Voorst
Gemeente Waadhoeke
Gemeente Waadhoeke
Gemeente Waalre
Gemeente Waalre
Gemeente Waalwijk
Gemeente Waalwijk
Gemeente Waddinxveen
Gemeente Waddinxveen
Gemeente Wageningen
Gemeente Wassenaar
Gemeente Wassenaar
Gemeente Waterland
Gemeente Weert
Gemeente Weert
Gemeente Weesp
Gemeente Weesp
Gemeente West Betuwe
Gemeente West Betuwe
Gemeente Westerkwartier
Gemeente Westerkwartier
Gemeente Westerveld
Gemeente Westerveld
Gemeente Westervoort
Gemeente Westervoort
Gemeente Westerwolde
Gemeente Westland
Gemeente Westland
Gemeente Weststellingwerf
Gemeente Weststellingwerf
Gemeente Wijchen
Gemeente Wijchen
Gemeente Wijdemeren
Gemeente Wijdemeren
Gemeente Winterswijk
Gemeente Woensdrecht
Gemeente Woerden
Gemeente Woerden
Gemeente Wormerland
Gemeente Wormerland
Gemeente Woudenberg
Gemeente Woudenberg
Gemeente Zaanstad
Gemeente Zaanstad
Gemeente Zaltbommel
Gemeente Zandvoort
Gemeente Zandvoort
Gemeente Zevenaar
Gemeente Zoetermeer
Gemeente Zoetermeer
Gemeente Zuidplas
Gemeente Zundert
Gemeente Zundert
Gemeente Zutphen
Gemeente Zwijndrecht
Gemeente Zwijndrecht
Gemeente Zwolle
Gemeente Zwolle
Genneper parken tennis
Genneper parken tennis
GeuzenMiddenmeer
GeuzenMiddenmeer
GFC
GFC
GGD Drenthe
GGD Drenthe
GGD Fryslân 
GGD Fryslân 
GGD Fryslân, regio Zuidwest
GGD Fryslân, regio Zuidwest
GGD Gelderland-Zuid 
GGD Gelderland-Zuid 
GGD GHOR Nederland & Stichting Publiek Privaat Partnership Stop met Roken
GGD GHOR Nederland & Stichting Publiek Privaat Partnership Stop met Roken
GGD Gooi en Vechtstreek
GGD Gooi en Vechtstreek
GGD Groningen 
GGD Groningen 
GGD Haaglanden
GGD Haaglanden
GGD Hollands Midden & RDOG Hollands Midden
GGD Hollands Midden & RDOG Hollands Midden
GGD Kennemerland
GGD Kennemerland
GGD Limburg-Noord
GGD Limburg-Noord
GGD Zaanstreek-Waterland
GGD Zaanstreek-Waterland
GGz Breburg
GGz Breburg
GGZ Nederland & Stichting Resultaten Scoren & Netwerk Verslavingszorg GGZ Nederland
GGZ Nederland & Stichting Resultaten Scoren & Netwerk Verslavingszorg GGZ Nederland
GHC Rapid
GHC Rapid
Ghhc Groningen
Ghhc Groningen
GHV Achilles
GHV Achilles
GKV Enomics
GKV Enomics
Gloria Atletiek
Gloria Atletiek
Gltc Ad Astra
Gltc Ad Astra
GLTC Bequick
GLTC Bequick
GLTC Het Spieghel
GLTC Het Spieghel
GLTV Cream Crackers gltb
GLTV Cream Crackers gltb
GLTV de mast
GLTV de mast
GMHC Goes
GMHC Goes
Goes (gemeente)
Goes (gemeente)
Golfclub de Dorpswaard
Golfclub de Dorpswaard
Golfclub Gaasterland
Golfclub Gaasterland
Golfclub Holthuizen
Golfclub Holthuizen
Gooische Atletiek Club
Gooische Atletiek Club
Gooische Hockeyclub
Gooische Hockeyclub
GoorseMHC
GoorseMHC
Goudse Mixed Hockey Club (GMHC)
Goudse Mixed Hockey Club (GMHC)
Goverwelle
Goverwelle
Graaf Ottogroep Lochem
Graaf Ottogroep Lochem
Graspiepers
Graspiepers
GRC Groningen & MHC GHBS
GRC Groningen & MHC GHBS
Griftsteede
Griftsteede
Groene Woud
Groene Woud
Groenendijkruiters
Groenendijkruiters
Groningen (gemeente)
Groningen (gemeente)
Groningen Atletiek
Groningen Atletiek
Groninger Apotheken Vereniging
Groninger Apotheken Vereniging
Groninger Korfbal Vereniging
Groninger Korfbal Vereniging
Groote Lindt
Groote Lindt
GSAV Vitalis
GSAV Vitalis
GSBW
GSBW
GSC Esdo
GSC Esdo
GSC ODS
GSC ODS
GSVV the Knickerbockers
GSVV the Knickerbockers
GTV van Starkenborgh
GTV van Starkenborgh
Gymnasiasten Korfbalvereniging (GKV)
Gymnasiasten Korfbalvereniging (GKV)
H.H.C Haackey
H.H.C Haackey
H.S.C.
H.S.C.
H.S.V. Adegeest
H.S.V. Adegeest
H.S.V. High Tech Hitters
H.S.V. High Tech Hitters
H.T.V. Assumburg
H.T.V. Assumburg
Haag Atletiek
Haag Atletiek
Haagsche Rugby Club
Haagsche Rugby Club
HAC ’63
HAC ’63
Handbal Vereniging Olympia Spijkenisse ( H.V.O.S.)
Handbal Vereniging Olympia Spijkenisse ( H.V.O.S.)
Handbal Vereniging Wanroij
Handbal Vereniging Wanroij
Handbalvereniging CVO
Handbalvereniging CVO
Handbalvereniging EOC
Handbalvereniging EOC
Handbalvereniging Groene Ster
Handbalvereniging Groene Ster
Handbalvereniging JHC
Handbalvereniging JHC
Handbalvereniging Nieuwegein
Handbalvereniging Nieuwegein
Handbalvereniging Tornado
Handbalvereniging Tornado
Handbalvereniging Vido
Handbalvereniging Vido
Handbalvereniging Zaanstreek
Handbalvereniging Zaanstreek
Handboogvereniging Staddijk
Handboogvereniging Staddijk
Handval VVW
Handval VVW
Hanzehogeschool Groningen
Hanzehogeschool Groningen
Harlinger MHC
Harlinger MHC
Hartstichting & Harteraad
Hartstichting & Harteraad
HBC Voetbal
HBC Voetbal
HBS Craeyenhout
HBS Craeyenhout
HBSV
HBSV
HBSV Alliance d’Amitié
HBSV Alliance d’Amitié
HC ‘s-Hertogenbosch
HC ‘s-Hertogenbosch
HC & FC Victoria 1893
HC & FC Victoria 1893
HC Alphen
HC Alphen
HC AMVJ
HC AMVJ
HC Barendrecht
HC Barendrecht
HC Bedum
HC Bedum
HC Catwijck
HC Catwijck
HC Cranendonck
HC Cranendonck
HC de Hondsrug
HC de Hondsrug
HC de IJssel
HC de IJssel
HC De Meeuwen
HC De Meeuwen
HC Derby
HC Derby
HC Eemvallei
HC Eemvallei
HC Eersel
HC Eersel
HC eindhoven
HC eindhoven
HC Hisalis
HC Hisalis
HC Huizer
HC Huizer
HC Kromme Rijn
HC Kromme Rijn
HC Leerdam
HC Leerdam
HC Mierlo
HC Mierlo
Hc nieuwkoop
Hc nieuwkoop
HC Nova
HC Nova
HC Nuenen
HC Nuenen
HC Oranje-Rood
HC Oranje-Rood
HC Prinsenbeek
HC Prinsenbeek
HC Rijnvliet
HC Rijnvliet
hc rotterdam
hc rotterdam
HC Schiedam (HCS)
HC Schiedam (HCS)
HC Scoop
HC Scoop
HC Souburgh
HC Souburgh
HC Spaarndam
HC Spaarndam
HC Voorne
HC Voorne
HC Waddinxveen
HC Waddinxveen
HC Zeewolde
HC Zeewolde
HC Zevenbergen
HC Zevenbergen
HCC
HCC
HCDO Holding Huisartsenzorg Deventer en Omstreken
HCDO Holding Huisartsenzorg Deventer en Omstreken
HCHN
HCHN
HCKZ
HCKZ
HCM Arnhem & AZ 2000
HCM Arnhem & AZ 2000
HCRB
HCRB
HCV 90
HCV 90
HCZ
HCZ
HDM
HDM
Healthy Aging Network Northern Netherlands (HANNN)
Healthy Aging Network Northern Netherlands (HANNN)
Heartbeat Ventures
Heartbeat Ventures
heerenveense boys
heerenveense boys
Hellendoorn (gemeente)
Hellendoorn (gemeente)
Helmondse Atletiek club
Helmondse Atletiek club
Hengelosche Korfbalclub
Hengelosche Korfbalclub
Hermes DVS
Hermes DVS
Hersenstichting
Hersenstichting
Herweijerhoeve
Herweijerhoeve
Het bosje
Het bosje
Het Diereneiland
Het Diereneiland
Het Hertenkamp
Het Hertenkamp
het Schaapsherdertje
het Schaapsherdertje
Het Schateiland
Het Schateiland
HFC EDO
HFC EDO
HGC
HGC
HHC Hardenberg
HHC Hardenberg
HIC Hockey & RKAVIC
HIC Hockey & RKAVIC
Hilalsport Eindhoven (HSE)
Hilalsport Eindhoven (HSE)
Hippisch Centrum Groesbeek
Hippisch Centrum Groesbeek
Hippisch Centrum Venlo
Hippisch Centrum Venlo
HKC ALO
HKC ALO
HKC Aurora & VV schoten
HKC Aurora & VV schoten
HKC Haarlem
HKC Haarlem
hkc oosterkwartier1
hkc oosterkwartier1
HKC Utrecht
HKC Utrecht
HKN Huisartsen
HKN Huisartsen
Hkv Achilles
Hkv Achilles
HKV Ados
HKV Ados
HKV/Ons Eibernest
HKV/Ons Eibernest
HLTC Hoogerheide
HLTC Hoogerheide
HLTC Leimonias
HLTC Leimonias
HLTC Thor de Bataaf
HLTC Thor de Bataaf
HMHC
HMHC
HMHC Saxenburg
HMHC Saxenburg
Hockey Assen
Hockey Assen
Hockey club Gemert
Hockey club Gemert
Hockey club HCQZ
Hockey club HCQZ
Hockey club Horst
Hockey club Horst
Hockey club Losser
Hockey club Losser
hockey club nuth
hockey club nuth
Hockey Club Wateringseveld
Hockey Club Wateringseveld
Hockey Club Ypenburg
Hockey Club Ypenburg
hockey geldrop
hockey geldrop
Hockey Heeze
Hockey Heeze
Hockey Vereniging Westland
Hockey Vereniging Westland
Hockeyclub Alecto
Hockeyclub Alecto
Hockeyclub Berlicum
Hockeyclub Berlicum
Hockeyclub de Haaskamp
Hockeyclub de Haaskamp
Hockeyclub Delta Venlo
Hockeyclub Delta Venlo
Hockeyclub Druten
Hockeyclub Druten
Hockeyclub Eelde
Hockeyclub Eelde
Hockeyclub Eemsmond
Hockeyclub Eemsmond
Hockeyclub Fletiomare
Hockeyclub Fletiomare
Hockeyclub Gilze-Rijen
Hockeyclub Gilze-Rijen
Hockeyclub HDS
Hockeyclub HDS
Hockeyclub Hoeksche Waard
Hockeyclub Hoeksche Waard
Hockeyclub Holten Rijsen
Hockeyclub Holten Rijsen
Hockeyclub Houten
Hockeyclub Houten
Hockeyclub IJsseloever
Hockeyclub IJsseloever
Hockeyclub Montfoort
Hockeyclub Montfoort
Hockeyclub Naarden & Rugby club ’t Gooi & TV Naarden
Hockeyclub Naarden & Rugby club ’t Gooi & TV Naarden
Hockeyclub nijkerk
Hockeyclub nijkerk
Hockeyclub Overbetuwe
Hockeyclub Overbetuwe
Hockeyclub Push
Hockeyclub Push
Hockeyclub Twente
Hockeyclub Twente
Hockeyclub Winsum
Hockeyclub Winsum
Hockeyvereniging Abcoude
Hockeyvereniging Abcoude
Hockeyvereniging Berkel en Rodenrijs
Hockeyvereniging Berkel en Rodenrijs
Hockeyvereniging Bleiswijk
Hockeyvereniging Bleiswijk
Hockeyvereniging H.O.D.
Hockeyvereniging H.O.D.
Hockeyvereniging Mijdrecht (HVM)
Hockeyvereniging Mijdrecht (HVM)
Hockeyvereniging Spijkenisse
Hockeyvereniging Spijkenisse
Hockeyvereniging Zevenaar
Hockeyvereniging Zevenaar
Hogeschool Leiden
Hogeschool Leiden
Hollandse Hoeve
Hollandse Hoeve
Honk- en Softbalvereniging De Hazenkamp
Honk- en Softbalvereniging De Hazenkamp
Honk- en Softbalvereniging Kinheim
Honk- en Softbalvereniging Kinheim
Honk- en Softbalvereniging Urbanus
Honk- en Softbalvereniging Urbanus
Hoofddorp Pioniers
Hoofddorp Pioniers
Hoogeveense Hockeyclub
Hoogeveense Hockeyclub
HOV/DJSCR
HOV/DJSCR
HRV De Compagnie
HRV De Compagnie
HSC
HSC
HSC Blue Lions
HSC Blue Lions
Hsc Hermes
Hsc Hermes
HSV Braves
HSV Braves
HSV Cheetahs
HSV Cheetahs
HSV De Zuidvogels
HSV De Zuidvogels
HSV Waterlandschutter
HSV Waterlandschutter
HTC Hockey Son
HTC Hockey Son
htv de hulstenaar
htv de hulstenaar
HTV Ten Woude
HTV Ten Woude
Huis ten Bosch
Huis ten Bosch
Huis voor de Sport Groningen
Huis voor de Sport Groningen
Huisdierencentrum
Huisdierencentrum
HV & CV Quick
HV & CV Quick
HV de Terriers
HV de Terriers
HV DSS
HV DSS
HV Havas
HV Havas
HV Hockeer
HV Hockeer
hv huissen
hv huissen
HV Myra
HV Myra
HV United Breda
HV United Breda
HV-Lacom ’91
HV-Lacom ’91
HVLR (HV Leidsche Rijn)
HVLR (HV Leidsche Rijn)
HVM
HVM
HVV DSK
HVV DSK
HVV Hengelo
HVV Hengelo
HVV Ras
HVV Ras
Hvv’70
Hvv’70
Hvz
Hvz
I&O Research
I&O Research
IFMSA-NL
IFMSA-NL
IJ.V.V. de zwervers
IJ.V.V. de zwervers
IJs- en skeelerclub Lisserbroek
IJs- en skeelerclub Lisserbroek
Ijsclub den helder
Ijsclub den helder
Ijsclub Dronten
Ijsclub Dronten
ijsclub sneek 1871
ijsclub sneek 1871
Ijsselstee
Ijsselstee
IJsvereniging Zoetermeer
IJsvereniging Zoetermeer
Ijtc groenvliet
Ijtc groenvliet
IKC Kosmos
IKC Kosmos
Impuls Bouwspeelplaats Het Landje
Impuls Bouwspeelplaats Het Landje
Instructiebad ’t Kuipke
Instructiebad ’t Kuipke
Isis Kraamzorg B.V.
Isis Kraamzorg B.V.
It kraaiennest Schepenbuurt
It kraaiennest Schepenbuurt
Ivoren Kruis
Ivoren Kruis
J.A.V. Athloi
J.A.V. Athloi
Jacob van campenplein
Jacob van campenplein
Jacobahof
Jacobahof
Jacobusgroep
Jacobusgroep
Jan Bautoen Groep
Jan Bautoen Groep
JCLE (Jeugd Combinatie Sc Lutten en VV EMMS)
JCLE (Jeugd Combinatie Sc Lutten en VV EMMS)
JCO
JCO
Jellinek
Jellinek
Jeugdkampen Don Bosco
Jeugdkampen Don Bosco
Jeugdland Hoofddorp
Jeugdland Hoofddorp
Jeugdspeelpark
Jeugdspeelpark
JHC-Stix
JHC-Stix
Jong FC Eindhoven
Jong FC Eindhoven
Julianadorper Voetbal Club J.V.C.
Julianadorper Voetbal Club J.V.C.
juventa
juventa
JVC Dedemsvaart
JVC Dedemsvaart
jvoz
jvoz
Kagiwepi
Kagiwepi
Kampong Hockey en Kampong Voetbal
Kampong Hockey en Kampong Voetbal
Kampong Tennis
Kampong Tennis
kanovereniging hardenberg vecht
kanovereniging hardenberg vecht
Kans voor de Veenkoloniën
Kans voor de Veenkoloniën
KB Schagen
KB Schagen
KB Terneuzen
KB Terneuzen
KBO-PCOB
KBO-PCOB
KC de Pein
KC de Pein
KC Terda
KC Terda
KC Woldwijck
KC Woldwijck
keizer karel groep
keizer karel groep
Kerstcircus Haarlem
Kerstcircus Haarlem
KF De Walden
KF De Walden
KFC1910
KFC1910
KHC Strawberries
KHC Strawberries
Kiboe
Kiboe
Kiboehoeve
Kiboehoeve
Kids First COP groep
Kids First COP groep
Kindcentrum De Brink en PCBS Kastanjelaan
Kindcentrum De Brink en PCBS Kastanjelaan
Kindcentrum De Duikboot & PCBS De Regenboog
Kindcentrum De Duikboot & PCBS De Regenboog
kinderboerderij ’t Beestenboetje
kinderboerderij ’t Beestenboetje
Kinderboerderij ’t Boerke
Kinderboerderij ’t Boerke
Kinderboerderij ’t Brinkie
Kinderboerderij ’t Brinkie
Kinderboerderij ’t Woelige Nest
Kinderboerderij ’t Woelige Nest
Kinderboerderij ‘t Heike & Stichting t Heike – Nuland
Kinderboerderij ‘t Heike & Stichting t Heike – Nuland
Kinderboerderij & Speeltuin Eilandsteede
Kinderboerderij & Speeltuin Eilandsteede
Kinderboerderij Beestenbende
Kinderboerderij Beestenbende
Kinderboerderij Bergeijk
Kinderboerderij Bergeijk
Kinderboerderij Bijlmerweide
Kinderboerderij Bijlmerweide
Kinderboerderij de Ahof
Kinderboerderij de Ahof
Kinderboerderij de Baak
Kinderboerderij de Baak
Kinderboerderij De Dierenploeg
Kinderboerderij De Dierenploeg
Kinderboerderij de Elzenhoek
Kinderboerderij de Elzenhoek
Kinderboerderij de Goffert
Kinderboerderij de Goffert
Kinderboerderij De Houtkamp Leiderdorp
Kinderboerderij De Houtkamp Leiderdorp
Kinderboerderij De Knuffelweide
Kinderboerderij De Knuffelweide
Kinderboerderij de Maten
Kinderboerderij de Maten
Kinderboerderij De Olievaar
Kinderboerderij De Olievaar
Kinderboerderij de Oude Hofstede
Kinderboerderij de Oude Hofstede
Kinderboerderij de schaapskooi
Kinderboerderij de schaapskooi
Kinderboerderij De Schouw
Kinderboerderij De Schouw
Kinderboerderij de Veldmuis
Kinderboerderij de Veldmuis
Kinderboerderij de Werf
Kinderboerderij de Werf
Kinderboerderij Den Uylpark
Kinderboerderij Den Uylpark
Kinderboerderij Dierendal
Kinderboerderij Dierendal
Kinderboerderij en Speeltuin Jeugdland
Kinderboerderij en Speeltuin Jeugdland
Kinderboerderij Gennep
Kinderboerderij Gennep
Kinderboerderij Hagerhof 
Kinderboerderij Hagerhof 
Kinderboerderij Klaverweide
Kinderboerderij Klaverweide
Kinderboerderij Klein Boveneind
Kinderboerderij Klein Boveneind
Kinderboerderij Kobus
Kinderboerderij Kobus
Kinderboerderij Merenwijk
Kinderboerderij Merenwijk
Kinderboerderij Minnebeek
Kinderboerderij Minnebeek
Kinderboerderij Nieuw Rotsoord
Kinderboerderij Nieuw Rotsoord
Kinderboerderij Oortjespad
Kinderboerderij Oortjespad
Kinderboerderij Rusthout
Kinderboerderij Rusthout
Kinderboerderij Saksenhoeve
Kinderboerderij Saksenhoeve
Kinderboerderij Tanthof
Kinderboerderij Tanthof
Kinderboerderij Wijhe
Kinderboerderij Wijhe
Kindercentrum De Willem en PCBS Willem de Zwijger
Kindercentrum De Willem en PCBS Willem de Zwijger
Kindercentrum Het Buitenhof
Kindercentrum Het Buitenhof
Kinderdagverblijf Villa Picasso
Kinderdagverblijf Villa Picasso
Kinderparadijs Malkenschoten
Kinderparadijs Malkenschoten
Kindervreugd
Kindervreugd
Kinderwinkel
Kinderwinkel
Kios Ruinerworld
Kios Ruinerworld
KIOS’45 & Voetbalvereniging SVV’56
KIOS’45 & Voetbalvereniging SVV’56
Klimbim
Klimbim
kloosterkamp
kloosterkamp
KMHC Waalwijk
KMHC Waalwijk
KNCV Tuberculosefonds
KNCV Tuberculosefonds
KNHB
KNHB
KNKV
KNKV
KNKV & KNVB
KNKV & KNVB
KNLTB
KNLTB
KNMT
KNMT
KNMT Fonds Mondgezondheid
KNMT Fonds Mondgezondheid
Koninklijke Groninger Roeivereniging de Hunze
Koninklijke Groninger Roeivereniging de Hunze
Koninklijke HCVV
Koninklijke HCVV
Koppelsteede
Koppelsteede
Korfbal Club Doorn
Korfbal Club Doorn
Korfbal vereniging westergo
Korfbal vereniging westergo
Korfbal- & Voetbalvereniging Woudenberg
Korfbal- & Voetbalvereniging Woudenberg
Korfbalclub Pernix
Korfbalclub Pernix
Korfbalvereniging Amicitia
Korfbalvereniging Amicitia
Korfbalvereniging AVO
Korfbalvereniging AVO
Korfbalvereniging B.E.P.
Korfbalvereniging B.E.P.
Korfbalvereniging ckc maassluis
Korfbalvereniging ckc maassluis
Korfbalvereniging de Corvers
Korfbalvereniging de Corvers
Korfbalvereniging de Stormvogels & Tennisvereniging De Westkaap & V.V. De Noormannen
Korfbalvereniging de Zwaluwen
Korfbalvereniging de Zwaluwen
Korfbalvereniging DeetosSnel
Korfbalvereniging DeetosSnel
Korfbalvereniging DKB & Wilhelmina Boys
Korfbalvereniging DKB & Wilhelmina Boys
Korfbalvereniging DKOD & TV Bakkershaag
Korfbalvereniging DKOD & TV Bakkershaag
Korfbalvereniging Drachten / van der Wiel
Korfbalvereniging Drachten / van der Wiel
Korfbalvereniging DSC
Korfbalvereniging DSC
Korfbalvereniging Flamingo’s & VV Mariahout
Korfbalvereniging Flamingo’s & VV Mariahout
Korfbalvereniging Fortis
Korfbalvereniging Fortis
Korfbalvereniging FSC
Korfbalvereniging FSC
Korfbalvereniging Hoogkerk
Korfbalvereniging Hoogkerk
Korfbalvereniging Keizer Karel
Korfbalvereniging Keizer Karel
korfbalvereniging klimop
korfbalvereniging klimop
Korfbalvereniging Korbis
Korfbalvereniging Korbis
Korfbalvereniging Leeuwarden
Korfbalvereniging Leeuwarden
Korfbalvereniging Mid-FryslÂn (sportpark Meinga) & TV Grouw
Korfbalvereniging Mid-FryslÂn (sportpark Meinga) & TV Grouw
Korfbalvereniging Mid-FryslÂn Akkrum
Korfbalvereniging Mid-FryslÂn Akkrum
Korfbalvereniging Mikado
Korfbalvereniging Mikado
Korfbalvereniging ODO
Korfbalvereniging ODO
korfbalvereniging Ondo
korfbalvereniging Ondo
Korfbalvereniging Oost-Arnhem
Korfbalvereniging Oost-Arnhem
Korfbalvereniging Reflex & Woerdense Runners Club & Ultimate Frisbee Vereniging
Korfbalvereniging Reflex & Woerdense Runners Club & Ultimate Frisbee Vereniging
Korfbalvereniging Ritola
Korfbalvereniging Ritola
Korfbalvereniging Rood-Wit
Korfbalvereniging Rood-Wit
Korfbalvereniging RWA
Korfbalvereniging RWA
Korfbalvereniging S.C. Olympia
Korfbalvereniging S.C. Olympia
Korfbalvereniging SIOS
Korfbalvereniging SIOS
Korfbalvereniging sparta nijkerk
Korfbalvereniging sparta nijkerk
Korfbalvereniging SV RWA
Korfbalvereniging SV RWA
Korfbalvereniging tiel 72 & Rugbyvereniging Scrumboks
Korfbalvereniging tiel 72 & Rugbyvereniging Scrumboks
Korfbalvereniging Victum
Korfbalvereniging Victum
Korfbalvereniging Vlug en Vaardig
Korfbalvereniging Vlug en Vaardig
Korfbalvereniging Weidevogels
Korfbalvereniging Weidevogels
korfbalvereniging Wez Handich
korfbalvereniging Wez Handich
Koru
Koru
Korvesta
Korvesta
Kostverlorenkwartier (Van Ostade Stichting)
Kostverlorenkwartier (Van Ostade Stichting)
Koveni
Koveni
KR&ZV Het spaarne
KR&ZV Het spaarne
Kraamzorg Het Groene Kruis B.V.
Kraamzorg Het Groene Kruis B.V.
KSRV Njord
KSRV Njord
KSV heerhugowaard
KSV heerhugowaard
ktv van polanen
ktv van polanen
KV Apeldoorn
KV Apeldoorn
KV Bladella
KV Bladella
KV blauw-wit
KV blauw-wit
Kv CSL
Kv CSL
KV D.O.S. KAMPEN
KV D.O.S. KAMPEN
KV de Granaet
KV de Granaet
KV de Meeuwen
KV de Meeuwen
KV de Stormvogels & TV De Westkaap & V.V. De Noormannen
KV de Stormvogels & TV De Westkaap & V.V. De Noormannen
KV Diderna/Visser Sloopwerken
KV Diderna/Visser Sloopwerken
KV Die Haghe
KV Die Haghe
KV dts
KV dts
KV Fiducia
KV Fiducia
KV Flamingo’s
KV Flamingo’s
KV Futura
KV Futura
KV Good Luck
KV Good Luck
KV Heerenveen
KV Heerenveen
KV Helios
KV Helios
KV Huizen
KV Huizen
KV Kios
KV Kios
KV Klimop
KV Klimop
KV KoogZaandijk
KV KoogZaandijk
KV Leonidas
KV Leonidas
kv lintjo
kv lintjo
KV Luctor
KV Luctor
KV Madjoe
KV Madjoe
kv melynas
kv melynas
KV Midlandia
KV Midlandia
KV Noordenveld
KV Noordenveld
KV Noveas
KV Noveas
KV Oerterp
KV Oerterp
KV Olympia 22
KV Olympia 22
KV Rigtersbleek/Cottus
KV Rigtersbleek/Cottus
KV Roreko
KV Roreko
KV Seolto
KV Seolto
kv sparta
kv sparta
KV Springfield
KV Springfield
KV Tjoba
KV Tjoba
KV TOP / Solar Compleet
KV TOP / Solar Compleet
KV Vitesse
KV Vitesse
KV wesstar
KV wesstar
KV Wolderwijd
KV Wolderwijd
KVK
KVK
KVS
KVS
KVTilburg
KVTilburg
KVV Quick20
KVV Quick20
KVZ
KVZ
KWF Kankerbestrijding
KWF Kankerbestrijding
Kwiek 78
Kwiek 78
KZ Danaïden
KZ Danaïden
KZTV
KZTV
L.T.C. D.E.M.
L.T.C. D.E.M.
L.T.C. de Klinkaert
L.T.C. de Klinkaert
Laag Buurlo
Laag Buurlo
Lac Frisia1883
Lac Frisia1883
Landelijk Platform Rookvrije Speelplaatsen (LPRS)
Landelijk Platform Rookvrije Speelplaatsen (LPRS)
Landzigt
Landzigt
Lange Afstand Atletiek Club Twente (Laac) & Sc Barbaros
Lange Afstand Atletiek Club Twente (Laac) & Sc Barbaros
Lawntennisvereniging Irminloo
Lawntennisvereniging Irminloo
LDODK/Rinsma Fashion & v.v.Gorredijk
LDODK/Rinsma Fashion & v.v.Gorredijk
Leiden Atletiek
Leiden Atletiek
Leonidas
Leonidas
Leovardia
Leovardia
Leython Beach
Leython Beach
LHC Roomburg
LHC Roomburg
LHMC
LHMC
LHV Leusden & Antilopen
LHV Leusden & Antilopen
Lidl
Lidl
LKV Het bosch
LKV Het bosch
LKV Sporting Trigon
LKV Sporting Trigon
LLTV
LLTV
Lochemse Hockey Club (LHC)
Lochemse Hockey Club (LHC)
Lodewijkgroep
Lodewijkgroep
LOHC
LOHC
Long Alliantie Nederland (LAN)
Long Alliantie Nederland (LAN)
Longfonds
Longfonds
Longkanker Nederland
Longkanker Nederland
Look Wide
Look Wide
Loopgroep Kloosterveen
Loopgroep Kloosterveen
LSC
LSC
LSV
LSV
LTC Bedum
LTC Bedum
LTC de Munnik
LTC de Munnik
LTC de Startbaan
LTC de Startbaan
LTC De Stoof
LTC De Stoof
LTC Dem
LTC Dem
Ltc Eindenhout
Ltc Eindenhout
LTC Festina
LTC Festina
LTC Flehite
LTC Flehite
LTC Lochem
LTC Lochem
LTC Loenen
LTC Loenen
LTC Naaldwijk
LTC Naaldwijk
LTC Noordwolde
LTC Noordwolde
Ltc Odivia
Ltc Odivia
LTC Ouddorp
LTC Ouddorp
LTC Plaswijck ’62
LTC Plaswijck ’62
LTC Strandvliet
LTC Strandvliet
LTC Triomf
LTC Triomf
LTV Bleiswijk
LTV Bleiswijk
LTV Breukelen
LTV Breukelen
LTV de Bijvanck
LTV de Bijvanck
LTV Elsloo
LTV Elsloo
LTV Randenbroek
LTV Randenbroek
LTV Triaq
LTV Triaq
Luchtsignaal
Luchtsignaal
Luctor Heinkenszand
Luctor Heinkenszand
ludenti
ludenti
LUMC
LUMC
LVV Lugdunum
LVV Lugdunum
Lynx Korfbal
Lynx Korfbal
M.H.C. Almelo
M.H.C. Almelo
M.H.C. Oosterbeek
M.H.C. Oosterbeek
M.V.V. ’69
M.V.V. ’69
M.V.V. Alcides
M.V.V. Alcides
M.Z.V.C.
M.Z.V.C.
M&Gezond
M&Gezond
Maanenbad
Maanenbad
Maarssense Hockey Vereniging
Maarssense Hockey Vereniging
Maastricht University
Maastricht University
Maastrichtse Hockey Club
Maastrichtse Hockey Club
Madese Hockey Vereniging
Madese Hockey Vereniging
Madese Tenninsvereniging
Madese Tenninsvereniging
Manage gooi & Eemland
Manage gooi & Eemland
Manage Paardenhof
Manage Paardenhof
Manege Castellum
Manege Castellum
Manege De Eenhoorn
Manege De Eenhoorn
manege de foliohoeve
manege de foliohoeve
Manege Hoogbroek
Manege Hoogbroek
Manege Horsetellerie
Manege Horsetellerie
Manege Liethorp
Manege Liethorp
Manege Rijnstijn
Manege Rijnstijn
Manger Cats
Manger Cats
Maranatha
Maranatha
Marco polo
Marco polo
Margriet’ Kinder Opvang
Margriet’ Kinder Opvang
Martini Ziekenhuis
Martini Ziekenhuis
MBO Raad
MBO Raad
Medipro
Medipro
Medisch Centrum Leeuwarden (MCL)
Medisch Centrum Leeuwarden (MCL)
MEK Oosterhout
MEK Oosterhout
Meppeler Hockey Vereniging
Meppeler Hockey Vereniging
MFC De Weijert
MFC De Weijert
Mgr. Feron
Mgr. Feron
MHC Alliance
MHC Alliance
MHC Amstelveen
MHC Amstelveen
MHC Barneveld
MHC Barneveld
MHC Bemmel 800 & SC Bemmel
MHC Bemmel 800 & SC Bemmel
MHC Bennebroek
MHC Bennebroek
mhc beuningen
mhc beuningen
MHC Bommelerwaard
MHC Bommelerwaard
Mhc Dalfsen
Mhc Dalfsen
MHC dash
MHC dash
MHC de Dommel
MHC de Dommel
mhc de holestick
mhc de holestick
MHC de Mezen
MHC de Mezen
MHC De Westerduiven
MHC De Westerduiven
MHC DES
MHC DES
MHC Deurne
MHC Deurne
MHC Dieren
MHC Dieren
MHC Ede
MHC Ede
MHC Flevoland
MHC Flevoland
MHC Forescate
MHC Forescate
MHC Goirle
MHC Goirle
Mhc Heerhugowaard
Mhc Heerhugowaard
MHC Heesch
MHC Heesch
MHC Hoevelaken
MHC Hoevelaken
MHC Lelystad
MHC Lelystad
MHC Lemmer
MHC Lemmer
MHC Leusden
MHC Leusden
MHC MEP
MHC MEP
MHC Muiderberg
MHC Muiderberg
MHC Rapide
MHC Rapide
MHC Roden
MHC Roden
mhc rosmalen
mhc rosmalen
MHC Soest
MHC Soest
MHC Teteringen
MHC Teteringen
MHC Udenghout
MHC Udenhout
MHC Udenhout
MHC Uitgeest
MHC Uitgeest
MHC Weesp
MHC Weesp
MHC Wijchen
MHC Wijchen
MHC WOerden
MHC WOerden
MHC Zutphen
MHC Zutphen
MHCC
MHCC
MHCE
MHCE
MHCL & Nothernstars
MHCL & Nothernstars
MHCO
MHCO
MHCV – Mixed Hockeyclub Venray
MHCV – Mixed Hockeyclub Venray
MHCZ
MHCZ
MHV DVS
MHV DVS
MHV Evergreen
MHV Evergreen
MHV Forcial
MHV Forcial
Milda’s Horse Center
Milda’s Horse Center
Mirandabad
Mirandabad
Mixed Hockey Club Boxmeer
Mixed Hockey Club Boxmeer
Mixed Hockey Club HBS
Mixed Hockey Club HBS
Mixed Hockey Club Nieuwegein
Mixed Hockey Club Nieuwegein
Mixed Hockey Club Ommen
Mixed Hockey Club Ommen
Mixed Hockeyclub Voorhout
Mixed Hockeyclub Voorhout
MLTC
MLTC
MMHC Voordaan
MMHC Voordaan
Mok
Mok
molenwei
molenwei
Momentum Training & Coaching
Momentum Training & Coaching
MostWare
MostWare
Mountainbikeclub Bard End
Mountainbikeclub Bard End
mr. Bakkergroep
mr. Bakkergroep
MSC
MSC
MSV ’19
MSV ’19
N.I.V.O.-Sparta
N.I.V.O.-Sparta
Natuurcentrum Gorinchem
Natuurcentrum Gorinchem
Natuurlijke Speeltuin Munnekeburen
Natuurlijke Speeltuin Munnekeburen
Natuurspeeltuin Leiderdorp
Natuurspeeltuin Leiderdorp
Natuurspeeltuin samen delen
Natuurspeeltuin samen delen
Natuurspeeltuin Voorschoten
Natuurspeeltuin Voorschoten
NCC Nijkerk
NCC Nijkerk
NCJ, V&VN PKV/POH, AJN, AtletiekUnie, NSPOH & V&VN longverpleegkundigen
NCJ, V&VN PKV/POH, AJN, AtletiekUnie, NSPOH & V&VN longverpleegkundigen
NEC Delfzijl
NEC Delfzijl
Nederlandse Diabetes Federatie (NDF)
Nederlandse Diabetes Federatie (NDF)
Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB)
Nederlandse Tafeltennisbond (NTTB)
Nederlandse Vereniging van Praktijkondersteuners (NVvPO)
Nederlandse vereniging voor cardiologie (NVVC)
Nederlandse vereniging voor cardiologie (NVVC)
Nederlandse Vereniging voor Hart en Vaat Verpleegkundigen (NVHVV)
Never Out Houtrust
Never Out Houtrust
Next Volley Dordrecht
Next Volley Dordrecht
NHC
NHC
NHG, KNMG, NIV, NVK en NVOG
NHG, KNMG, NIV, NVK en NVOG
Nico Steenbeekgroep
Nico Steenbeekgroep
Nieuwendam
Nieuwendam
Nijkerkse tennis en padelvereniging
Nijkerkse tennis en padelvereniging
Nijmeegse Rugby Club The Wasps
Nijmeegse Rugby Club The Wasps
Nijmegen atletiek
Nijmegen atletiek
NKC’51
NKC’51
NKVV1
NKVV1
NMHC Nijmegen
NMHC Nijmegen
NOC*NSF
NOC*NSF
NOMI Sneek
NOMI Sneek
Noorderparkbad
Noorderparkbad
Noorderpoort
Noorderpoort
Noordse Park
Noordse Park
Norger Tennis Vereniging
Norger Tennis Vereniging
Novadic-Kentron & Roderconsult
Novadic-Kentron & Roderconsult
NTC Nootdorp
NTC Nootdorp
NUSO
NUSO
NV Sportfondsen Nijmegen: Goffert openluchtbad
NV Sportfondsen Nijmegen: Goffert openluchtbad
NVHVV
NVHVV
NVLTB
NVLTB
NVvPO
NVvPO
OBS De Hasselbraam
OBS De Hasselbraam
OBS de Hobbit
OBS de Hobbit
OBS Elckerlyc international school/Montessori school
OBS Elckerlyc international school/Montessori school
OBS Koningin Julianaschool
OBS Koningin Julianaschool
Odiz Frogs
Odiz Frogs
OEC Korfbal
OEC Korfbal
Oegstgeester Lawn Tennis Club
Oegstgeester Lawn Tennis Club
Oeverzwaluwen
Oeverzwaluwen
OJC Rosmalen
OJC Rosmalen
ojc98
ojc98
Olde veste 54
Olde veste 54
Oleander
Oleander
Oliveo Handbal
Oliveo Handbal
Olivier van Noort
Olivier van Noort
OLVG
OLVG
Olympia ’18
Olympia ’18
Olympia Haarlem Honk- & Softbal & Voetbal
Olympia Haarlem Honk- & Softbal & Voetbal
Olympus ’58
Olympus ’58
Olympus ’70
Olympus ’70
OMHC
OMHC
Omnivereniging SDZZ
Omnivereniging SDZZ
Ons plekske
Ons plekske
Ontmoetings tuin Rietmeen
Ontmoetings tuin Rietmeen
ONVZ
ONVZ
Op den Dijk
Op den Dijk
Openluchtbad De Goffert
Openluchtbad De Goffert
Openluchtbad De Tobbe
Openluchtbad De Tobbe
Openluchtbad Nat Nat Nat
Openluchtbad Nat Nat Nat
Openluchtzwembad Klarenbeek
Openluchtzwembad Klarenbeek
Optisport
Optisport
Oranjetuin
Oranjetuin
osbornegroep
osbornegroep
OTC
OTC
OTC De Warande
OTC De Warande
Oude Gracht Groep
Oude Gracht Groep
Ouders van Waarde
Ouders van Waarde
OVC’21
OVC’21
OZC
OZC
Paardoes
Paardoes
PAC Rotterdam
PAC Rotterdam
Padelclub Victoria & HV Victoria & TV Victoria
Padelclub Victoria & HV Victoria & TV Victoria
Palemboom
Palemboom
Pannekoekenrestaurant Rijsterbosch
Pannekoekenrestaurant Rijsterbosch
Pannenkoekenhuis Het Betoverde Bos
Pannenkoekenhuis Het Betoverde Bos
Parelplein
Parelplein
Park Rusthoff / Saksenhoeve
Park Rusthoff / Saksenhoeve
Paulus & Petrus Dondersgroep
Paulus & Petrus Dondersgroep
Pcp breda
Pcp breda
Perspectief Uitgevers
Perspectief Uitgevers
Petanque Vereniging Jeu de Bouckles
Petanque Vereniging Jeu de Bouckles
Pfizer
Pfizer
Phanos Amsterdam
Phanos Amsterdam
Pharos
Pharos
Pieter Maritz
Pieter Maritz
PinK-FOX
PinK-FOX
Pioniers Oude Mijnstreek
Pioniers Oude Mijnstreek
Plaatselijk Belang Westergeest
Plaatselijk Belang Westergeest
Plaswijckpark
Plaswijckpark
PO-Raad & VO-raad
PO-Raad & VO-raad
Polsstokvereniging Stichtse Vecht
Polsstokvereniging Stichtse Vecht
Ponyclub en Rijvereniging Zelhem
Ponyclub en Rijvereniging Zelhem
Ponyclub stal Meyvliet
Ponyclub stal Meyvliet
PPCBO ’t Bolwerk
PPCBO ’t Bolwerk
Pr. Margrietgroep Bruinisse
Pr. Margrietgroep Bruinisse
Presikhaaf
Presikhaaf
Primates Outdoor en Survivalrun
Primates Outdoor en Survivalrun
Primates Outdoor en Survivalrun (Gennep)
Primates Outdoor en Survivalrun (Gennep)
Prins Willem van oranje groep
Prins Willem van oranje groep
PSV
PSV
PSV / lifovragen.nl
PSV / lifovragen.nl
PSV de Barrage
PSV de Barrage
PSV Handbal
PSV Handbal
PSV POORTUGAAL
PSV POORTUGAAL
PSV-HSC
PSV-HSC
Psymind
Psymind
PTC
PTC
PVC Voetbal & Tennis
PVC Voetbal & Tennis
PVCV
PVCV
PVCV Vleuten
PVCV Vleuten
Quick 1888
Quick 1888
Quick 21
Quick 21
Quick Amsterdam
Quick Amsterdam
Quick Boys
Quick Boys
Quick Stick
Quick Stick
R.K.H.V. Union
R.K.H.V. Union
r.k.s.v. BSC Roosendaal
r.k.s.v. BSC Roosendaal
r.k.s.v. Dios
r.k.s.v. Dios
r.k.s.v. Groen-Wit
r.k.s.v. Groen-Wit
R.K.V.V. Best Vooruit (Protalents)
R.K.V.V. Best Vooruit (Protalents)
R.K.V.V. jeka
R.K.V.V. jeka
R.K.V.V. Saenden
R.K.V.V. Saenden
Radboud Universiteit
Radboud Universiteit
Rapid wheels
Rapid wheels
RBC
RBC
RC Diok
RC Diok
RC the Bassets
RC the Bassets
RCDH
RCDH
RCL
RCL
RCSV Zestienhoven
RCSV Zestienhoven
Red Lions
Red Lions
Refleks
Refleks
Reggegroep
Reggegroep
Reiger Boys
Reiger Boys
Reigershof
Reigershof
Renatum 57
Renatum 57
RFC 2017
RFC 2017
RFC Haarlem
RFC Haarlem
RFC Oisterwijk Oysters
RFC Oisterwijk Oysters
RGHC Tempo ‘34
RGHC Tempo ‘34
Rij Vereniging Wolfslaar
Rij Vereniging Wolfslaar
Rijksuniversiteit Groningen
Rijksuniversiteit Groningen
Rijn IJssel Schaatsen- en Skeelervereniging
Rijn IJssel Schaatsen- en Skeelervereniging
Rijnsburgse ijsclub
Rijnsburgse ijsclub
Rijswijkse Hockeyclub
Rijswijkse Hockeyclub
Rijvereniging de Hazelaar
Rijvereniging de Hazelaar
Rijvereniging en ponyclub De Hullen
Rijvereniging en ponyclub De Hullen
Ring Pass Delftse Hockeyclub & Tennisclub
Ring Pass Delftse Hockeyclub & Tennisclub
RKAVV
RKAVV
RKDES
RKDES
RKHVV
RKHVV
rksv boxtel
rksv boxtel
rksv Brakkenstein
rksv Brakkenstein
RKSV D.O.S.R.
RKSV D.O.S.R.
RKSV de Tukkers
RKSV de Tukkers
RKSV Docos
RKSV Docos
RKSV Eendracht’30
RKSV Eendracht’30
RKSV Graaf Willem II VAC
RKSV Graaf Willem II VAC
RKSV Liessel
RKSV Liessel
RKSV Pancratius
RKSV Pancratius
RKSV Schijndel
RKSV Schijndel
RKSV Spartaan ’20
RKSV Spartaan ’20
RKSV Sterksel
RKSV Sterksel
RKSV Vitesse’22
RKSV Vitesse’22
RKSV VOGIDO
RKSV VOGIDO
RKsv Wittenhorst
RKsv Wittenhorst
RKVV VDZ
RKVV DIA
RKVV DIA
RKVV DSS
RKVV DSS
RKVV ELI
RKVV ELI
RKVV Gesta
RKVV Gesta
RKVV Maliskamp
RKVV Maliskamp
RKVV Meerburg
RKVV Meerburg
RKVV MKV’29
RKVV MKV’29
RKVV Montagnards
RKVV Montagnards
RKVV ODC
RKVV ODC
RKVV Tongelre
RKVV Tongelre
RKVV VDZ
RKVV VDZ
RKVV Velsen
RKVV Velsen
RKVV Wilhelmina
RKVV Wilhelmina
Roche Nederland B.V.
Roche Nederland B.V.
Roda ’71
Roda ’71
Roda 46
Roda 46
Roda’23
Roda’23
Roeivereenigng Willem III
Roeivereenigng Willem III
Roeivereniging Barendrecht
Roeivereniging Barendrecht
Roeivereniging Cornelis Tromp
Roeivereniging Cornelis Tromp
Roeivereniging RIC
Roeivereniging RIC
Roeivereniging Willem III
Roeivereniging Willem III
Roeivereniging ZZV
Roeivereniging ZZV
Roermond (gemeente)
Roermond (gemeente)
RoodWIt Voetbal
RoodWIt Voetbal
Ropes and running
Ropes and running
Rosorum
Rosorum
Rotterdam (gemeente)
Rotterdam (gemeente)
Rotterdam United
Rotterdam United
Rotterdamse Rugby Club
Rotterdamse Rugby Club
rov Eureka
rov Eureka
Rozemarijntuin (buurtvereniging Kruidentuin)
RPC Eindhoven
RPC Eindhoven
RSC Alliance
RSC Alliance
RSC Cadans
RSC Cadans
RSC de Drie Linden
RSC de Drie Linden
Rudyard Kipling
Rudyard Kipling
Rugby Club Bulldogs Almere
Rugby Club Bulldogs Almere
Rugby Club Delft
Rugby Club Delft
Rugby Club the Pink Panthers
Rugby Club the Pink Panthers
Rugby Club Zwolle
Rugbyclub Dronten
Rugbyclub Dronten
Rugbyclub Eindhoven
Rugbyclub Eindhoven
Rugbyclub Gouda
Rugbyclub Gouda
Rugbyclub Greate Pier
Rugbyclub Greate Pier
Rugbyclub Haarlemmermeer Hawks
Rugbyclub Haarlemmermeer Hawks
Rugbyclub The Big Stones
Rugbyclub The Big Stones
Rugbyclub Tovaal
Rugbyclub Tovaal
Rugbyclub Zwolle
Rugbyclub Zwolle
Ruiterclub Pijnacker
Ruiterclub Pijnacker
Rurik
Rurik
Rust Roest
Rust Roest
RV Breda
RV Breda
Rv de Waal
Rv de Waal
RWC Ahoy
RWC Ahoy
s c Espel
s c Espel
s c twist
s v Ons Eiland Leiden
s v Ons Eiland Leiden
S. C. Buitenboys
S. C. Buitenboys
S.C. N.E.C.
S.C. N.E.C.
S.C. Stiens
S.C. Stiens
S.C.E
S.C.E
S.D.O. Westerhaar
S.D.O. Westerhaar
S.H.B.V. Sagittarius
S.H.B.V. Sagittarius
S.K.V. Vakgericht
S.K.V. Vakgericht
S.L.T.C. De Vliegende Bal
S.L.T.C. De Vliegende Bal
S.S.S. ’68
S.S.S. ’68
S.V. Aarlanderveen
S.V. Aarlanderveen
s.v. AWC
s.v. AWC
s.v. Concordia Wehl
s.v. Concordia Wehl
S.V. De Koog
S.V. De Koog
S.V. De Treffers
S.V. De Treffers
s.v. DFS
s.v. DFS
S.V. ENC’ 09
S.V. ENC’ 09
S.V. Hoofddorp
S.V. Hoofddorp
S.v. Lotus
S.v. Lotus
S.V. Nieuw-West United
S.V. Nieuw-West United
S.V. Oosterend
S.V. Oosterend
s.v. PH Almelo
s.v. PH Almelo
s.v. R.W.F.
s.v. R.W.F.
s.v. S.A.B. Breda
s.v. S.A.B. Breda
s.v. Siveo ’60
s.v. Siveo ’60
S.V. Socii
S.V. Socii
s.v. Swift Helmond
s.v. Swift Helmond
s.v. Tivoli
s.v. Tivoli
S.V. Unitas 59
S.V. Unitas 59
s.v. walcheren
s.v. walcheren
S.v. Wilhelminaschool
S.v. Wilhelminaschool
S.V.V.N.
S.V.V.N.
Saenden
Saenden
Salwegagroep
Salwegagroep
SamenSpeeltuin De Papegaai
SamenSpeeltuin De Papegaai
Savosa
Savosa
SBHC Xenios
SBHC Xenios
SBV Kindervreugd
SBV Kindervreugd
SC ’t Gooi
SC ’t Gooi
Sc Angelslo
Sc Angelslo
SC Badhoevedorp
SC Badhoevedorp
SC Berlikum
SC Berlikum
sc bolsward
sc bolsward
SC Buitenveldert
SC Buitenveldert
SC Daarle
SC Daarle
SC Doesburg
SC Doesburg
SC Dynamo
SC Dynamo
SC Joure
SC Joure
SC Lemele
SC Lemele
Sc markelo
Sc markelo
SC Muiderberg
SC Muiderberg
SC Remo
SC Remo
SC Rheden
SC Rheden
SC Rijnland
SC Rijnland
SC Stadskanaal
SC Stadskanaal
sc stadspark
sc stadspark
SC Terschelling
SC Terschelling
SC Twist
SC Twist
SC Veenwouden
SC Veenwouden
SC-Elistha Elst
SC-Elistha Elst
SCD ’33
SCD ’33
SCD’83
SCD’83
schaats- en skeelervereniging DNIJ Apeldoorn
schaats- en skeelervereniging DNIJ Apeldoorn
Schaerweijde
Schaerweijde
Schagen United
Schagen United
Schager mixed hockeyclub magnus
Schager mixed hockeyclub magnus
SCHC Bilthoven
SCHC Bilthoven
Schoolplein De Mijlpaal
Schoolplein De Mijlpaal
Schooltuinen Leiderdorp
Schooltuinen Leiderdorp
Schoterhoeve
Schoterhoeve
scopias atletiek
scopias atletiek
Scouting A15
Scouting A15
Scouting Adelbertus
Scouting Adelbertus
Scouting amby
Scouting amby
Scouting Beuningen76
Scouting Beuningen76
Scouting bvH
Scouting bvH
Scouting de biezenhutters
Scouting de biezenhutters
Scouting De Hoeve
Scouting De Hoeve
Scouting de Linde
Scouting de Linde
Scouting de Veste
Scouting de Veste
Scouting Doornakkers
Scouting Doornakkers
Scouting Duiven
Scouting Duiven
Scouting Elfregi Zaanstreek
Scouting Elfregi Zaanstreek
Scouting Gaanderen
Scouting Gaanderen
Scouting Graaf Bernadotte
Scouting Graaf Bernadotte
Scouting Hameland
Scouting Hameland
Scouting Hanckema
Scouting Hanckema
Scouting Hannie Schaftgroep
Scouting Hannie Schaftgroep
Scouting Heesch
Scouting Heesch
Scouting Hillegersberg
Scouting Hillegersberg
scouting holendrecht
scouting holendrecht
Scouting Hoogvliet
Scouting Hoogvliet
Scouting Hubovra
Scouting Hubovra
Scouting Indaba Zwolle
Scouting Indaba Zwolle
Scouting Johan van den Kornput
Scouting Johan van den Kornput
Scouting Jorisgroep Oudewater
Scouting Jorisgroep Oudewater
Scouting Livingstone-Miriam Voorburg
Scouting Livingstone-Miriam Voorburg
Scouting Lucas
Scouting Lucas
Scouting Maasland
Scouting Maasland
Scouting marsua
Scouting marsua
Scouting Merhula
Scouting Merhula
Scouting Mgr. Bekkersgroep
Scouting Mgr. Bekkersgroep
Scouting Naaldwijk
Scouting Naaldwijk
Scouting Nanne Zwiep
Scouting Nanne Zwiep
Scouting Nederland
Scouting Nederland
Scouting Nederweert
Scouting Nederweert
Scouting Niftarlake
Scouting Niftarlake
Scouting Nijkerk
Scouting Nijkerk
Scouting Nootdorp
Scouting Nootdorp
Scouting Olav Naarden
Scouting Olav Naarden
Scouting Oosterhof-Niej Begin (Rijssen)
Scouting Oosterhof-Niej Begin (Rijssen)
scouting paulus helmond
scouting paulus helmond
Scouting Paulusgroep Maassluis
Scouting Paulusgroep Maassluis
Scouting Phoenix Tiel
Scouting Phoenix Tiel
Scouting Polanen
Scouting Polanen
Scouting Ridder Fulco Maarn
Scouting Ridder Fulco Maarn
Scouting Scherpenzeel
Scouting Scherpenzeel
Scouting Schijndel
Scouting Schijndel
Scouting Sint ansfridus
Scouting Sint ansfridus
Scouting Sint Jan Roosendaal
Scouting Sint Jan Roosendaal
Scouting Sint Lidwina
Scouting Sint Lidwina
Scouting Sint Maarten Hildegard
Scouting Sint Maarten Hildegard
Scouting Sint Martinus Breda-west
Scouting Sint Martinus Breda-west
Scouting St. Job leuken weert
Scouting St. Job leuken weert
Scouting Tjarda Sassenheim
Scouting Tjarda Sassenheim
Scouting Valburg
Scouting Valburg
Scouting Van Brederode
Scouting Van Brederode
scouting Vlierden
scouting Vlierden
Scouting Wartburg
Scouting Wartburg
Scouting Zona
Scouting Zona
scouting Zwalaho
scouting Zwalaho
Scoutinggroep de Heerlijkheid
Scoutinggroep de Heerlijkheid
Scoutinggroep Olivier van Noort
Scoutinggroep Olivier van Noort
Scoutingvereniging Willem de Zwijger
Scoutingvereniging Willem de Zwijger
SDOB
SF Deinum kaatsen
SF Deinum kaatsen
SF Deinum korfbal
SF Deinum korfbal
SF Deinum voetbal
SF Deinum voetbal
SF Deinum volleybal
SF Deinum volleybal
SGO
SGO
Shawano’s Oegstgeest
Shawano’s Oegstgeest
Shawano’s lisse
Shawano’s lisse
SineFuma B.V.
SineFuma B.V.
sint stanislaus
sint stanislaus
Sios 61
Sios 61
Sittard Condors
Sittard Condors
SKB De Warande Huizen
SKB De Warande Huizen
SKC Merwede
SKC Merwede
SKF Korfbal
SKF Korfbal
Skiclub Il Primo
Skiclub Il Primo
SKIK
SKIK
SKIP
SKIP
Skipiste Nieuwegein
Skipiste Nieuwegein
SKSG
SKSG
SKV Wageningen
SKV Wageningen
Sloepweesje
Sloepweesje
Sloterparkbad
Sloterparkbad
Smallingerland (gemeente)
Smallingerland (gemeente)
SMHC
SMHC
smhc de Hopbel
smhc de Hopbel
Smoke Free
Smoke Free
Snackpoint De Ring
Snackpoint De Ring
SO Soest
SO Soest
Sophiebella
Sophiebella
Sparta 18
Sparta 18
Sparta 25
Sparta 25
Sparta av
Sparta av
Speel- en Zonnew. De Duinrand
Speel- en Zonnew. De Duinrand
Speelboerderij & Pannenkoekrestaurant Molen de Jonge Johannes
Speelboerderij & Pannenkoekrestaurant Molen de Jonge Johannes
Speelboerderij Elsenhove
Speelboerderij Elsenhove
Speelboerderij Het Buitenbeest
Speelboerderij Het Buitenbeest
speelboerderij Odilia
speelboerderij Odilia
Speelpark de Splinter
Speelpark de Splinter
Speelplaats E. Frensel Wegenerpad/D. Appeldoornpad
Speelplek Luykendreef (buurtvereniging Op Dreef)
Speeltuin & Zwembad De Blije Dries
Speeltuin & Zwembad De Blije Dries
Speeltuin ’t Brakkefort
Speeltuin ’t Brakkefort
Speeltuin ’t Heike
Speeltuin ’t Heike
Speeltuin ’t Kraaienest
Speeltuin ’t Kraaienest
Speeltuin ’t Kwekkeltje
Speeltuin ’t Kwekkeltje
Speeltuin ’t Olifantje
Speeltuin ’t Olifantje
Speeltuin ’t Sjravelheukske Merkelbeek
Speeltuin ’t Sjravelheukske Merkelbeek
Speeltuin ’t Zand
Speeltuin ’t Zand
Speeltuin / Speelpark Neuweg
Speeltuin / Speelpark Neuweg
Speeltuin bij Hockeyvereniging HIC
Speeltuin bij Hockeyvereniging HIC
Speeltuin Boykes
Speeltuin Boykes
Speeltuin Confetti
Speeltuin Confetti
Speeltuin de Blekkerhoek
Speeltuin de Blekkerhoek
Speeltuin de Doorbraak
Speeltuin de Doorbraak
Speeltuin de driehoek
Speeltuin de driehoek
Speeltuin De Hofstad
Speeltuin De Hofstad
Speeltuin de Kabouter
Speeltuin de Kabouter
Speeltuin de Kievit
Speeltuin de Kievit
Speeltuin de Paddestoel
Speeltuin de Paddestoel
speeltuin de pan
speeltuin de pan
Speeltuin de Ringvaart Dock
Speeltuin de Ringvaart Dock
Speeltuin de Sluis
Speeltuin de Sluis
Speeltuin De Speelpoort
Speeltuin De Speelpoort
Speeltuin de Speuldries
Speeltuin de Speuldries
Speeltuin de Viking
Speeltuin de Viking
Speeltuin de Wildebras
Speeltuin de Wildebras
Speeltuin Elba
Speeltuin Elba
Speeltuin en Zwembad Kidszoo
Speeltuin en Zwembad Kidszoo
Speeltuin Gagelsteede
Speeltuin Gagelsteede
Speeltuin Haydnlaan
Speeltuin Haydnlaan
Speeltuin het Luttertje
Speeltuin het Luttertje
Speeltuin het Zonnestraaltje
Speeltuin het Zonnestraaltje
Speeltuin Heuvelbrink
Speeltuin Heuvelbrink
Speeltuin Hobrede
Speeltuin Hobrede
Speeltuin Hoge Neer 
Speeltuin Hoge Neer 
Speeltuin Hollandscheveld
Speeltuin Hollandscheveld
Speeltuin It Wetterkamp
Speeltuin It Wetterkamp
Speeltuin Jeugdland Haarlem
Speeltuin Jeugdland Haarlem
Speeltuin Kitskensberg
Speeltuin Kitskensberg
Speeltuin Klein Pampus
Speeltuin Klein Pampus
Speeltuin Klein Zwitserland
Speeltuin Klein Zwitserland
Speeltuin Kooykerplein
Speeltuin Kooykerplein
Speeltuin Kruiskamp
Speeltuin Kruiskamp
Speeltuin Lammerenburg
Speeltuin Lammerenburg
Speeltuin Levendaal-Sonsbeek
Speeltuin Levendaal-Sonsbeek
Speeltuin meeuwenplaat
Speeltuin meeuwenplaat
Speeltuin Ons Eiland
Speeltuin Ons Eiland
Speeltuin Peltplantsoen / Anansi
Speeltuin Peltplantsoen / Anansi
Speeltuin Ploegstraat
Speeltuin Ploegstraat
Speeltuin Reyeroord
Speeltuin Reyeroord
Speeltuin Rollebollebos
Speeltuin Rollebollebos
Speeltuin Rondom de Maredijk
Speeltuin Rondom de Maredijk
Speeltuin Slikkerveer
Speeltuin Slikkerveer
Speeltuin Somerweide
Speeltuin Somerweide
Speeltuin Stevenshof 
Speeltuin Stevenshof 
speeltuin t’Polboske
speeltuin t’Polboske
Speeltuin Tuindorp
Speeltuin Tuindorp
Speeltuin Vereniging Doorsnee
Speeltuin Vereniging Doorsnee
Speeltuin Vijfhoven
Speeltuin Vijfhoven
Speeltuin Vogelenwijk
Speeltuin Vogelenwijk
Speeltuin Voorn
Speeltuin Voorn
Speeltuin Vossetuin
Speeltuin Vossetuin
Speeltuin Weerestein
Speeltuin Weerestein
Speeltuin- en Belangenvereniging Kindervreugd           
Speeltuin- en Belangenvereniging Kindervreugd           
Speeltuinvereniging Assendorp
Speeltuinvereniging Assendorp
Speeltuinvereniging Boartersnocht
Speeltuinvereniging Boartersnocht
Speeltuinvereniging De Belhamels
Speeltuinvereniging De Belhamels
Speeltuinvereniging De Bleek
Speeltuinvereniging De Bleek
speeltuinvereniging de draaikolk
speeltuinvereniging de draaikolk
Speeltuinvereniging de Koppel
Speeltuinvereniging de Koppel
Speeltuinvereniging de Wipwap
Speeltuinvereniging de Wipwap
Speeltuinvereniging De Zoemer
Speeltuinvereniging De Zoemer
Speeltuinvereniging DVV
Speeltuinvereniging DVV
Speeltuinvereniging Emst
Speeltuinvereniging Emst
Speeltuinvereniging Hillesluis
Speeltuinvereniging Hillesluis
Speeltuinvereniging IJsselkids
Speeltuinvereniging IJsselkids
Speeltuinvereniging Kindervreugd
Speeltuinvereniging Kindervreugd
Speeltuinvereniging Middelweg
Speeltuinvereniging Middelweg
Speeltuinvereniging Monnickendam
Speeltuinvereniging Monnickendam
Speeltuinvereniging Nieuwpoort- Langerak “Pippeloentje”
Speeltuinvereniging Nieuwpoort- Langerak “Pippeloentje”
Speeltuinvereniging Philipsdorp
Speeltuinvereniging Philipsdorp
Speeltuinvereniging Sperkhem-Tuindorp
Speeltuinvereniging Sperkhem-Tuindorp
speeltuinvereniging ureterp zuid
speeltuinvereniging ureterp zuid
Speeltuinvereniging Vreewijk de Vaan
Speeltuinvereniging Vreewijk de Vaan
Speeltuinvereniging Zaanenoord
Speeltuinvereniging Zaanenoord
Spero
Spero
Sport- en Recreatiecentrum de Brake
Sport- en Recreatiecentrum de Brake
Sport- en recreatiecentrum De Does
Sport- en recreatiecentrum De Does
Sport- en recreatiecomplex Wasbeek
Sport- en recreatiecomplex Wasbeek
Sportaccommodatie Het Ravijn
Sportaccommodatie Het Ravijn
Sportcentrum de Hangmat
Sportcentrum de Hangmat
Sportclub Creil
Sportclub Creil
sportclub deventer
sportclub deventer
Sportclub Groessen voetbalafdeling
Sportclub Groessen voetbalafdeling
Sportclub Irene
Sportclub Irene
Sportclub Jekerdal
Sportclub Jekerdal
Sportclub Teuge
Sportclub Teuge
Sportief Besteed
Sportief Besteed
Sporting ’70
Sporting ’70
Sporting Martinus
Sporting Martinus
Sportlust 46
Sportlust 46
Sportpark Brandevoort & Atletiek Helmond (AtH)
Sportpark Brandevoort & Atletiek Helmond (AtH)
Sportpark Reduzum: Korfbal & Kaatsen & Tennis
Sportpark Reduzum: Korfbal & Kaatsen & Tennis
Sportpunt Gouda
Sportpunt Gouda
Sportspeeltuin Abstede
Sportspeeltuin Abstede
Sportvereniging Conventus & Albatros
Sportvereniging Conventus & Albatros
Sportvereniging Een
Sportvereniging Een
Sportvereniging S.D.O.
Sportvereniging S.D.O.
Sportvereniging Velden
Sportvereniging Velden
Spraypark Batenstein Buiten
Spraypark Batenstein Buiten
Sprookjeswonderland Enkhuizen
Sprookjeswonderland Enkhuizen
SSV’65
SSV’65
St Willibrord Bladel
St Willibrord Bladel
St. Bernulphus
St. Bernulphus
St. George voetbal & handbal & tennis
St. George voetbal & handbal & tennis
St. Jozef emerentianagroep
St. Jozef emerentianagroep
St.Theobaldusgroep
St.Theobaldusgroep
Stadhouder Willem III / Lady Baden-Powell
Stadhouder Willem III / Lady Baden-Powell
stadsboerderij `t Waaygat
stadsboerderij `t Waaygat
Stadsboerderij De Balijhoeve
Stadsboerderij De Balijhoeve
Stadsboerderij De Weidemolen
Stadsboerderij De Weidemolen
Stadsboerderij Gagelhoeve
Stadsboerderij Gagelhoeve
Stadsboerderij Gagelsteede
Stadsboerderij Gagelsteede
Stadsboerderij Holywood
Stadsboerderij Holywood
Stadsboerderij Kakelhof
Stadsboerderij Kakelhof
Stadsboerderij Molenweide
Stadsboerderij Molenweide
Stadsboerderij Schildershoeve
Stadsboerderij Schildershoeve
Stadsboerderij Woelige Stal
Stadsboerderij Woelige Stal
Stal Rosanne Klaver
Stal Rosanne Klaver
Stal Veneberg
Stal Veneberg
Stal-k
Stal-k
STC De Rijnstreek
STC De Rijnstreek
Stchting Certe
Stchting Certe
Steede Hoge Woerd
Steede Hoge Woerd
Stg. ’t Boartersplak
Stg. ’t Boartersplak
Stg. “Lyts Tomke”
Stg. “Lyts Tomke”
Stg. De Dierencapel
Stg. De Dierencapel
Stg. De Naturij
Stg. De Naturij
Stg. Jeugdwerk Terschelling
Stg. Jeugdwerk Terschelling
Stg. Speeltuin De Bucht
Stg. Speeltuin De Bucht
Stg. Speeltuin Helmond West
Stg. Speeltuin Helmond West
Stg. Speeltuin Oss / Elckerlyc
Stg. Speeltuin Oss / Elckerlyc
Stg. Speeltuin Santpoort
Stg. Speeltuin Santpoort
Stg. Spltwerk De Kabouter
Stg. Spltwerk De Kabouter
Stg. Wijkc. Hengelo Midden / Wijkcentrum Hengelose
Stg. Wijkc. Hengelo Midden / Wijkcentrum Hengelose
Stg. Wijkcentrum de Zoutkeet
Stg. Wijkcentrum de Zoutkeet
Stg. Wipke
Stg. Wipke
Stg.Beheer Expl.KB Klaverweide
Stg.Beheer Expl.KB Klaverweide
Stg.Wijkcentr.Hengelo Noord / De Sterrentuin
Stg.Wijkcentr.Hengelo Noord / De Sterrentuin
Stichting Altrecht
Stichting Altrecht
Stichting Aquacentrum Den Helder
Stichting Aquacentrum Den Helder
Stichting Be Aware
Stichting Be Aware
Stichting de Groene Brunneper
Stichting de Groene Brunneper
Stichting Jeugdland
Stichting Jeugdland
Stichting jeugdspeelpark
Stichting jeugdspeelpark
Stichting K.R.O.S./Speeltuin Steense Gemeente
Stichting K.R.O.S./Speeltuin Steense Gemeente
Stichting Kennisnetwerk CVA NL
Stichting Kennisnetwerk CVA NL
Stichting Kinderboerderij de Warande
Stichting Kinderboerderij de Warande
Stichting Kinderboerderij Lindenholt
Stichting Kinderboerderij Lindenholt
Stichting Kinderboerderij Papenhoeve
Stichting Kinderboerderij Papenhoeve
Stichting Kinderopvang Stad Groningen (SKSG)
Stichting Kinderopvang Stad Groningen (SKSG)
Stichting Klimtuin Fliegerhorst
Stichting Klimtuin Fliegerhorst
Stichting Mensch
Stichting Mensch
Stichting Publiek Privaat Partnership Stop met Roken
Stichting Publiek Privaat Partnership Stop met Roken
Stichting Rookvrij en Fitter
Stichting Rookvrij en Fitter
Stichting Saltro
Stichting Saltro
Stichting Scouting Bunde
Stichting Scouting Bunde
Stichting speeltuin Bomenwijk
Stichting speeltuin Bomenwijk
Stichting Speeltuin de Kievit
Stichting Speeltuin de Kievit
Stichting speeltuin het span
Stichting speeltuin het span
Stichting speeltuin Kerk Avezaath
Stichting speeltuin Kerk Avezaath
Stichting Speeltuin Kloosterplantsoen
Stichting Speeltuin Kloosterplantsoen
Stichting Speeltuin Nieuw Meerten
Stichting Speeltuin Nieuw Meerten
Stichting Speeltuin Vaesrade
Stichting Speeltuin Vaesrade
Stichting SPIN
Stichting SPIN
Stichting Union Breed
Stichting Union Breed
Stichting Vitaal op Weg
Stichting Vitaal op Weg
stichting vrienden van speeltuin de rode wip
stichting vrienden van speeltuin de rode wip
Stichting Vrij Spel / Speelfabriek
Stichting Vrij Spel / Speelfabriek
Stichting Waveren
Stichting Waveren
Stichting Ziekenhuis Nij Smellinghe
Stichting Ziekenhuis Nij Smellinghe
Stichting zwembad de Fuut
Stichting zwembad de Fuut
Stivoro
Stivoro
Stompwijk 92
Stompwijk 92
Stoptober
Stoptober
Strandvogels
Strandvogels
stutters
stutters
Survivalrun Vereniging Dronten
Survivalrun Vereniging Dronten
SV ’t Spijkertje
SV ’t Spijkertje
SV ’t Zandkasteel
SV ’t Zandkasteel
SV ’t Zonnehoekje
SV ’t Zonnehoekje
sv Advendo
sv Advendo
SV Afrikaanderplein
SV Afrikaanderplein
SV Alliance “22
SV Alliance “22
SV Anvanti ’31
SV Anvanti ’31
sv ARC
sv ARC
SV Argon
SV Argon
SV Batavia 90
SV Batavia 90
SV Bedum
SV Bedum
SV Beemster
SV Beemster
SV Bijdorp
SV Bijdorp
SV Blauw-Wit
SV Blauw-Wit
SV Blerick
SV Blerick
SV Boartersnocht
SV Boartersnocht
SV Borger
SV Borger
SV broekland
SV broekland
sv Budel
sv Budel
SV Burcht ter Cleeff
SV Burcht ter Cleeff
SV Colmschate’33
SV Colmschate’33
SV Corpus den Hoorn
SV Corpus den Hoorn
SV DCS Zevenaar
SV DCS Zevenaar
SV De Berg
SV De Berg
SV De Bleek
SV De Bleek
SV De Blijde Weide
SV De Blijde Weide
SV De Doornenburg
SV De Doornenburg
SV De Draaikolk
SV De Draaikolk
SV De Drie Essen
SV De Drie Essen
SV De Eenhoorn
SV De Eenhoorn
SV De Jeugd
SV De Jeugd
SV De Kreukelhof
SV De Kreukelhof
SV De Miertjes
SV De Miertjes
SV De Regenboog – Holtenbroek
SV De Regenboog – Holtenbroek
SV De Schommel
SV De Schommel
SV De Toekomst-Vosseparkwijk
SV De Toekomst-Vosseparkwijk
SV de Vecht
SV de Vecht
SV De Vluchtheuvel
SV De Vluchtheuvel
SV De Vrees
SV De Vrees
SV De Wip-Wap
SV De Wip-Wap
SV Dedemsvaart
SV Dedemsvaart
SV Den Geetelingshook
SV Den Geetelingshook
SV Die Haghe
SV Die Haghe
SV Diomedon
SV Diomedon
SV Donkerbroek
SV Donkerbroek
SV Donkerbroek – afdeling voetbal en afdeling korfbal
sv DRC
sv DRC
sv drc 2012
sv drc 2012
SV Driehoek
SV Driehoek
SV DZC’68
SV DZC’68
SV Eerbeekseboys
SV Eerbeekseboys
SV Ens
SV Ens
SV Epe
SV Epe
SV Epse & HC Epse
SV Epse & HC Epse
Sv Excelsior
Sv Excelsior
sv FajaLobiKDS
sv FajaLobiKDS
SV Floragaarde
SV Floragaarde
sv geinburgia
sv geinburgia
SV Glanerbrug
SV Glanerbrug
SV Graftdijk
SV Graftdijk
SV Gramsbergen
SV Gramsbergen
SV Grol
SV Grol
SV H.T.C.
SV H.T.C.
sv Haarle
sv Haarle
SV Harfen
SV Harfen
SV Hatert
SV Hatert
sv Hatto-Heim
sv Hatto-Heim
SV Hector
SV Hector
SV Heiligerlee
SV Heiligerlee
SV Het Bruggert
SV Het Bruggert
SV Het Speeleiland Schiedam
SV Het Speeleiland Schiedam
SV Heumen
SV Heumen
SV Huizen
SV Huizen
SV Ilpendam
SV Ilpendam
SV Jacob Maris
SV Jacob Maris
SV Jonge Kracht
SV Jonge Kracht
SV Juliana ’31
SV Juliana ’31
sv Kadoelen
sv Kadoelen
sv KDO & KDO Handbal & KDO Survival
sv KDO & KDO Handbal & KDO Survival
SV Kinderdijk
SV Kinderdijk
SV Kindervreugd
SV Kindervreugd
SV Kindervreugd is Oudervreugd
SV Kindervreugd is Oudervreugd
SV KMD
SV KMD
SV Koningsvaren
SV Koningsvaren
SV Kreekhuizen
SV Kreekhuizen
SV Lammerenburg
SV Lammerenburg
SV Laren’99
SV Laren’99
SV Leidschenveen
SV Leidschenveen
SV Lelystad
SV Lelystad
SV Loldorp
SV Loldorp
SV Lopik
SV Lopik
SV Marknesse
SV Marknesse
SV Merendroom
SV Merendroom
SV Merselo
SV Merselo
SV Neeltje Jans
SV Neeltje Jans
SV Nieuw Utrecht
SV Nieuw Utrecht
SV Noorderkwartier
SV Noorderkwartier
SV Nootdorp
SV Nootdorp
Sv OBW
Sv OBW
SV Ons Belang
SV Ons Belang
SV Ons Eiland
SV Ons Eiland
SV Oost-Souburg/De Souburgt
SV Oost-Souburg/De Souburgt
SV Oosterkwartier
SV Oosterkwartier
SV Oosterpark
SV Oosterpark
SV Orderbos
SV Orderbos
sv Orion
sv Orion
sv Ouderkerk
sv Ouderkerk
SV Phoenix
SV Phoenix
SV Pinkeltje
SV Pinkeltje
SV Prins Willem Alexander – Speeltuin De Pol
SV Prins Willem Alexander – Speeltuin De Pol
SV Reaal
SV Reaal
SV Rivierenwijk
SV Rivierenwijk
SV Robbedoes
SV Robbedoes
SV Roef
SV Roef
SV Rozenstraat
SV Rozenstraat
SV Schiewijk
SV Schiewijk
SV Schoneveld
SV Schoneveld
SV Sint Vitusholt
SV Sint Vitusholt
SV Sloten
SV Sloten
SV Someren
SV Someren
SV St. Leonardus
SV St. Leonardus
SV St. Theresia
SV St. Theresia
SV Terheijden
SV Terheijden
SV Terrasvogels
SV Terrasvogels
SV Thien Bunder
SV Thien Bunder
SV V en L
SV V en L
SV Valkenswaard
SV Valkenswaard
SV Varsseveld
SV Varsseveld
SV Vasse1
SV Vasse1
SV Vechtzoom
SV Vechtzoom
SV Velocitas
SV Velocitas
SV Vogelenzang
SV Vogelenzang
SV Voor Hoogkerks Jeugd
SV Voor Hoogkerks Jeugd
SV Voorwaarts Twello-handbal en Voetbal
SV Voorwaarts Twello-handbal en Voetbal
SV Vreugdeoord
SV Vreugdeoord
SV Vrij en Blij
SV Vrij en Blij
sv VVZ’49
sv VVZ’49
SV Warmunda
SV Warmunda
SV Wippolder
SV Wippolder
SV Wodanseck
SV Wodanseck
SV Yde de Punt
SV Yde de Punt
SV Zuiderkwartier
SV Zuiderkwartier
sv. Geel-Wit ’20
sv. Geel-Wit ’20
SVA Papendorp (Vv Magreb 90)
SVA Papendorp (Vv Magreb 90)
svDSO
svDSO
SVF Cothen
SVF Cothen
SVHA
SVHA
SVL Voetbal
SVL Voetbal
SVM Maartensdijk
SVM Maartensdijk
SVN ’69
SVN ’69
SVOC korfbal
SVOC korfbal
SVW’27
SVW’27
SWZ Boso Sneek
SWZ Boso Sneek
Synergo
Synergo
t Akkertje
t Akkertje
t Bundertje
t Bundertje
t Lobje
t Lobje
t p c unicum
t p c unicum
t Spandersbosch
t Spandersbosch
t Speulhoukje
t Speulhoukje
T.C. de Weide
T.C. de Weide
T.C. Ludica
T.C. Ludica
T.V . Markant
T.V . Markant
T.V Prinsenbeek
T.V Prinsenbeek
T.v. ’t Ei
T.v. ’t Ei
T.V. De Balletuin
T.V. De Balletuin
T.V. De Hoge Wick
T.V. De Hoge Wick
t.v. de kegel
t.v. de kegel
T.V. Mildam
T.V. Mildam
T.V. Rolde
T.V. Rolde
T.V. Smashing89
T.V. Smashing89
T.V.Joure
T.V.Joure
T’ plein
T’ plein
Tapawingo Eerbeek
Tapawingo Eerbeek
TAVV
TAVV
TC ’t Swaecke
TC ’t Swaecke
TC Aarlanderveen
TC Aarlanderveen
TC Alkmaar
TC Alkmaar
TC Amsterdam
TC Amsterdam
TC Bakkum
TC Bakkum
TC Boemerang
TC Boemerang
TC de Leidse Hut
TC de Leidse Hut
TC De Schaeck
TC De Schaeck
TC Delden
TC Delden
TC Engelsbergen
TC Engelsbergen
TC Groot Driene
TC Groot Driene
TC Hellendoorn
TC Hellendoorn
TC IJburg
TC IJburg
TC Marum
TC Marum
TC Nienoord
TC Nienoord
TC Nijmegen-Quick
TC Nijmegen-Quick
tc ruiver
tc ruiver
TC Runa
TC Runa
TC Uitgeest
TC Uitgeest
TC Venlo
TC Venlo
TC West end
TC West end
TC Woc
TC Woc
TC Zandvoort
TC Zandvoort
TC Zuid
TC Zuid
TC Zwaanshoek
TC Zwaanshoek
Team Buiten
Team Buiten
Tennis + Padel Doesburg
Tennis + Padel Doesburg
Tennis club Lonneker
Tennis club Lonneker
Tennis Club Ursem
Tennis Club Ursem
Tennis Tennisvereniging Eernum
Tennis Tennisvereniging Eernum
Tennisclub bosheim
Tennisclub bosheim
tennisclub H.L.T.C. Gooiland
tennisclub H.L.T.C. Gooiland
Tennisclub Leerdam
Tennisclub Leerdam
Tennisclub Qui Vive
Tennisclub Qui Vive
Tennisclub Roomburg
Tennisclub Roomburg
Tennisclub Veendam
Tennisclub Veendam
Tennisclub Winsum
Tennisclub Winsum
Tennisclub Woerden
Tennisclub Woerden
Tennishal Molenbeke
Tennishal Molenbeke
Tennisvereniging Amelte
Tennisvereniging Amelte
Tennisvereniging amstelpark
Tennisvereniging amstelpark
Tennisvereniging Barendrecht
Tennisvereniging Barendrecht
Tennisvereniging Buytenwegh
Tennisvereniging Buytenwegh
Tennisvereniging Cromwijck
Tennisvereniging Cromwijck
Tennisvereniging de Berk
Tennisvereniging de Berk
Tennisvereniging De Delftse Hout
Tennisvereniging De Delftse Hout
Tennisvereniging de Hinneleup
Tennisvereniging de Hinneleup
Tennisvereniging de Kaag
Tennisvereniging de Kaag
Tennisvereniging de Wiekslag
Tennisvereniging de Wiekslag
Tennisvereniging Deuce
Tennisvereniging Deuce
Tennisvereniging DTB
Tennisvereniging DTB
tennisvereniging heb durf1
tennisvereniging heb durf1
Tennisvereniging Huizen
Tennisvereniging Huizen
Tennisvereniging ITL
Tennisvereniging ITL
Tennisvereniging Leimuiden
Tennisvereniging Leimuiden
Tennisvereniging Lindenholt
Tennisvereniging Lindenholt
Tennisvereniging Malden
Tennisvereniging Malden
Tennisvereniging Marssum
Tennisvereniging Marssum
Tennisvereniging overhout
Tennisvereniging overhout
Tennisvereniging Presikhaaf
Tennisvereniging Presikhaaf
Tennisvereniging Rapiditas
Tennisvereniging Rapiditas
Tennisvereniging Rijnhuyse
Tennisvereniging Rijnhuyse
Tennisvereniging St. jabik
Tennisvereniging St. jabik
Tennisvereniging Suthwalda
Tennisvereniging Suthwalda
tennisvereniging tc park braband
tennisvereniging tc park braband
Tennisvereniging Wez Handich
Tennisvereniging Wez Handich
Terra Meppel VO
Terra Meppel VO
Tex Town Tigers
Tex Town Tigers
TEZ
TEZ
THC Hurley & TV Boerenslag
THC Hurley & TV Boerenslag
The Harriers
The Harriers
The Wheely’s
The Wheely’s
Titus Brandsma
Titus Brandsma
Titus brandsmagroep oss
Titus brandsmagroep oss
TIW Survivors Diemen
TIW Survivors Diemen
Tjerk Hiddes
Tjerk Hiddes
Toervereniging Zoetermeer
Toervereniging Zoetermeer
TOP / Solar Compleet
TOP / Solar Compleet
tpcheiloo
tpcheiloo
TPV Dukenburg
TPV Dukenburg
Triton scouting Culemborg
Triton scouting Culemborg
Trombosestichting
Trombosestichting
Tsv Theole
Tsv Theole
TTV
TTV
TTV Dedemsvaart
TTV Dedemsvaart
Tuindorp Oostzaan
Tuindorp Oostzaan
Tulip Tennis
Tulip Tennis
TV ’t Braamveld
TV ’t Braamveld
TV ’t Stort
TV ’t Stort
TV Ammerzoden
TV Ammerzoden
TV Bokt
TV Bokt
TV Bosch en Duin
TV Bosch en Duin
TV Carolus
TV Carolus
TV De Doornakkers
TV De Doornakkers
TV De Hoogkamp
TV De Hoogkamp
TV de Kienehoef
TV de Kienehoef
TV de Mookerheide
TV de Mookerheide
TV De Mossendam
TV De Mossendam
TV De Raam
TV De Raam
TV De Westkaap & V.V. De Noormannen
TV De Westkaap & V.V. De Noormannen
tv de woldmeppers
tv de woldmeppers
TV Dekker Rokkeveen
TV Dekker Rokkeveen
TV Elden
TV Elden
TV Forescate
TV Forescate
TV Heeze
TV Heeze
TV Ilpendam
TV Ilpendam
TV Malburgen
TV Malburgen
TV Meerhoven
TV Meerhoven
TV Nederhorst
TV Nederhorst
TV peize
TV peize
TV Pijnacker
TV Pijnacker
TV Prinsenjagt
TV Prinsenjagt
TV Schaarsbergen
TV Schaarsbergen
TV Schatzenburg
TV Schatzenburg
TV Schuytgraaf
TV Schuytgraaf
TV Shaile
TV Shaile
TV Smash
TV Smash
TV Tegenbosch
TV Tegenbosch
TV Waddinxveen
TV Waddinxveen
Tv Westzaan
Tv Westzaan
TV-Oerterp
TV-Oerterp
TVBN
TVBN
TVC BReda
TVC BReda
TVC’28
TVC’28
TVDZ
TVDZ
TVHB
TVHB
Twentebad
Twentebad
Typhoon
Typhoon
U.R.V. Viking
U.R.V. Viking
Udi’19
Udi’19
Ugchelse Woudlopers
Ugchelse Woudlopers
ULTC Iduna
ULTC Iduna
Unitas ’30
Unitas ’30
Universitair Medisch Centrum Groningen
Universitair Medisch Centrum Groningen
Universiteit Twente & S.K.V. Vakgericht
Universiteit Twente & S.K.V. Vakgericht
Urbanus
Urbanus
USV Hercules
USV Hercules
Utrecht (gemeente)
Utrecht (gemeente)
Utrecht Dominators
Utrecht Dominators
Utrecht Natuurlijk
Utrecht Natuurlijk
Utrechtse Rugby
Utrechtse Rugby
UTV
UTV
UVS Leiden
UVS Leiden
UVV Albatross
UVV Albatross
UVV’40
UVV’40
v v blauw geel 55
v v blauw geel 55
v v makkum
v v makkum
v v nieuweschoot
v v nieuweschoot
v v seolto
v v seolto
v v sleeuwijk
v v victoria 28
v v victoria 28
V.O.C.
V.O.C.
v.p.v. Purmersteijn
v.p.v. Purmersteijn
v.v. Acht
v.v. Acht
v.v. Akkrum
v.v. Akkrum
v.v. AS’80
v.v. AS’80
v.v. Baronie
v.v. Baronie
v.v. Berghem Sport
v.v. Berghem Sport
V.V. Bunnik ’73
V.V. Bunnik ’73
v.v. de Groede
v.v. de Groede
V.v. Den Ham
V.v. Den Ham
v.v. DES
v.v. DES
v.v. Dieren
v.v. Dieren
V.v. Doetinchem
V.v. Doetinchem
V.V. Drienerlo
V.V. Drienerlo
v.v. Hoogland
v.v. Hoogland
v.v. Hulzense Boys
v.v. Hulzense Boys
v.v. Kapelle
v.v. Kapelle
V.V. Kloetinge
V.V. Kloetinge
V.V. Kolping-Dynamo
V.V. Kolping-Dynamo
v.v. Krayenhof
v.v. Krayenhof
V.v. Omlandia
V.v. Omlandia
v.v. OSC
v.v. OSC
V.V. S.C.O. ’63
V.V. S.C.O. ’63
v.v. Spoordonkse boys
v.v. Spoordonkse boys
v.v. Sprinkhanen
v.v. Sprinkhanen
V.V. Texel ’94
V.V. Texel ’94
v.v. The Gunners
v.v. The Gunners
v.v. Trekvogels
v.v. Trekvogels
V.V. Voorwaarts V.
V.V. Voorwaarts V.
V.v. Wilhelmus
V.v. Wilhelmus
V.V. Wilsum
V.V. Wilsum
V.V. ZDH
V.V. ZDH
v.v. zevenhuizen (VVZ) & FCC de Spartanen
v.v. zevenhuizen (VVZ) & FCC de Spartanen
v.v.Ona’53
v.v.Ona’53
V&VN Verpleegkundig Specialisten
V&VN Verpleegkundig Specialisten
Va-Tout
Va-Tout
Van Ostade Stichting
Van Ostade Stichting
van Starkenroode groep
van Starkenroode groep
VC Peelpush
VC Peelpush
vc vlissingen
vc vlissingen
VDL Maassluis
VDL Maassluis
Veiligheidsregio Limburg-Noord
Veiligheidsregio Limburg-Noord
Veldhoeve
Veldhoeve
Velocitas 1897
Velocitas 1897
Venlosche Boys
Venlosche Boys
Vereniging Rugby Nederland
Vereniging Rugby Nederland
Vereniging Stads- en Kinderboerderijen Nederland
Vereniging Stads- en Kinderboerderijen Nederland
Vereniging van Sportgeneeskunde (VSG)
Vereniging van Sportgeneeskunde (VSG)
Vereniging voor Verslavingsgeneeskunde Nederland (VVGN)
Verslavingskunde Nederland
Verslavingskunde Nederland
Verslavingszorg Noord Nederland (VNN)
Verslavingszorg Noord Nederland (VNN)
vev 67
vev 67
VFC Vlaardingen
VFC Vlaardingen
VGZ
VGZ
VHC Twello
VHC Twello
ViaTrain
ViaTrain
victoria 25
victoria 25
Victoria Boys
Victoria Boys
Victorie
Victorie
VieCuri
VieCuri
VIJL
VIJL
Vincent van Gogh voor Geestelijke Gezondheidszorg
Vincent van Gogh voor Geestelijke Gezondheidszorg
Vinkhuizen Zuid
Vinkhuizen Zuid
Vlijmense Mixed Hockey Club
Vlijmense Mixed Hockey Club
VLT Bladel
VLT Bladel
VLTV
VLTV
VMH&CC MOP
VMH&CC MOP
VMHC geel-zwart
VMHC geel-zwart
VMHC Spitsbergen
VMHC Spitsbergen
VNG
VNG
Voedingscentrum
Voedingscentrum
Voetbal Academie Roda JC
Voetbal Academie Roda JC
Voetbal Combinatie Koudekerke
Voetbal Combinatie Koudekerke
Voetbal Vereniging Schalkwijk
Voetbal Vereniging Schalkwijk
Voetbal Vereniging SV Jong Ambon
Voetbal Vereniging SV Jong Ambon
Voetbal Zwaluwen & Zwaluwen Hockey
Voetbal Zwaluwen & Zwaluwen Hockey
Voetbalclub NVC
Voetbalclub NVC
Voetbalvereniging ABS
Voetbalvereniging ABS
Voetbalvereniging Alteveer-Kerkenveld (V.V.A.K.)
Voetbalvereniging Alteveer-Kerkenveld (V.V.A.K.)
Voetbalvereniging AZC
Voetbalvereniging AZC
Voetbalvereniging Bargeres
Voetbalvereniging Bargeres
Voetbalvereniging Bavel
Voetbalvereniging Bavel
Voetbalvereniging Beek Vooruit
Voetbalvereniging Beek Vooruit
voetbalvereniging Berkum
voetbalvereniging Berkum
Voetbalvereniging Brabantia
Voetbalvereniging Brabantia
Voetbalvereniging Chaam
Voetbalvereniging Chaam
Voetbalvereniging de Meern
Voetbalvereniging de Meern
Voetbalvereniging Dokkum
Voetbalvereniging Dokkum
Voetbalvereniging dosl
Voetbalvereniging dosl
Voetbalvereniging Dronrijp & Voetbalvereniging Foarut
Voetbalvereniging Dronrijp & Voetbalvereniging Foarut
Voetbalvereniging Emmen
Voetbalvereniging Emmen
Voetbalvereniging GJS
Voetbalvereniging GJS
voetbalvereniging heerde
voetbalvereniging heerde
Voetbalvereniging Ijmuiden
Voetbalvereniging Ijmuiden
Voetbalvereniging Nieuw Woensel
Voetbalvereniging Nieuw Woensel
Voetbalvereniging Oeken
Voetbalvereniging Oeken
Voetbalvereniging Olympia’28
Voetbalvereniging Olympia’28
Voetbalvereniging Oostkapelle
Voetbalvereniging Oostkapelle
Voetbalvereniging Oranje Wit
Voetbalvereniging Oranje Wit
Voetbalvereniging Oranje Wit (VOW)
Voetbalvereniging Oranje Wit (VOW)
voetbalvereniging rk edo
voetbalvereniging rk edo
Voetbalvereniging S.E.H.
Voetbalvereniging S.E.H.
Voetbalvereniging TOV
Voetbalvereniging TOV
Voetbalvereniging Veere
Voetbalvereniging Veere
Voetbalvereniging VVW
Voetbalvereniging VVW
Voetbalvereniging WWNA
Voetbalvereniging WWNA
voetbalvereniging zundert
voetbalvereniging zundert
Volewijck
Volewijck
volmolense kano club
volmolense kano club
voltigevereniging prinsepaard
voltigevereniging prinsepaard
Voorburgse rugby club
Voorburgse rugby club
Voorne Atletiek
Voorne Atletiek
Voorschoten’97
Voorschoten’97
Vossenburcht
Vossenburcht
VRE Scouting Delden
VRE Scouting Delden
Vroomshoopse Boys
Vroomshoopse Boys
VSC Utrecht & SV Rivierwijkers
VSC Utrecht & SV Rivierwijkers
VSO PC ’t Hooftcollege (Prof. Dr. Leo Kannerschool)
VSO PC ’t Hooftcollege (Prof. Dr. Leo Kannerschool)
VSV Vreeswijk
VSV Vreeswijk
VV Achates
VV Achates
VV Actief
VV Actief
vv Activia
vv Activia
vv aengwirden
vv aengwirden
Vv agovv
Vv agovv
VV Balk
VV Balk
VV Buitenpost
VV Buitenpost
VV Bunde
VV Bunde
vv Daarlerveen
vv Daarlerveen
vv Dalen
vv Dalen
VV DBS
VV DBS
vv de Blokkers
vv de Blokkers
VV de Dreef
VV de Dreef
vv de Meeuwen
vv de Meeuwen
VV De Swaech
VV De Swaech
vv de Walde
vv de Walde
vv de Wälden
vv de Wälden
VV Den Dam
VV Den Dam
vv DEO
vv DEO
Vv diepenheim
Vv diepenheim
vv Diepenveen
vv Diepenveen
VV Domburg
VV Domburg
VV DOVO
VV DOVO
vv Drachten